• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
nedaj bože ja ga gledam iz ravnice

Koliko ja poznam Brod njegovo selo je na ravnici naslanja se na bukovačko brdo a sa druge strane šuma tj.dolci a sve gleda u grad. Gdje se ti uklapaš u sve to.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
prvo da se pohvalim postao sam otac , dobio sam sina :(clap):
a drugo nije me par dana pa me zanima jeli netko dobio novce kao porezni dužnik , ja sam prije 10 dana podmirio dug ali novaca još uvijek nema , i jeli mogu vidjeti išta na agronetu

Čestitam: Icon_pidu:: Icon_super:
podmirio sam ga i ja
po poreznoj sam u pretplati 1000 i nešto kuna
ženska u agenciji mi ljubazno objasnila da sam po podacima koji oni imaju još uvijek dužan i da će od porezne nove podatke dobiti za koji dan :icon_axe::mad::
 
H

hrvoje73

Guest
Koliko ja poznam Brod njegovo selo je na ravnici naslanja se na bukovačko brdo a sa druge strane šuma tj.dolci a sve gleda u grad. Gdje se ti uklapaš u sve to.[/QUO
dođeš u bukovlje i pogledaš prma savi polu lijevo izgleda da nepoznaš dobro brod,ali đaba je nama što je on iz broda kao da i nije kažu da sad pravi kuču u ludbregu pa nema za poticaje da isplati
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Koliko ja poznam Brod njegovo selo je na ravnici naslanja se na bukovačko brdo a sa druge strane šuma tj.dolci a sve gleda u grad. Gdje se ti uklapaš u sve to.[/QUO
dođeš u bukovlje i pogledaš prma savi polu lijevo izgleda da nepoznaš dobro brod,ali đaba je nama što je on iz broda kao da i nije kažu da sad pravi kuču u ludbregu pa nema za poticaje da isplati


Dobro ajde još malo.Nije džaba što je on iz broda koliko sam čuo odma na početku mandata je osigurao pare za kanalizaciju u svom selu. Ako pogledaš iz Bukovlja polulijvo tamo se nalazi ako se ne varam Bjeliš ,poloj,Ruščica i tamo dalje Vrba gornja i donja jesam li u pravu.
 
H

hrvoje73

Guest
Dobro ajde još malo.Nije džaba što je on iz broda koliko sam čuo odma na početku mandata je osigurao pare za kanalizaciju u svom selu. Ako pogledaš iz Bukovlja polulijvo tamo se nalazi ako se ne varam Bjeliš ,poloj,Ruščica i tamo dalje Vrba gornja i donja jesam li u pravu.

ma dobro je u pravu si iako si malo pobrkao redosljed,a što se kanalizacije tiče ona je bilai prije osigurana
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Čestitam: Icon_pidu:: Icon_super:
podmirio sam ga i ja
po poreznoj sam u pretplati 1000 i nešto kuna
ženska u agenciji mi ljubazno objasnila da sam po podacima koji oni imaju još uvijek dužan i da će od porezne nove podatke dobiti za koji dan :icon_axe::mad::

pridruzujem se cestitkama,isto tako i ja podmirio dug prije 15-tak dana,al para za sec.repu(posebno placanje) koje su ostali dobili, nema i dalje,sta drugo reci do LAZOVINE od glave do repa,nego trenutno me nesto drugo muci...Gledam tv,citam novine jedne,druge,portal ovaj,onaj... i pojedini komentari iz obicnog puka me zgrazaju. Naime, mi kao trazimo nesto da nam se isplati unaprijed, a ovaka kriza je u drzavi. Krivo mi je sto nitko iz tih nasih seljackih udruga kad govori javno na TV ne objasni tocno o cemu je rijec,odnosno da se trazi poticaj za proizvodnu godinu 2011 / 2012 god, sto znaci da izmedju ostalog u to spada i psenica koja je posijana u 10 mjesecu 2011,a sada je polovica drugog 2013,da ne govorimo o 30.06. ili jos gore kao lani kada je zadnja rata poticaja isplacena 28.08 pa to je skoro 2 godine, eeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.........Sto mu ne nabiju na nos taj 28.8 od lane, koji je to zakonski rok??? Uhhhhhhhhh
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
nitko nikad ljudima nije ni objasnio zašto i zbog čega idu poticaji i onda ne treba puno ionako jalnom narodu da počne prigovarat u tipu "vide koje traktore voze a meni blokiraju promet".Nitko nikad nije rekao u javnost da je između ostalog,ajmo tako reć mjerilo snage jedne države u tome koliko može hrane proizvest i zbog toga se daju poticaji da se proizvodi hrana,a samim tim i površine se obrađuju,ljudi zapošljavaju,tako da je u tom poticaju(pravoj namjeni poticaja)puno toga objedinjeno,ali što ćeš kad imamo takve političare,a i predstavnike udruga da ne mogu ni to ljudima objasnit,a kamoli šta drugo.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
pridruzujem se cestitkama... ...Krivo mi je sto nitko iz tih nasih seljackih udruga kad govori javno na TV ne objasni tocno o cemu je rijec...Uhhhhhhhhh

Prijatelju si ti cuo kad za CENZURU? Si cuo kako zapadni mediji izvjestavajuo nasim medijima? Trebam li ti ja jos sta pojasnjavat? Mislim da i sam znas kako se na TVejcima prica onako kako im se kaze da pricaju a istinu je danas JAKO tesko doznati svima gradjanima ove izmucene zemlje! Istina se presutkuje i skriva ko zmija noge.
 
B

Bobo

Guest
Decki, ajte malo smirite strasti i prozivanja pojedinih clanova... Do sad sam sutio ali dobivam neke prijave na mail o vrijedjanjima i kojecemu... NIkoga javno ne prozivam, do sad sam sutio i ostavio ovu temu da ide u ovom smijeru da se malo ispusete jer mi je i samom jasno kakva je situacija opet nastala u drzavi...

Samo pazite da ne odete pre daleko jer cu biti primoran zatvoriti temu na par dana da se malo smire strasti...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Oprosti admine al jbga hehehe malo sam temperamentan kad su u pitanju sex, lazi i ... poticaji.
Nemojte mi ljudi zamjerit al mojih 30ak tisuca meni znace puno a zavlace me, jbga kako da nebudem ljut. Racuno sam na te poticaje kako su rekli do kraja 1. mjeseca i unaprijed ih potrosio a oni ne dolaze. normalno da sam ljut kad su me zaje....
Al ajd dobro prezivjeli smo mi i gore nedaj Bože veceg zla. Nema tu nikakva prozivanja samo nisu nam trebali obecat nesto pa se sad pravit ludi.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Prvotno napisano od dingo Vidi poruku
Neznam dokle će narod trpit izgovore onih koji neznaju, lažu, a vrlo vjerovatno i kradu, jer tako su i oni prethodni radili. Možda bi kuka i motika malo dovele stvari u red ili makar prorijedile kukolj i korov. Vrlo je jednostavno rješenje za neodgovornost političara; potpisuju predizborni ugovor sa rokovima izvršenja i garantiraju svojom cjelokupnom imovinom.Ako su obećano izvršili prije roka dobiju premiju uz plaću, ako nisu odstupaju i vraćaju dobivenu plaću, a ako su napravili štetu-naplaćuje se zajedno s kamatama iz imovine i to je to-bronhi.

Dok ovo nebudemo postigli ići ćemo u ponor iz kojeg možda nikada nećemo izaći.:icon_super:
:icon_super::mad:
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
pridruzujem se cestitkama,isto tako i ja podmirio dug prije 15-tak dana,al para za sec.repu(posebno placanje) koje su ostali dobili, nema i dalje,sta drugo reci do LAZOVINE od glave do repa,nego trenutno me nesto drugo muci...Gledam tv,citam novine jedne,druge,portal ovaj,onaj... i pojedini komentari iz obicnog puka me zgrazaju. Naime, mi kao trazimo nesto da nam se isplati unaprijed, a ovaka kriza je u drzavi. Krivo mi je sto nitko iz tih nasih seljackih udruga kad govori javno na TV ne objasni tocno o cemu je rijec,odnosno da se trazi poticaj za proizvodnu godinu 2011 / 2012 god, sto znaci da izmedju ostalog u to spada i psenica koja je posijana u 10 mjesecu 2011,a sada je polovica drugog 2013,da ne govorimo o 30.06. ili jos gore kao lani kada je zadnja rata poticaja isplacena 28.08 pa to je skoro 2 godine, eeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.........Sto mu ne nabiju na nos taj 28.8 od lane, koji je to zakonski rok??? Uhhhhhhhhh

Bravo! Bilo tko od tih vođa udruga obično kaže "trebaju nam novci da možemo krenuti u proljetnu sjetvu". I kako da si narod to onda protumači!!! To stvarno njima, običnom puku, izgleda da tražimo novce unaprijed!!!!!
Umjesto da kažu, tražimo da nam se isplati poticaj za jesensku sjetvu 2011 godine i proljetnu 2012, a sad je 2013., kak si i sam napisao. Ne treba spominjati nikakvu proljetnu sjetvu. O tom sam ja nest malo napisao par stranica prije.
Pa, ako ćemo gledati zakonski rok, zakon o poticajima za 2012., članak 16., tamo piše da isplata poticaja može krenuti od 01.12.2012., ni taj rok nitko ne spominje nego baš onaj zadnji rok 30.6. A bilo bi sasvim u redu da su stavili rok isplate od 01.12.-31.12.
 
B

bosniahos

Guest
lJUDI ako ne griješim na fejsu i jubito se šera najnovija snimka sukob seljaka i policije.Ovi bogami rade praktično.Stavil bi ali neide mi.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Prijatelju si ti cuo kad za CENZURU? Si cuo kako zapadni mediji izvjestavajuo nasim medijima? Trebam li ti ja jos sta pojasnjavat? Mislim da i sam znas kako se na TVejcima prica onako kako im se kaze da pricaju a istinu je danas JAKO tesko doznati svima gradjanima ove izmucene zemlje! Istina se presutkuje i skriva ko zmija noge.



Neznam kako se zove onaj što je izašao iz HSP-a zajedno sa Tadićem neki dan je bio na tv i čovjek lijepo kaže da jedino što je naučio u plitici je to "da je istina nevažna, a sloboda potkupljiva" i šta mi obični crvi imamo da razmišljamo.
 

darijomeko

Novi član
Tu od
30 Ožu 2012
Poruka
17
ne znam jel je ko gledao emisiju nultu točku kad je bio mirando mrsič gost i ostali.iz njegovog konteksta se moglo izvuči da hrvatsak ne treba ništa proizvoditi jel kud god oni metnu novac ili daju nekome tu rezultata nema,a još je bio malo vezan i za nas poljoprivrednike kad je rekel a voditelj mu je još rekao da jel vi mislite da hrvatska ne treba ništa proizvodit da če onda sve uvažati,pa je nadodal od kud če te stvari građani kupiti sa čijim novcima,a ovaj konj ministar je samo onak zamucal malo,ma seljačina jedna,pa to dovoljno govori i ova stvar sa linićem,pa nek idu radit poljoprivredu pa nek vide kak je to biti u lijepom minusu kad sve napraviš.kaj nije ona kugla opala u sabor kad su tam sve žive saborske prdonje.
a kaj se tiče para bit če kad budu imali love,jel su sada morali još državnim službenicima isplati plaću danas trebala je bit 15 i ovi su odma liniću poslali dopis da kaj je s plačama,a bil je neki kompjuterski problem al je to riješeno pa su danas dobili plaču.tak sam čul na radiju danas ujutro.
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Oprosti admine al jbga hehehe malo sam temperamentan kad su u pitanju sex, lazi i ... poticaji.
Nemojte mi ljudi zamjerit al mojih 30ak tisuca meni znace puno a zavlace me, jbga kako da nebudem ljut. Racuno sam na te poticaje kako su rekli do kraja 1. mjeseca i unaprijed ih potrosio a oni ne dolaze. normalno da sam ljut kad su me zaje....
Al ajd dobro prezivjeli smo mi i gore nedaj Bože veceg zla. Nema tu nikakva prozivanja samo nisu nam trebali obecat nesto pa se sad pravit ludi.

Kako to misliš "unaprijed ih potrošio"????
 
B

Bobo

Guest
Jednostavno... Kao i ja i vecina ostalih koji su vjerovali obecanjima pojedinaca...

Jednostavno sa "hrpe" (tko ju jos ima) odvadis za iznos poticaja i tako ti je poticaj "fiktivno" sjeo i kad zbilja sjedne namiris na hrpu i to ti je to...

Bar ja tako radim i ponekad te to ostavi nasukanog na suho a ako imas srece nekako se i prosvercas dok poticaji ne sjednu. sad su poceli u sred utakmice mjenjati pravila igre pa nemas odakle namiriti hrpu s koje si odvadio ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh