• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Biti će idući tjedan,Loto 7/39--- 58 mil.kn pa bingo --30 mil/kn eto skoro ko sve do sada što su uplatili.

Zato što nisu u kontaktu sa Agencijom ,ako te ne blokiraju dobiješ lovu ,a ako te blokiraju dobiješ ono što ti (ako) ostane i to je to ,ko je platio OK.a ko nije dobije sve ili ako je blokiran koliko mu ostane ..E da i jel tko dobio pošto je uplatio dug u Poreznoj,mislim da nije ili se ne javlja.???

Ne znam, kod nas nitko nije dobio tko ima OPG jer svi imaju nekakvi dug, jedino su dobili oni koji nemaju OPG, pa i nemaju duga a takvih ima možda 10-20%. Katastrofa.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ne znam, kod nas nitko nije dobio tko ima OPG jer svi imaju nekakvi dug, jedino su dobili oni koji nemaju OPG, pa i nemaju duga a takvih ima možda 10-20%. Katastrofa.

Ja nemam nikakvog duga prema nikom i nema ništa od poticaja.
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Zato što nisu u kontaktu sa Agencijom ,ako te ne blokiraju dobiješ lovu ,a ako te blokiraju dobiješ ono što ti (ako) ostane i to je to ,ko je platio OK.a ko nije dobije sve ili ako je blokiran koliko mu ostane ..E da i jel tko dobio pošto je uplatio dug u Poreznoj,mislim da nije ili se ne javlja.??? a dani i tjedni prolaze i dugovi dolaze...

ja sam svoj dug platio prije skoro godinu dana,pa još ništa,da njim zaračunam kamatu za taj period,bila bi veća od mojega poreznog duga zbog kojega su me hebali:(punch):
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ma dečkiiiiii...najte više...pa već danima pišete i kukate gda budu poticaji,pa gda budu ?????

...jel vam lijepo piše da je rok za isplatu poticaja 30.06....i kaj se sad čudite ko pura glisti kaj poticajov još nema???...to je samo dobra volja vladajućih ak isplate prije,nikako obaveza
...a zakaj je taj datum takav kakav je...eeee to je pitanje za milion kuna:x::x::x:
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
ma dečkiiiiii...najte više...pa već danima pišete i kukate gda budu poticaji,pa gda budu ?????

...jel vam lijepo piše da je rok za isplatu poticaja 30.06....i kaj se sad čudite ko pura glisti kaj poticajov još nema???...to je samo dobra volja vladajućih ak isplate prije,nikako obaveza
...a zakaj je taj datum takav kakav je...eeee to je pitanje za milion kuna:x::x::x:

ja ti kolega se ne čudim ko pura glisti,govorim ti za pretprošle poticaje,a ne ove:(think):
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ja ti kolega se ne čudim ko pura glisti,govorim ti za pretprošle poticaje,a ne ove:(think):
no,ok to je drugi par cipela...al govorim općenito...:(wasntme):
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-ja nikada nisam bio dužan ni lipe od kada sam se upisao u PDV ,10 godina, od poticaja na računu nema ništa danas provjereno, još uvjek sam likvidan presipam iz šupljeg u prazno, ne znam do kada ću izdržati, nisam se zadužio više nego što mogu ruke raširiti i to me drži, trošim koliko imam i nastojim ne kukati...
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
ma dečkiiiiii...najte više...pa već danima pišete i kukate gda budu poticaji,pa gda budu ?????

...jel vam lijepo piše da je rok za isplatu poticaja 30.06....i kaj se sad čudite ko pura glisti kaj poticajov još nema???...to je samo dobra volja vladajućih ak isplate prije,nikako obaveza
...a zakaj je taj datum takav kakav je...eeee to je pitanje za milion kuna:x::x::x:

http://www.youtube.com/watch?v=3rZbBySKbb0
Da nisu obećavali na sva usta nitko ih ne bi držao za riječ
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
hmmm...da...ima jedna stara narodna "obećanje ludom radovanje"...

...a osim toga ko još normalan u ovoj državi može vjerovati bilo čemu što ova naša "elita" govori :mur:
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
hmmm...da...ima jedna stara narodna "obećanje ludom radovanje"...

...a osim toga ko još normalan u ovoj državi može vjerovati bilo čemu što ova naša "elita" govori :mur:
Da, i ja kažem obećanje ludom radovanje, al kad vidim tko nam je što obećao u sebi opsujem "JEBO VAS ONAJ KO JE GLASOVO ZA VAS"
 
O

opg sarac

Guest
Kako nije bitan dug, ja sam imao 2500 kuna duga i ništa, rekli mi na poreznoj da podmirim i da onda mogu dobiti, inače ništa.

ja imam i pretplate u poreznoj pa jos nist
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kmet je kmet i nije za špekuleeeranje, već za zemlju raditi, a ne pokitikom se nahitavlati.
Pak, je preglup za igre domišljavati.
A igra je slijedeća: financijeri kampanja (bankari) se dogovore s vlasti (političari) da će im financirat kampanje, putovanja, ljetovanja, školovanja, kurvanja, usavršavanja, eksperimentiranja..., a za uzvrat oni će njima omogućit pljačku naroda i to sve po zakonu, pa tako i ovo s poticajima, namjerno se zavlači da narod uđe u bezizlaznu situaciju, pa na sve pristane, a u međuvremenu mu zatezne kamate i opomene i kazne pojele pola love, a to je extra profit sa sigurnom naplatom i za banke i za "državu". A ko je stvorio svu tu lovu- samo oni što proizvode,
Ovi drugi su si uzeli u zadatak da ju troše i raspoređuju po shemi iz Alana Forda: 1 meni, 1 Marku, 1 meni, jedan Janku,1 meni, 1 Vinku, 1 meni, 1 Peri,1 meni, 1 Đuri itd. (pravedno zar ne? svakom po jedan), eee to je igra i to je politika kmeti moji!:icon_super::mur:
 
B

bosniahos

Guest
ha to je nekad išlo ovako jedan tebi jedan njemu, jedan ma ne, meni dva i još toliko,a mojima isto.Proleterski ali na naš način.Prilagođeno.Da tako je bilo nekad a takve ste doveli na vlast zar ne.Jedino ako ih nije izabral neki svemirski narod.I sad pljuckanje ijad,e jebat ga,trpi šuti i radi.Neki svetac je rekal bit če gore ne bolje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sve je to u redu ali kad če več jednom početi sa tim , po zdravoj logici može se to rešiti za 24 sata ,ako ima volje

je kolega može ali oni nemaju novaca ,lažu kao gamad i teški birokrati sjede u tim agencijama,evo ja imam 500kuna duga platio sam prošli tjedan koliko sam skupio,ali i porezna meni duguje povrat PDV a oko 3000kn i sad oni ne žele prije zakonskog roka isplatiti taj pdv da mi ovaj dug nestane,ovo im je zadnja godina da me imaju u evidenciji,je*eš poticaj i ovu troturu od države,prelazim u ilegalu
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
je kolega može ali oni nemaju novaca ,lažu kao gamad i teški birokrati sjede u tim agencijama,evo ja imam 500kuna duga platio sam prošli tjedan koliko sam skupio,ali i porezna meni duguje povrat PDV a oko 3000kn i sad oni ne žele prije zakonskog roka isplatiti taj pdv da mi ovaj dug nestane,ovo im je zadnja godina da me imaju u evidenciji,je*eš poticaj i ovu troturu od države,prelazim u ilegalu



Zašto bi ti bio veći katolik od pape. Poticaj koristi ali sve drugo nemoj i sve u redu. Ja nisam u sustavu pdv-a i koristim poticaj a nisam u sustavu zato što nemam živaca za sve to. Nemogu gledat da me netko krade a da ja šutim, ovako ja uzmem poticaj nemam povrat pdv-a i ne treba mi. To što bi na pdvu izgubio nadoknadim na drugi način, ne može mi ni jedan inspektor ništa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh