• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Ovo s prosvjedima je gotovo. dečki se moraju zapitati tko im vodi udruge i koliko ih ima u slavoniji. trebaju prvo sebe preorganizirati, ovko ne ide jednostavno!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
A koliko je ove godine dobio .
Mislim sa smo i mi lani dobili skoro 100% možda je malo falilo.
A i oni sto ce za ovu godinu dati izvještaj neznas po pojedincu koliko ima ha pa i nemozemo znati koliko je dobio.
Zadnji na listi Sirjan doo ima oko 1200 ha zemlje a dobio je skoro 10 milja znaci da tu ulazi poticaj za junad jel oni oko 8-9 tisuća junadi tove godišnje
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
boli me glava od sirjana i takvih,,sto postaju poljoprivrednici,,preko noci,,sta drugo rec,,ljudi sposobni,,ili mi nesposobni,,:icon_pray:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vidite kako lažovina radi za dobrobit nezaposlenih,opet bude manje na birou ali i u našoj omotnici:mur::mur:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
od jada nisam mogla pisati boli me ovako ponasanje svih koji pljuju po poljoprivredi i seljacima na prosvjedima bili doduse ne sa traktorom jer ne vozim ali bar kao podrska sto puno veci i jaci nisu ni primirisali a to mi govori da su dobili lovu pa zato nisu dosli no sad je to iza nas ali novce ne mogu prezaliti jer drzim se one moje NE DIRAJ MI U DJECU , MUZA I NOVCE e a line je dirnio u moje novce .Todo mi se jako cest voza iznad kuce i svaki put pomislim e da mi je kakva zolja ne bi tebe vise bilo u zraku pa bi onda mozda tih 172 mil kn izravnih potpora podjelili na nas jako puno malih.duro HVALA BOGU ZIV SI VEC SAM SE UPLASILA DA NISI ZAGLAVIO NEGDJE.POZDRAV
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
od jada nisam mogla pisati boli me ovako ponasanje svih koji pljuju po poljoprivredi i seljacima na prosvjedima bili doduse ne sa traktorom jer ne vozim ali bar kao podrska sto puno veci i jaci nisu ni primirisali a to mi govori da su dobili lovu pa zato nisu dosli no sad je to iza nas ali novce ne mogu prezaliti jer drzim se one moje NE DIRAJ MI U DJECU , MUZA I NOVCE e a line je dirnio u moje novce .Todo mi se jako cest voza iznad kuce i svaki put pomislim e da mi je kakva zolja ne bi tebe vise bilo u zraku pa bi onda mozda tih 172 mil kn izravnih potpora podjelili na nas jako puno malih.duro HVALA BOGU ZIV SI VEC SAM SE UPLASILA DA NISI ZAGLAVIO NEGDJE.POZDRAV

ma ljepoto moja,meni se učinilo da tebe nešto nema,no to je vjerojatno jer MALO RADIMO I PUNO ZARAĐUJEMO:icon_super:.....no sjeti se jednog mog posta kad sam napisao nekim pametnjakovičima da više neću pisat osim ako nije strašno važno jer su počeli seruckat što je nekolicina nas napisala poneku riječ koja nije striktno vezana za poticaj.....no nema veze....no evo došla kiša....pa će bit malo lakše......budi mi pozdravljena,i svi kojima ne smetamo:(inlove):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ćini se da Linić jedini radi svoj posao kako treba u svim vladama do sada, a seljaki su prdnuli u čabar onog trenutka kad su pristali da im činovnici "dijele poticaje":icon_fU::cool2::icon_axe::(n)::drink::icon_pidu:

Ovome nemam što dodati.:icon_karu::(y):
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
jel zna netko točan datum od kojeg su se poticaji počeli isplacivati za 2012g,meni po nihovom izvjestaju nepase nikako,to bi trebala bit cifra koju smo trebali dobit a ne koju smo dobili ???
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
pozdrav svima,
potrebna mi je pomoc. Nakon vise od 5 godina dobio sam Odluku o isplati kapitalnih ulaganja,i sada da ne bih cekao jos godinu dana( kada je valuta placanja),trebao bih Odluku unovciti u banci,i sada tu je novi problem,moja maticna banka Croatia-nema produzen sporazum sa ministarstvom oko otkupa Odluka o kap.ulaganjima,kako Croatia,tako i Erste,tako i HPB,jedino Privredna ima,ali kako su mi rekli potrosena su sredstva,pa bih Vas sve zamolio da me posavjetujete,kako i na koji nacin da ja to unovcim..
hvala Vam svima unaprijed
 
M

mirjam

Guest
pozdrav svima,
potrebna mi je pomoc. Nakon vise od 5 godina dobio sam Odluku o isplati kapitalnih ulaganja,i sada da ne bih cekao jos godinu dana( kada je valuta placanja),trebao bih Odluku unovciti u banci,i sada tu je novi problem,moja maticna banka Croatia-nema produzen sporazum sa ministarstvom oko otkupa Odluka o kap.ulaganjima,kako Croatia,tako i Erste,tako i HPB,jedino Privredna ima,ali kako su mi rekli potrosena su sredstva,pa bih Vas sve zamolio da me posavjetujete,kako i na koji nacin da ja to unovcim..
hvala Vam svima unaprijed


Meni su kapitalna isplaćena prošle godine, tj banka je izvršila isplatu , Hypo banka, naknade su jako visoke. Prošli mjesec sam dobila obračun zateznih kamata na uvid, jer država nije izvršila svoju obvezu prema banci. Mislim da će biti teško naći banku koja će ići na otkup.
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
jel zna netko točan datum od kojeg su se poticaji počeli isplacivati za 2012g,meni po nihovom izvjestaju nepase nikako,to bi trebala bit cifra koju smo trebali dobit a ne koju smo dobili ???

15.3.2013 prvi dio
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
15.3.2013 prvi dio

PREGLED ISPLATA POTPORA PO KORISNICIMA - IZRAVNA PLAĆANJA U KALENDARSKOJ 2012. GODINI (.pdf)

meni tu fali 40%,a gdje su ti novci,kako mogu lagat isplaceno a nije isplaceno,mene ova vlada pocijne jako sikirat.
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
151
PREGLED ISPLATA POTPORA PO KORISNICIMA - IZRAVNA PLAĆANJA U KALENDARSKOJ 2012. GODINI (.pdf)

meni tu fali 40%,a gdje su ti novci,kako mogu lagat isplaceno a nije isplaceno,mene ova vlada pocijne jako sikirat.



Imaš dvije liste.
Nađi se na obije.
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
Imaš dvije liste.
Nađi se na obije.

PREGLED ISPLATA PO KORISNICIMA - PO OSTALIM MODELIMA PLAĆANJA U KALENDARSKOJ 2012. GODINI (.pdf)

po ovoj listi to bi pasalo,a sta je onda druga lista,jel priznaju da su duzni???
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
151

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
pa ljudi božji,pošaljite lijepo upit sa imenom,prezimenom i matičnim brojem gospodarstva na apprrr i drugi dan dobijete mail sa svim podacima koliko vam je za šta isplaćeno.
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Ova druga lista je lažna, meni nisu toliko isplatili kako piše.

Obje liste su tocne, samo naslovi za svaku listu su netocno napisani. To su liste za sredstva koja su odobrena za svakog odnosno toliko je svako trebao dobiti bez ikakvog umanjenja. E sad, kolko smo od tog dobili to je nesto drugo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh