• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma bit če pare ovaj tjedan,vide da su ljudi spremni na sve,pa če nešto malo dati da nas smire.
 
M

MF8120

Guest
un pravu si,pustit će 50%,toliko da suzbiju prosvjede,predstavnicima malo više u džep,i to je to!

zavadi pa vladaj,takva nam je agrarna politika već niz godina....

ali dokad više.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo ja danas još moram obaviti igre bez granica između Fine i Porezne ,jer nitko ništa ne vidi niti tko što zna,bitno da sam ja njima platio dug a sad kad oni proknjiže bude se odblokiralo,e neće moći ,idem sa svojo taktikom ne popuštanja i bez puno demokracije:icon_madu::icon_madu:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ajkulo odgovori mi kad budeš mogao da li si uspio rješiti sa dugovanjima jer ja sam čekala od uplate u banci do pogleda na komp u poreznoj ravno 8 dana:mad::
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Molim Boga za taj dan da nam prodajna cijena bude dostatna za održivost proizvodnje, i da nam ovakve mjere nebudu potrebne!!!
 

dbiro8

Novi član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
21
Taj dan nebumo dočekali u uvjetima ovakove tržišne ekonomije . Ima li šta nova iz Zagreba .Vijest je da je Milanović otišo baš danas u Bugarsku .
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
evo nekih informacija vezanih uz agenciju za plaćanje.agencija je izdala odluke za mjere ruralnog razvoja temeljene na podacima iz zahtjeva za 2012g sukladno pravilniku o provedbi izravnih plaćanja i pojedinih mjera ruralnog razvoja za 2012g.otvorite narodne novine br.25/12,51/12 i 121/12.upravo sam pogledao ovaj prvi broj i mogu vam reći da mi puno toga nije jasno a najzanimljiviji mi je čl.82 st.1,2 i3.ajde uzmite si malo vremena pa pročitajte pa se onda javite što mislite o tome.
 

dbiro8

Novi član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
21
U riznici ništa za sada . Glede narodnih novina cilj je smanjiti plačanja prema seljaku na svaki moguči način . Tu bi nama običnim ljudima trebala i neka laička objašnjenja pošto su narodne novine napisali pravnici a tiču se nas običnih smrtnika koji tu nalaze niz nejasnoča (BAREM MENI TU NIJE PUNO TOGA JASNO)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Već sam jednom rekla,ne sjećam se gdje,zašto nisam na izborima glasala za sdp-slušala sam njihova predizborna obečanja i najjače mi je ostala u sjećanju izjava gospodina Linića-izjavio je na tv,pred mojim očima i ušima"poticaji u poljoprivredi su bačeni u vjetar,i to je prvo što ćemo,kada dođemo na vlast srediti"Evo su sredili,baš kao što su rekli,u startu milijardu kuna.A svojski se trude još.I šta se sada prenemažete i jaučete,svi ste svakodnevno slušali vijesti skupa sa mnom,i čuli što se obečava.Ako ima 170 tisuća opg,puta članova obitelji,tko to onda od nas nije glasao za ovo što nam se događa?I što bi sada? Sada se bunimo.Najprije sagnemo tur i damo nekome šibu u ruku da nas zvekne,a onda se pitamo pa što nam se to dogodilo?I nogom bi nas trebalo još,i nogom.Meni bar nije krivo što me šibom,jer mu ja šibu u ruku nisam dala,ali oni koji jesu?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
evo nekih informacija vezanih uz agenciju za plaćanje.agencija je izdala odluke za mjere ruralnog razvoja temeljene na podacima iz zahtjeva za 2012g sukladno pravilniku o provedbi izravnih plaćanja i pojedinih mjera ruralnog razvoja za 2012g.otvorite narodne novine br.25/12,51/12 i 121/12.upravo sam pogledao ovaj prvi broj i mogu vam reći da mi puno toga nije jasno a najzanimljiviji mi je čl.82 st.1,2 i3.ajde uzmite si malo vremena pa pročitajte pa se onda javite što mislite o tome.

Citiraj ako nije problem .
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
evo nekih informacija vezanih uz agenciju za plaćanje.agencija je izdala odluke za mjere ruralnog razvoja temeljene na podacima iz zahtjeva za 2012g sukladno pravilniku o provedbi izravnih plaćanja i pojedinih mjera ruralnog razvoja za 2012g.otvorite narodne novine br.25/12,51/12 i 121/12.upravo sam pogledao ovaj prvi broj i mogu vam reći da mi puno toga nije jasno a najzanimljiviji mi je čl.82 st.1,2 i3.ajde uzmite si malo vremena pa pročitajte pa se onda javite što mislite o tome.

sdpj ni meni nije jasno što tebi nije jasno, jel misliš na ove odluke ili na taj pravilnik? ako je u vezi Odluka, to su odluke koje je agencija morala izdati onome ko je u ekološkoj proizvodnji, integriranoj proizvodnji, onaj ko ima proizvodnju sa težim uvjetima gospodarenja, itd....da bi imao kasnije dokaz odnosno odluku da je taj proizvođač ušao u sustav ekološke proizvodnje i sa kojom površinom i koja mu je daljnja obavezna površina, tako i za integriranu i ostalo.

a u vezi pravilnika, prošla baba s kolačima. al ima tu zavrzlama i petljancija da vjerojatno ni oni sami neznaju točno što moraju i koliko i za šta isplatiti. omotnice ovakve, omotnice onakve, skini tamo pa to dodaj na drugo mjesto i obrnuto, za to treba vremena, koje je njima u korist.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

sdpj ni meni nije jasno što tebi nije jasno, jel misliš na ove odluke ili na taj pravilnik? ako je u vezi Odluka, to su odluke koje je agencija morala izdati onome ko je u ekološkoj proizvodnji, integriranoj proizvodnji, onaj ko ima proizvodnju sa težim uvjetima gospodarenja, itd....da bi imao kasnije dokaz odnosno odluku da je taj proizvođač ušao u sustav ekološke proizvodnje i sa kojom površinom i koja mu je daljnja obavezna površina, tako i za integriranu i ostalo.

a u vezi pravilnika, prošla baba s kolačima. al ima tu zavrzlama i petljancija da vjerojatno ni oni sami neznaju točno što moraju i koliko i za šta isplatiti. omotnice ovakve, omotnice onakve, skini tamo pa to dodaj na drugo mjesto i obrnuto, za to treba vremena, koje je njima u korist.

te odluke tiču se i onih koji neće imati ni integriranu ni eko proizvodnju koliko sam ja skužio jer piše o pravu na izravna plaćanja i dalje ali mi nisu jasne te tolike omotnice jer to izgleda kao da ćemo imati proračun od možda i deset milijardi kuna?!naravno da ima zaista puno zavrzlama ali znamo i sami da se je najlakši i izgubiti u zavrzlamama a njima je to očito i cilj:x:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo sad sam se vratio iz grada,bio sam samo dvaput u Fini,triput u poreznoj da b odgonetnuli kud je šta uplačeno,najkrače vrijeme 4 dana:icon_hang::icon_hang:,moš se j...at ali to su birokrati da treba samo duga 9 I POČET PUCAT PO NJIMA,:(punch)::(punch):,ova godina im je zadnja da me budu gulili,je..š više i opg,arkod,poticaj, nije to vrijedno ljudskog zdravlja,evo danas na jednom predavanju od savjetodavne službe,sad neki njhovi zaposlenici moraju ići na predavanja o nekim propisima i zakonima koji se još donose a misle ih početi primjenjivati več ove godine,ah da novina, ona gospodarstva koja imaju samo ratarsku proizvodnju kreču mislim več sa 1.3 sa podnašanjem zahtjeva za poticaj za kalendarsku 2013g.,uglavnom ima nekih izmjena u vidu produženja roka za predaju,tj zato se počinje ranije a bude i raznoraznih novina ali mislim u lošem po nas:icon_hang::icon_hang::eek::eek:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
? DA LI SU SE SASTALI SA LINIČEM ? joj kako sam neobavještena o svemu . čekam poticaj da si mogu kupiti novi komp jer je ovaj otišo u ........ i čim odem na neku drugu stranicu osim foruma on se jednostavno ugasi tako da ne mogu ni pročitati ni KONZUM RIZNICU a ni dokumente o kojima vi pišete. Nemojte mi zamjeriti na mom stalnom zapitkivanju:(sweat):
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
nisu se sastali jer je linić u bruxellesu ali se javio odande u vezi prosvjeda i izjavio da je spreman razgovarati sa seljacima ali da je krajnji rok za isplatu kraj lipnja i da u tome nije problem.kazao je da nije problem ni nekako osigurati i bržu isplatu ali da zbog ovakovog ponašanja postavlja se pitanje dali iza svega ne stoje neke političke igre.na kraju je rekao da će se boriti da osiguraju isplatu što prije ali da nemože prihvatiti ultimatume s ulice.evo pa sad razmišljajte što i kako dalje.bitno je da dje naš linić svjestan stanja oko isplate.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Evo Jakovina maloprije na HRT-u izjavio da će poticaji biti u zakonskom roku do 30. lipnja, a oni će sve napraviti da to bude i prije.
 

dbiro8

Novi član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
21
Jakovina u dnevniku kaže da večina poljoprivrednika podržava njegovu politiku . Ljudi moji pa mi ni neznamo koliko nam je dobro dok nam to ministar ne kaže.Kad bi bar mogli sa njegovim izjavama pognojiti naša polja .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh