• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Tu od
7 Svi 2024
Poruka
9
Mene fascinira ta bahatost i bezobrazluk u agenciji,to su ljudi koji rade u državnoj SLUŽBI,dakle trebali bi služiti korisnicima usluga,evo ja nikada nisam dobila korisnu informaciju iz ministarstva ili agencije, nevezano za potpore , uvijek se razgovor svodio na to da samo otpile .
Gdje su sposobni , normalni,pristojni ljudi,ili kad ih već drže tamo nek im plate neku edukaciju za odnose s javnošću.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
82
Treba shvatiti jedno temeljnu istinu: ti "jadni" ljudi su "gromobrani" za one koji su stvarno odgovorni za stanje kakvo je.
I onaj tko se najviše hvali postignučima prošlog mandata vlade i "suhim zlatom" je najodgovorniji od svih, a to se ga do sada nije ni najmanje okrznulo.

U konačnici će biti "kriv" DP koji je barem u tom slučaju realno najmanje odgovoran za stanje sa isplatama za prošlu godinu.

Radi šnicle će ubiti kravu...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
348
I kaj ćemo sad? Od Komore nikakve koristi ,ministarstvo ni mu ni be...prešlo bu i tih mjesec dana i kaj onda? Nekima bi ti novci bar malo pomogli.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
54
Ljudi moji,nemaju oni lovu za isplatu.Svi ti izgovori su bezveze,da imaju lovu davno bi oni to isplatili. Pa vidite da se opet zaduzuju kod građana sa tim izdavanjem obveznica.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,313
Javiti se Sunčani Glavak koja iz EU parlamenta zove mlade ljude da se bave poljoprivredom. Ako to ne uspije onda se javiti Marijani Petir koja se na državnim jaslama jako brine za poljoprivredu. Može se zvati i Vučemilovičku koja sigurno ima rješenje. Ako se pobrinula za sebe onda bi se sigurno mogla pobrinuti i za poljoprivrednike.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
124
Neznam nešto ne štima
Evo u 10 g. 4 mj. Smo pisali i uvijek daleko ispod crte,sad ova 73.10 prema prvim inf ima sredstava za 10% prijava,zašto daju tako velike limite i onda samo par prođe!
Zemljište nije riješeno 30 god,za nove 0 bodova, nekako smo sa poticajima gurali,s bome sad i to zaštekalo. Nekako sam se nadao da možemo bolje od Bugarske,Rumunjske...,a izgleda da nam je mjesto na Balkanu a to bumo i ostali
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,313
@lijeskakc vi gospon, nas zafrkavate? 🤣🤣🤣
Ne daj Bože. I ja sam vu istome košu kak i vi samo kaj ja imam puno lošeg iskustva iza sebe pa me ništa više ne može iznenaditi. Više nisam tako naivan kako sem bil. Star sam, ali za bunt i revoluciju sam idealan. Za razliku od vas mladih mene više nije šteta.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
454
Eto zato i jesi na ovom forumu "Poljoprivredni forum" a ne na nekom "Profesorskom"pa mene DOŠA učiti kako da pišem
S poštovanjem kolega poljoprivredniče!!!!
Ma bravo, neuko moje , neka si ti meni reko, neka si... :ROFLMAO:
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Kao prvo nisam tvoje,,,a bogami nisam ti ni reko,,,,kod mene se kaže "reka"
A šta se tiče diploma mogu da ti pošaljem javno il tebi osobno svoju nemoj se iznenadit njome pa usporedi tko je neuk a tko pametan!!!!
Kad već "ličiš" sebe na jeftine načine pred kolegama tipa "nauci gramatiku"!!!!
Čaoooo kolega forumaš!!!!!
 

#Pajdaš

Novi član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
23
Iz dana u dan,sve ljepše vijesti. Baš prekrasno. 💩💩
Bude se još razmislilo,bar za nas nekakve srednje,da li se bude više uopće prijavljivalo iznad 10 ha. Puno ljudi već to radi. Ne podliježeš nikakvim eko shemama,nit zelenima nit žutima...pa se vi lijepo ***ite po uredima,a plata ide.
I kaj sad? Komoru nije briga,ministar je dabar? A naš uloženi novac? Ja bi bar to natrag.
ja sam tako napravio, od 35-36ha sto obradujem prijavljeno samo drzavno i pola jutra zakupa, sve skupa prijavio cca 9ha za poticaj a ovu moju zemlju uopce nisam prijavljivao za poticaj...
a za tih 9ha prijavio samo osnovno + preraspodijeljeno
Znam jos par ljudi koji su tako slicno napravili, i sad ovih dana cujem da ce se ici u nove kontrole jer izgleda ima dosta takvih slučajeva....a i kad sam nosio papire u agenciju žena koja tamo radi duze vrijeme, pitala me kao otkud sad odjednom radim 4x manje nego prosle godine, i ja na to kao 'veliki dugovi' i morao prodati zemlju itd, a ona stavila neku zvijezdicu na moju prijavu za poticaj i sad ako stvarno krenu u kontrole kako cujem ovih dana, i ak dobijemo 'kazne' sto nisam htio prijavit poticaj e onda nek se goni sve u 3pm pa cu vjv i ja od sljedece godine zatvorit opg, rasprodat mehanizaciju i otic vanka!

*obradujem i dalje tih cca 36ha, sve posijano itd i sad sam na iglama zadnjih dana, ak se krene u kontrole :S
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,601
Ako ti je sve obrađeno i sad i prije mogu ti stavit soli na rep bitno da si imal sve obrađeno i posijano.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
348
@#Pajdaš ma kaj bi radi toga imao kontrolu? Kaj onda da svima koji uopće nisu sijali ove godine jer im je ovo neizdrživo? A ima ih dosta.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
124
Narode, nije dovoljno samo ne prijaviti parcelu za potporu, treba ju i izbrisati iz arkoda... Meni prije par godina došli u provjeru cestica koje nisam uopće prijavio, pitam zasto kad nisam tražio potporu, odgovor nije izbrisana iz arkoda. Tako da... Ako ne zelite kazne brišite iz arkoda čestice.. Provjereno 🙄
 
Na vrh