• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
da li je nekom nešto sjelo ? Na onom drugom forumu sam sada pročitala da ide onima koji nisu dužni a ovi dužni će prebiti samo ne sada, pa sada opet moram moliti Boga DA MI NE UĐE ZADNJI kvartal jer za sada nisam dužna. uplatila sam nekih sada velikih ko kuća 2000 kn da bi dobila 97000:fiery:

Tako mogu svaki dan plačati,dug,a oni kad smisle..:mur:
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Krasno da,a što to oni međusobno ne riješe?

Njima je bolje ovako, dobivaju na vremenu, i to jako puno, drugim riječima plati sve redovno, a kad dođeš na red, dođeš. Najbolje unaprijed za jedno dva mjeseca, Onda si siguran da ćeš možda dobiti kad bude tvoj red za isplatu ako bude novaca za poljoprivredu u riznici.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Njima je bolje ovako, dobivaju na vremenu, i to jako puno, drugim riječima plati sve redovno, a kad dođeš na red, dođeš. Najbolje unaprijed za jedno dva mjeseca, Onda si siguran da ćeš možda dobiti kad bude tvoj red za isplatu ako bude novaca za poljoprivredu u riznici.

Pa zna se gdje se plača unaprijed...:icon_anal:
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Čemu komplikacije sad? A sve vam lijepo piše u tom pravilniku.
Ko ima dug prema državi, taj dug će se prebit sa poticajem, ak ima viška poticaja ostatak vam se isplati na račun, ako nema viška onda i dalje imaš dug. Jednostavno ko pekmez i neznam zašto opet dizati nekakvu bunu!!!!!
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ne mogu plaćati svaki dan jer nemam više ni kinte:(:(

odgovaram samoj sebi jer sam se sjetila možda ipak gospon linić baš meni uplati jer je možda saznao da mi je jučer bio rođendan a sutra mi je imendan KAKO SAMA SEBE TJEŠIM:cool2:
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Pa zna se gdje se plača unaprijed...:icon_anal:

Ne zanima to nikoga od njih, osjećam se tako jadno da je to strašno, fala Bogu da sam prodao krave prošlog ljeta, sad ih mogao komotno u ludnicu da još moram raditi oko njih, a vlada nas tretira kao zadnje smeće. Žalosno.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Pitao danas(u poreznoj) to bi išlo automatski sa računa,samo još ne znaju kad počinje.Možda u 3.ili 4. mj.Ako tako budu onda če valjda do 30.6. stiči sve platiti...A nas niko ne pita ništa kao i do sada..
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
za čeg ti čekaš ? ratarstvo ili stočarstvo:(

Naj veći apsurd je što oni koji proizvode čekaju milost od onih što žive od proizvođača. Kako glup narod u ovako divnoj zemlji- kažu tako mora biti: Bog ti nešto da (ljepotu), a nešto ti uzme /pamet) imati oboje bilo bi previše ili bajka.:cool2::icon_pidu:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Naj veći apsurd je što oni koji proizvode čekaju milost od onih što žive od proizvođača. Kako glup narod u ovako divnoj zemlji- kažu tako mora biti: Bog ti nešto da (ljepotu), a nešto ti uzme /pamet) imati oboje bilo bi previše ili bajka.:cool2::icon_pidu:

Zato sam ja za prosvjede, ali na način da lipe od tih poticaja ne potrošimo u Hrvatskih trgovinama, dajmo sve slovencima i bosancima, makar ispalo 2-3 tisće kuna skuplje, onda ih ne trebalo pitati nagodinu dal će 2 i pol milijarde kasniti ili ne.....
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Naj veći apsurd je što oni koji proizvode čekaju milost od onih što žive od proizvođača. Kako glup narod u ovako divnoj zemlji- kažu tako mora biti: Bog ti nešto da (ljepotu), a nešto ti uzme /pamet) imati oboje bilo bi previše ili bajka.:cool2::icon_pidu:

gospon dingo jako mi se sviđaju vaši komentari a mi smo se i čuli preko telefona ako me se sječate:(hi):
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Da vas malo prosvjetlim ;) Vlada kasni 5 dana sa isplatom plaća u državnom sketoru, e sad da oni imaju novčića oni bi pustili poljoprivrednicima njihove novce a ovima kad proradi software puste njima. Očito je da novaca u proračunu za poljoprivrednike nema :)
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
gospon dingo jako mi se sviđaju vaši komentari a mi smo se i čuli preko telefona ako me se sječate:(hi):

Sjećam Vas se samo Vas nisam prepoznao ovako po rukopisu. U buduće ću znati.:wink::drink:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
odgovaram samoj sebi jer sam se sjetila možda ipak gospon linić baš meni uplati jer je možda saznao da mi je jučer bio rođendan a sutra mi je imendan KAKO SAMA SEBE TJEŠIM:cool2:

pa onda sretan rođendan i imendan..i mojoj ženi i sinu je imendan a i tastu a i sinu i rođendan..:icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh