• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
ja još nisam dobio ništa ,,,,,recite mi jeste li vi dobili neke kvote doma na kučnu adresu
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
ja još nisam dobio ništa ,,,,,recite mi jeste li vi dobili neke kvote doma na kučnu adresu

Jesam još prije nekih mjesec dana.
Ali meni taj iznos koji je uplačen ne odgovara onom kako je pričano kvota×0,5 kn je oznos premije za mlijeko pa tak iznos na 10 djelova da će biti uplačen, razlika mi je oko 100 kn da mi je više uplačeno, a i kako Ketty veli, u tablici na agronetu mi je upisana uplata s jučerašnjim danom u osnovno plačanje za zemljište
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
pa jeste li radili neke zahtjeve za te kvote


Tovi, individualna kvota za isporuku mlijeka dobila se je na temelju isporučene količine mlijeka otkupljivaću-mljekari, a u razdoblju od 1.3.2011. do 29.2.2012. godine. Podatke je agencija za plačanja dobila od mlijekare i na temelju njih svakom odredila njegovu kvotu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas bio u banci i to što je sijelo je ostatak za zemlju,odmah novce prebacio za ratu traktora i udri brigu na veselje,ako u sljedečoj turi ne bude novaca za dug za krave to možete prekrižiti jer ni ne bude isplačeno,NEMA šuške
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
prva rata, koliko je to, jedan mjesec ili jedan dio dugovanja za ovih 6 mjeseci ???e ovako premija se isplačuje u 10 jednakih rata od tih 10 rata za sad je isplačena samo jedna (kvotu koju ste dobili doma pomnožite sa 0,50 i podijelite sa 10 tako budete dobili izračun koliko iznosi 1 rata)
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Danas bio u banci i to što je sijelo je ostatak za zemlju,odmah novce prebacio za ratu traktora i udri brigu na veselje,ako u sljedečoj turi ne bude novaca za dug za krave to možete prekrižiti jer ni ne bude isplačeno,NEMA šuške

Jel ti to sjelo onih 30 posto što su umanjili?
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Ljudi, imate u agronet aplikaciji tablicu sa svim elementima poticaja za 2011. godinu u kojoj stoji što ste tražili, koliko vam je odobreno, zbog čega je umanjeno i kada je koliko isplaćeno, pa si možete pogledati što vam je sjelo.
Meni kraj jučerašnje uplate stoji: osnovno plaćanje po poljoprivrednoj površini.

daj posalji link gdje se to nalazi ja nenadjem udjem u agronet ali nemogu nigde naci medju podatcima ili mi objasni
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
odeš na osobni podatci i gorer imaš pdf format klikneš na to i skineš si na komp
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma jok,uvijek neki mali postotak ostave sebi ali nemožemo si tu pomoći kad blagajnu drži :evil:sa svitom
 
K

Ketty

Guest
odeš na osobni podatci i gorer imaš pdf format klikneš na to i skineš si na komp

Točno tak, odeš na onaj dio gdje piše registri i evidencije i tamo na osnovni podaci i kad ti se to otvori na vrhu imaš plavim slovima napisano "preuzmi obavijest" i to klikneš i skineš.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Točno tak, odeš na onaj dio gdje piše registri i evidencije i tamo na osnovni podaci i kad ti se to otvori na vrhu imaš plavim slovima napisano "preuzmi obavijest" i to klikneš i skineš.

Meni nisu sve isplatili i nigdje ne piše kada će, ako je krenulo to možda idući tjedan?
 
K

Ketty

Guest
Meni nisu sve isplatili i nigdje ne piše kada će, ako je krenulo to možda idući tjedan?

Nikome ne piše kada će biti isplaćeno al bar znaš koliko ti je odobreno a ako nešto nije bar postoji objašnjenje zašto. Koliko ja pratim nema nekog pravila ni redosljeda isplate pa ne možemo znati kad će biti uplate al tješim se što vidim da svima sjedaju razne uplate pa se nadam da ćemo na kraju ipak sve dobiti.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nikome ne piše kada će biti isplaćeno al bar znaš koliko ti je odobreno a ako nešto nije bar postoji objašnjenje zašto. Koliko ja pratim nema nekog pravila ni redosljeda isplate pa ne možemo znati kad će biti uplate al tješim se što vidim da svima sjedaju razne uplate pa se nadam da ćemo na kraju ipak sve dobiti.

Nema objašnjenja zašto nije isplaćeno, ima samo odobren iznos i isplaćen koji se ne slažu tj manje je isplaćeno.
 
K

Ketty

Guest
Nema objašnjenja zašto nije isplaćeno, ima samo odobren iznos i isplaćen koji se ne slažu tj manje je isplaćeno.

Ako ti je nešto smanjeno piše ti šifra razloga i ispod imaš tablicu sa šiframa, ako pak nema napisano nikakvo umanjenje ni odbici onda razliku između odobrenog i i isplaćenog ćeš dobiti isplaćeno samo se ne zna točno kada.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ovako to nekako izgleda...
screenshot013mq.jpg

screenshot014nd.jpg

screenshot015vq.jpg


Urekao me Codeknox za TUG :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh