• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
Evo dok se čeka ekološka, da Vam malo otvorim oči. Naime, dugo medijskim prostorom kruže priče kako je HR ima najveće ili među najvećim potporama u EU. Pa se tako baci kost među poljoprivrednike, …ovi/oni primaju puno..." da vidite malo kako funkcionira ekološka potpora u Njemačkoj. Unatoč ovim kako bi "bivše zlato" reklo "izdašnim" potporama, njemački poljoprivrednici su izlazili na prosvjede.
Samo napomena da su njemački poljoprivrednici konkurenti nama na našem tržištu, pa sami procijenite radi li se o nelojalnoj konkurenciji:

View attachment 73500

Jos je svibanj,kam si požuril 😂
Samo da ne bude i srpanj 😀
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
Evo dok se čeka ekološka, da Vam malo otvorim oči. Naime, dugo medijskim prostorom kruže priče kako je HR ima najveće ili među najvećim potporama u EU. Pa se tako baci kost među poljoprivrednike, …ovi/oni primaju puno..." da vidite malo kako funkcionira ekološka potpora u Njemačkoj. Unatoč ovim kako bi "bivše zlato" reklo "izdašnim" potporama, njemački poljoprivrednici su izlazili na prosvjede.
Samo napomena da su njemački poljoprivrednici konkurenti nama na našem tržištu, pa sami procijenite radi li se o nelojalnoj konkurenciji:

View attachment 73500

Zvao pet brojeva niko se nejavlja
Ma kako sam napomenuo,tamo prije ako ne bude do srijede ode u lipanj!
Tak izgleda i bu!
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
Ne volim dizati bune,ali nekakav način organiziranja,udruživanja,okupljanja zajedničkog glasa ili predstavnika seljaka OPG,će postati nužnost!
I to možda kroz politiku jer ovako samo možemo jadikovali, mi "mali".
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,597
Platimo Pokrovca da nas zastupa budući da mi nismo u stanju sami se organizirati. Taj se još nije rodio koji bi nas objedinio. Na žalost takav smo mi narod. Najbolji smo kada trebamo raditi protiv sebe. Nema tu pomoći.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Samo da ne bu ko 2012 kad nam nisu dali jedan veliki dio, ( valjda je '12 to bilo?) i potpisali svi za zajednički tužbu i niš....
Pojeo vuk magare.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Ja pamtim kao što je kolega gore naveo 2012...najgora za mljekarstvo, a sad evo i 2024 ponavljanje...i još ne znamo kako će završiti ( koliko će nam isplatiti). Na žalost, uvijek može gore 😬
 

Ll00

Član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
20
Zvao pet brojeva niko se nejavlja
Pa zašto nedate ljudima da se odmore, produženi vikend je? Pošto su dva praznika pala na isti datum, da sam ja neka poluga vlasti, dao bih im i ponedjeljak slobodan.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Ljudi moji. Ja sam bio u vodovodu našem. Cijela zgrada prazna. Našao jednu službenicu...

Kaže ona spojili su si vikend. Većina ih se vraća tek u srijedu.

Dobar vikend. Od srijede do srijede 😅
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
114
Ja sam zvao naš.. naravno isto nitko se ne javlja..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
142
E ovo je pomalo zabrinjavajuće
Da malo,
Katastrofa,s jedne strane kažu nikad više novca za poljoprivredu,
A onda nekak nema!
Naravno uvijek postoje politički odgovori
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Ministar : Treba znati i javno reći da je smanjena financijska omotnica i da će iznosi potpora biti manji. Također, s druge strane je činjenica i da ima mnogih koji su se javili na neke intervencije, očekuju isplate, a ne zadovoljavaju formu.....
ovo je zanimljivo, zato i kasne isplate , više je prijava na neke mjere eko shema nego novaca i sad češljaju svaki zarez kako bi nam uskratili isplatu 🫣😬 nema sredstava dovoljno za sve 😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh