• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Meni su rekli da trebam preradit kopcanje da mi ide gdje je poteznica i da se onda smanji opterecenje na oprugu od toplinka.....Sad dal u tom ima istine
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Treba samo podesiti hidrauliku da opruga od toplinga nereaguje u suprotnom moze doci do havarije
Netreba prepravljati kopcanje
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Par cisterni sam dns izvezev, graba puna, sjeno u škedju,pa sam na livade navozil.

 
Posljednje uređivanje:

number 9

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
115
Pozdrav svima , imam jedno pitanje. Imam konje i od proljeća stavljam piljevinu ( hrastovu) pod njih. Do sada sam slamu. Da li se to može bez problema koristiti kao gnojivo ili treba ostaviti da odstoji neko vrijeme i može li se to uopće koristiti? Neki kažu jedno , neki drugo,... Hvala na odgovoru.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,426
Kad kreneš voziti gnoj pa te kiša prekine. Prvu odvezao bez brige, drugu krenuo i spustio se pljusak, prikolica propada do osovine, ali Zetor se ne da.

c8b49c108ee438c0058ffbf439426fde.jpg


Teče voda putem kao luda.
3c9c951195649b87b1039a7d1369f22b.jpg
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
Pred par dana vozil gnoj, izvezel 14 prikolica, jos imam kolegi nekih 5 prikolca izvesti..

 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
Danas vozil kod kolege gnoj, izvezli 5 prikolica i puklo crijevo na utovarivacu, jos ostalo za toliko..

Tovaril je kolegin otac sa Zadrugarom iz 58. god. na kojeg je on vlastorucno instaliral atlasov utovarivac pred 20 i kusur godina i taj traktor sluzi samo za to..
Uzivo je zastrasujuce vidjeti kako to ogromno izgleda, a posto je uvijek pod otvorenim nebom cijeli stroj je hrdav i izgleda ko iz horor filma.. :D:






 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj,koliko je taj star,50 godina garant,baš su bili fora sa tim sjedalom sa strane
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ivan, tu sam lani ja vozil gnoj...izvezel sam nekih 8-10 prikolica, još je sigurno za toliko bilo ostalo. Samo ja sam si sam tovaril s mojim atlasom.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
Ma i ja sam se sigurno preracunal, ima tu jos sigurno 10 prikolica za otpeljati, a da vidis kaj je iza onog tovilista dolje u dvoru, ima sigurno 50 prikolica gnoja..
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Kod nas smo završili s time neki dan, odvezeno 18 prikolica, prikolica tehnostroj 4kubika, tovareno cca 6-7 u vrh.

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,820
Meni bi bilo šteta tak lijepu novu stvar umočiti u govna...
 

Najnoviji postovi

Na vrh