• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
65
ovo od "15. ožujka" je meni uglavnom već davno isplačeno, osim poravnanja... tako da baš i ne očekujem neke isplate u petak...
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Ostalo oko 10%. Proizvodno vezane lani bile 600 eura po hektaru, ove će biti 3 puta manje tj. 200 eura. Jedino su feromonske klopke ostale kao lani 293 eura po hektaru, a njih isplaćuju tek od 25.5.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Pitanje je da li će se to odnositi na površine iz prijave poticaja za 2023. ili na površine iz prijave poticaja koji slijedi ove godine?
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
E, sad je pitanje šta su njima izravna plaćanja na odnosno spada li pod njih sve ili samo potpora dohotku. Po meni tu spadaju proizvodno vezane potpore
 

Tomy211

Član
Tu od
31 Pro 2012
Poruka
32
Jutros vidim da mi je monitoring sve parcele stavio u zeleno. Je li tako svakome ili ne
Prvo malo pogledajte za koju godinu vam prikazuje! I kod mene se sad prikazuje sve zeleno al to je za 2023. Pogledajte za 2024 kod mene je večinom sve crveno.
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
29
Peti doprinosi,blokada na vidiku, a agencija ni mu ni be. Divna neka agencija za poljoprivrednike nema šta vrlo su informativni prema ljudima.
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
206
Da li je tko predao zahtjev za onih ostalih para za psenicu i jecam i uljanu repicu i koji je postupak?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ne treba ništa podnositi. Imaju sve podatke od prijašnje prijave..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zlaja1

Član
Tu od
20 Lip 2016
Poruka
70
Otkud znaš da ne treba podnositi nikakav zahtjev??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Pa pričao da djelatnicom iz Agencije. Zašto bi radili dupli posao!?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Ne očekivati dns ništa,,,kao ovaj tjedan su odobravanja za tih 10posto sljedeći tjedan isplata,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh