• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas nešto sijelo al se odmah i potrošilo,nemam pojma za koju stavku su isplatili ali došlo ko kec na 10:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Danas nešto sijelo al se odmah i potrošilo,nemam pojma za koju stavku su isplatili ali došlo ko kec na 10:drinkers::drinkers::drinkers:

Sjeo meni onaj zaostatak za zemlju :)
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
sjelo i meni za zemlju:))) bude i premija za mlijeko i zaostatci za krave tako je receno meni u ministarstvu... sve je spremno za isplatu:D
 
M

Milan1

Guest
Sto se vi svi redom borite za poticaje,sto proizvodnjom,kolicinom nerijesite profit,poticaji nisu mjerilo kvalitetne proizvodnje..Ulakom u eu RH mnogi i sa tim poticajima nece moci konkurirati stranim proizvođacima koji ce vas kolicinom i cjenom sve redom ubiti.U modernoj poljoprivrednoj proizvodnji ulaze se u tehnologiju da kolicinom i modernom tehnologijoj konkurirate i zivite od cistog profita a ne od poticaja...Ubiti ce vas konkurencija,95% poljoprivrednih proizvođaca od iduce ili roku 2 godine ce propasti koji nisu to predvidjeli i ulagali u tehnologiju i nemaju trziste...
 
L

lidija

Guest
Sto se vi svi redom borite za poticaje,sto proizvodnjom,kolicinom nerijesite profit,poticaji nisu mjerilo kvalitetne proizvodnje..Ulakom u eu RH mnogi i sa tim poticajima nece moci konkurirati stranim proizvođacima koji ce vas kolicinom i cjenom sve redom ubiti.U modernoj poljoprivrednoj proizvodnji ulaze se u tehnologiju da kolicinom i modernom tehnologijoj konkurirate i zivite od cistog profita a ne od poticaja...Ubiti ce vas konkurencija,95% poljoprivrednih proizvođaca od iduce ili roku 2 godine ce propasti koji nisu to predvidjeli i ulagali u tehnologiju i nemaju trziste...


E milane moj ulagali bi mi u tehnologije i u sve što treba samo da imamo odakle. Poticaji nemoraju biti ali nek je onda cijena kak se spada. Mlijeko plaćaju 1,8 a kukuruz je već toliko. Svugdje je nestašica hrane, pa tko će onda proizvesti mlijeko po još manjoj cijeni pa da mu bude isplativo??!!
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
Sto se vi svi redom borite za poticaje,sto proizvodnjom,kolicinom nerijesite profit,poticaji nisu mjerilo kvalitetne proizvodnje..Ulakom u eu RH mnogi i sa tim poticajima nece moci konkurirati stranim proizvođacima koji ce vas kolicinom i cjenom sve redom ubiti.U modernoj poljoprivrednoj proizvodnji ulaze se u tehnologiju da kolicinom i modernom tehnologijoj konkurirate i zivite od cistog profita a ne od poticaja...Ubiti ce vas konkurencija,95% poljoprivrednih proizvođaca od iduce ili roku 2 godine ce propasti koji nisu to predvidjeli i ulagali u tehnologiju i nemaju trziste...

svaka čast na informacijama,mi smo ovdje svi glupi pa ne znamo da se tako treba raditi.Jel možeš ti skužiti da je ovdje sve usmjereno na to da propadne svaka grana privrede .pa tako i poljoprivreda,i da nakon toga uđe neki kapitalist i sve to preuzme za sitnu lovu a mi da mu radimo kao roblje.Kakovu kvalitetu mi trebamo proizvoditi kad naša vlada odobrava uvoz mesa iz robnih rezervi zamrznutog i po nekoliko desetaka godina,dok naši proizvođači nemaju kud sa svinjama,junadi i ostalim proizvodima.Isto to meso ide u lancima naravno po cijeni po kojoj mi ne možemo proizvest svinje,a narod kupuje zato što je jeftino jer ni oni koji ne žive od poljoprivrede nemaju novca zato što su im zatvorili tvornice.Eto ti malo samo uvida u situaciju pa onda dalje dijeli savjete.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Sto se vi svi redom borite za poticaje,sto proizvodnjom,kolicinom nerijesite profit,poticaji nisu mjerilo kvalitetne proizvodnje..Ulakom u eu RH mnogi i sa tim poticajima nece moci konkurirati stranim proizvođacima koji ce vas kolicinom i cjenom sve redom ubiti.U modernoj poljoprivrednoj proizvodnji ulaze se u tehnologiju da kolicinom i modernom tehnologijoj konkurirate i zivite od cistog profita a ne od poticaja...Ubiti ce vas konkurencija,95% poljoprivrednih proizvođaca od iduce ili roku 2 godine ce propasti koji nisu to predvidjeli i ulagali u tehnologiju i nemaju trziste...

Priča se da je Pioneer puko ove godine 30 milijardi dolara na sjemenskom kukuruzu, sva tržišta osim Francuske. Sad ćete upoznati pakao! Poticaji trebaju biti za premiju osiguranja garantirane proizvodnje ili da se štampa nova serija novca.

E da sjeli novci. Još TUG čekamo.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,615
Sto se vi svi redom borite za poticaje,sto proizvodnjom,kolicinom nerijesite profit,poticaji nisu mjerilo kvalitetne proizvodnje..Ulakom u eu RH mnogi i sa tim poticajima nece moci konkurirati stranim proizvođacima koji ce vas kolicinom i cjenom sve redom ubiti.U modernoj poljoprivrednoj proizvodnji ulaze se u tehnologiju da kolicinom i modernom tehnologijoj konkurirate i zivite od cistog profita a ne od poticaja...Ubiti ce vas konkurencija,95% poljoprivrednih proizvođaca od iduce ili roku 2 godine ce propasti koji nisu to predvidjeli i ulagali u tehnologiju i nemaju trziste...

jel još i kredita da si natovarimo na glavu?
ajde, priče za malu djecu...
osobno sam uložil ovo ljeto u dajca jednoklipca i vjeruj mi da me neće niko moć preteć u tehnologiji!
a kolko sam rentabilan govori činjenica da više ni ne tražim poticaja...a i ovo kaj bi mi morali dat nedaju!
 
D

duga

Guest
Molim pomoć!!!!!!
Mi još nismo dobili poticaje iako smo još u 5 mjesecu dobili rješenje o zastari gdje nam je ostalo nešto sitno (3000 kn) za platiti pa su nam zblokirali žiro račun. Po tome bi sad morali dobiti poticaje jer je dug 5 puta manji od iznosa poticaja.Zovem agenciju, pišem im al ne dobivam ....sve do danas, kad sam uspjela dobiti i oni mi kažu da se dug vodi još na 35 000 kn, ali da će drugi tjedan ažurirat podatke pa da moram otvoriti zaštićeni račun u Fini.Odlazim u Finu i tamo otvaram zaštićeni ali TEKUĆI račun , navodno da se ŽIRO račun zaštićeni ne može otvoriti ?!
Da li ću sad opet imat problema zbog toga ili...???
Ima li netko iskustva stime?
Nemojte me pitati zašto ne platim tih 3000 kn...nemam od kud, suša sve uništila a i redukcija koja je na snazi već mjesec dana .

HELP ME !!!!
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Taj zaštićeni račun nije dovoljno samo otvoriti nego ga promjeniti u uredu za gospodarstvo tamo gdje si registrirala opg ili ti ništa neznači što si ga otvorila.
 
M

Milan1

Guest
svaka čast na informacijama,mi smo ovdje svi glupi pa ne znamo da se tako treba raditi.Jel možeš ti skužiti da je ovdje sve usmjereno na to da propadne svaka grana privrede .pa tako i poljoprivreda,i da nakon toga uđe neki kapitalist i sve to preuzme za sitnu lovu a mi da mu radimo kao roblje.Kakovu kvalitetu mi trebamo proizvoditi kad naša vlada odobrava uvoz mesa iz robnih rezervi zamrznutog i po nekoliko desetaka godina,dok naši proizvođači nemaju kud sa svinjama,junadi i ostalim proizvodima.Isto to meso ide u lancima naravno po cijeni po kojoj mi ne možemo proizvest svinje,a narod kupuje zato što je jeftino jer ni oni koji ne žive od poljoprivrede nemaju novca zato što su im zatvorili tvornice.Eto ti malo samo uvida u situaciju pa onda dalje dijeli savjete.
Nije to tocno,hrvatski proizvođaci nemogu podmiriti hravtske potrebe a shvatite vec jednom da danas nikog neznaima tko si,sto si,nego danas trgovacke lance zanima cjena,kolicina dali mozes ispostivati na dugi period itd..Vi svi zivite u velikim zabludama,imate uopce prestvau od kuda meso dolazi,tko ga kupuje i te fore da je argentinsko meso staro 10 godina je cula i kazala,meso nemoze uci u eu ako nema određenu kvalitetu a Hrvatska je u eu,pricate gluposti a nemate zato provjerene podatke.Radim u Njmeakcom holdingu koji ima 65 hypermarketa,zna sve pojedinosti oko voca i povrca i svih proizovda ostalih,otvoreno vam kazem da 1% svih vas nema pojam kako danas funkcionira svjetsko i evropsko trziste,od kuda i kako se prodaje roba,koje norme itd...Danas ima takva tehnologija da nema proizvoda na svijetu koji se neda proizvesti.Zivite u zabludama da je Hrvatski proizvod najkvaliteniji i d anitko nista u svijetu nezan i sve je ostalo lose,smece itd..Mnogi uopce nemate pojam sto vas sve redom ceka kad HR uđe u eu,95% propadate,slomiti ce vas konkurencija i cjene..To sto nsite spreni na to sve,to nikoga nezanima danas,danas je globalna ekonomija i tu ljubavi nema,Hrvatska je u toj globalnoj ekonomiji,to je relanost...To sto Hrvatski proizvođaci dobivali poticaje od drzave da rijese socijalni problem,neulagalo se dovoljno u tehnologiju i sve ostalo,to nikoga nezanima,shavtite to vec jednom..Budite spremni d aradite kod tih buducih gazda koji ce vas platiti za rad ,d ace vam paltiti sve obaveze,biti cete placeni prema onome sto radite i sto znate,to je tako u cjeloj evropi a ne izigravati gazd ei filozofirati po kaficima...Tko nebude htio raditi kod tih buducih gazda neka bude spreman na najgore jer globalizam je neumoljiv,njih nicji problemi,osjecaji nezanimaju,samo profit...U globalnoj ekonomiji koja je sad a i novi svjetksi poredka koji s se radi ,tu je pojedinac nula,ili radi kako ti kazu ili si tzv.mrtav covjek,neces imati za prezivjeti.Tko to tako shvati biti ce mu dobro a tko ne,neka bude spreman na najgore..To je realnost ovog trenutka i mnogi od vas to ocito neshvacaju i nemogu shvatiti...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
sva sreća pa si nam ti pametan došao rasvijetlit put u europu,nafilan tim kapitalističkim sranjem.dobro sam upućen u to kakvo meso dolazi u u hrvatsku i otkud i zato mi ne soli pamet.isto tako jako dobro znam kako jedino funkcionira tržišna ekonomija u svijetu i europi a ti i nadalje slušaj te kapitalistčke bahate svinje i robuj njima,a ovaj narod će se snać i bez tvojih savjeta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ti radiš u lancu super marketa i normalno da pričaš takvu priču ali ne možeš pričati i tvrditi da mi ništa ne znamo jer svijet je postao veliko selo i sve je dohvatljivo putem interneta ,zapeo si za poticaj i ja pošto ne volim okolišati evo ti jedan sad friški primjer a vezano je baš uz poticaj,proizvođač kukuruza u Italiji na jugu ima 400 eura više po istoj površini nego onaj na sjeveru samo zbog nepovoljnog klimatskog utjecaja,primjer drugi da ti dokažemo da se sve zna, govedo u Argentini može biti na ispaši svih 365 dana,gotovo bez ulaganja u hranidbu i to isto meso nakon 24 mjeseca na paši može ići u prodaju,a papalo je GMO soju pobagatelnoj cijeni,evo ti friški primjer sa svinjama u skandinaviji nema više zalihe svinjetine i njihova cijena je sad oko 12 kn što im je puno a na njihov standard,cijena sojine sačme u Hrvatskoj od 1.9 prelazi 6 kn pa da vidimo onda tko matematički može ostvariti povečanje nečeg ,primjera ima 100,istina da ima onih koji mute u mutnom ali gdje nema ali priče kako čemo mi večina propasti je iscenirana od strane krupnog kapitala i monopolista raznih profila i ne treba zaboraviti a ja to kažem pod obavezno u svakoj raspravi,ja jesam Hrvat al sam i balkanac i malo malo ovdje se desi neki rat i tako da nije ništa nemoguče da kroz koju godinu počne rat za hranu i ukidanje pojedinih monopolista ovog odlutalog svijeta sa ovih krajeva:vragek::vragek::vragek:
 
M

Milan1

Guest
sva sreća pa si nam ti pametan došao rasvijetlit put u europu,nafilan tim kapitalističkim sranjem.dobro sam upućen u to kakvo meso dolazi u u hrvatsku i otkud i zato mi ne soli pamet.isto tako jako dobro znam kako jedino funkcionira tržišna ekonomija u svijetu i europi a ti i nadalje slušaj te kapitalistčke bahate svinje i robuj njima,a ovaj narod će se snać i bez tvojih savjeta.
Ja nerobujem,mene jako dobro plate za moj posao,a jako dobro znam ponasnaje hravtskih proizvođaca i da svojim proizvodima nemogiú kolicinom,cjenom i svim ostalim uvijetima zadovoljiti evropsko trziste...Nemogu i to je realnost a trgovacke lance u Hrvatskoj nezanima cija je roba i od kud a je,njih zanima cjena,kolicina,da mozes ispostivati uvijete koje nude to je relanost,shvatio ti to ili ne,kolega moj dragi ali ti ocito neshvacas u kojem vremneu i prostoru zivis...
 
M

Milan1

Guest
Ti radiš u lancu super marketa i normalno da pričaš takvu priču ali ne možeš pričati i tvrditi da mi ništa ne znamo jer svijet je postao veliko selo i sve je dohvatljivo putem interneta ,zapeo si za poticaj i ja pošto ne volim okolišati evo ti jedan sad friški primjer a vezano je baš uz poticaj,proizvođač kukuruza u Italiji na jugu ima 400 eura više po istoj površini nego onaj na sjeveru samo zbog nepovoljnog klimatskog utjecaja,primjer drugi da ti dokažemo da se sve zna, govedo u Argentini može biti na ispaši svih 365 dana,gotovo bez ulaganja u hranidbu i to isto meso nakon 24 mjeseca na paši može ići u prodaju,a papalo je GMO soju pobagatelnoj cijeni,evo ti friški primjer sa svinjama u skandinaviji nema više zalihe svinjetine i njihova cijena je sad oko 12 kn što im je puno a na njihov standard,cijena sojine sačme u Hrvatskoj od 1.9 prelazi 6 kn pa da vidimo onda tko matematički može ostvariti povečanje nečeg ,primjera ima 100,istina da ima onih koji mute u mutnom ali gdje nema ali priče kako čemo mi večina propasti je iscenirana od strane krupnog kapitala i monopolista raznih profila i ne treba zaboraviti a ja to kažem pod obavezno u svakoj raspravi,ja jesam Hrvat al sam i balkanac i malo malo ovdje se desi neki rat i tako da nije ništa nemoguče da kroz koju godinu počne rat za hranu i ukidanje pojedinih monopolista ovog odlutalog svijeta sa ovih krajeva:vragek::vragek::vragek:
ma kakav rat,o cemu vi pricate,nema rata na balkanu vise kolega moj,ameri su na kosovu,nemsije nitko mrdnuti kolega moj dragi,hrvatsku i sve te zemlje su stvorili ameri i eu,biti ce kako kazu oni a ne ti i ja,zapamti to za sva vremena...Rata vise na balkanu i evropi nema,tko to misli u velikoj je zabludi...Hrane ima koliko hoces,smao tko ima,onaj tko ima tehnologiju,kako neplacu u proizvodnji, cesi,poljaci,spanjolci,talijani,izraelci,holanđani,njemci,belgijanci itd,,oni rad ei sute,nebave se politikom i nemlate praznu slamu...
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
hvala dragom Bogu na pametnim nam ljudima iz bijelog svijeta koji brinu o našim budućnostima...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh