• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Ja za teze uvijete ni kinte nisam dobio ustvari za nista.Jel moguce da sutra PBZ to rijesi?
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Ja maloprije bio i nit lipe nema PBZ
Jel to ovogodisnji ili proslogodisnji poticaj,zna li itko pouzdano?Mozda pitam gluposti ali danas je toga najvise.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
dobar taj tug ...

He he baš ;) Ja mislim da je kako kaže Zombie 100 kn/ha. Nego imam neke more. Kako to da porezna nije prebijala dug za porez motornog vozila sa poticajem? Doduše nije to veliki porez ali ipak mi sve nije jasno :)
 

dado3

Novi član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
7
Nije mi jasno kako 100kn po ha TUG ja za 30 ha TUG dobio 17700kn nemam nista stoke samo ratarstvo...
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
a ja za 65,7ha dobio 6570kn,i lijepo pise TUG..ako se nevaram max sto mozes dobiti za TUG 250kn/ha..neka me ispravi netko ako se varam...
 
Posljednje uređivanje:

dado3

Novi član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
7
nisam imao ni duhan ni šećernu repu...neznam u čemu je problem ali ljepo poše u nalogu banke Teži uvjeti gospodarenja.
 

zetor

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
45
Pozdrav svima!Novi sam na forumu zanima me jeste dobili poticaje u Osječkoj-županiji za povrće?
 

zetor

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
45
Onda nije skoro nitko ništa dobio,glavno da oni pričaju i obećavaju već 20 dana kako će isplatiti sve na vrijeme
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh