• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jabuke

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
meni ostalo za jedan box i sad na ovim hladnoćama smrzlo nije vrjedilo umotavanje i pokrivanje, nemam pravo skladište ili podrum...
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ma neidem ja sada u rezidbu, krenuo sam 10.01. i svaki dan pomalo oko 150 kom. od kad je zahladilo ne režem , evo upravo se sad vratio iz voćnjaka išao vidjeti imali zeca, nisam kapiju zatvorio, međutim toliko je duboko da jadan zeko ne hoda nikuda, snijeg do koljena dobrih 40-50 cm
Zato i kukam jer sam računao na cijeli drugi mjesec a ja lapim za kompjutorom...:mrgreen:

i onda ti se još i komp pokvari pa četri-pet dana bez njega, a nakon toga izgubljene lozinke
a posao u vočnjaku čeka:madmana::madmana::madmana:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Dobro sto je zima, ko bi ovaj snijeg gazio po vrucini :rolleyes:

Mi smo bili krenuli lagano sa rezidbom ali kada smo vidjeli da bi moglo biti hladnoce, odlozili smo za ljepsega vremena
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
@mataz.17 - ovo je stvarno vrhunsko odrađeno!
Jeste da košta puno novaca sve dovesti kao na slikama, i verovatno se isplati ako dobro plasira robu.
Svaka čast...ovde je stvarno uloženo mnogo truda i rada, i nadam se, da će se isplatiti.
:prayer:

pozzz joe!
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
to je prošle godine posađeno i napravljeno sve,ima 7 hektara,oko 24 tisuce sadnica jabuka,fuji kiku 8,zlatni delišest i jonagored,puno truda i novaca oko 5 milijona kuna je ošlo,i vocnjak je ušo u pilot projekt eu,a ovako oko truda i toga bilo je dosta muke i svega,jel meni je osobno bio problem sto mi je to bio iznenadan poso da tu radim,jel nikak nije bilo u planu,a i malda sam imam sad 20 god,prvo radnu iskustvo,a jako odgovoran poso,jel sam ja moro dosta toga kontrolirat,podpisivat razne racune i sve jel gazda je u zg bio i onda se sve na mene oslonilo,i radilo se tu od ujtro od 7 pa do 11-12 navecer da se sve stigne.al sad je to sve stabilizirano,al ima još posla dosta.
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
jabuke

evo da predstavim vocnjak di radim od pocetka maltene,a i jedini sam radnik u njemu koji radi za stalno i birne se o svemu,jel gazda zivi u zg.pa je vecinu vremena tam.
tu se biljezi di se sade vocke

ovo je poslje sadnje

ovo je laguna bazen za navodnjavanje

a ovo je punjenje bazena


daj mi reci kakva je ovo folija u bazenu?kolko je debela,i ima li još šta ispod nje?i kokliko je dubok bazen?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
duboko oko 2 metra,za debljinu folije neznam cito sam na dekleraciji kad je stigla al sam zaboravio,al folija je debela dosta,i tesko ju je probit a i rezat,ispod ima jos ko neka tkanina neznam kak da kazem ko neka izolacija,to je jos deblje od folije.
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
taj bazen je radila firma iz osijeka,oni su tu foliju i dovezli,firma se zove verkos.oni ti rade sve to,postavljaju navodnjavanje,zice stupove itd.sam znam da je folija iz zagreba stizala.
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Fenomenalno odrađeno, nadam se da nećete imat problema sa plasmanom.
Baš je lijepo vidjeti ovakav vočnjak.
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
jabuke

taj bazen je radila firma iz osijeka,oni su tu foliju i dovezli,firma se zove verkos.oni ti rade sve to,postavljaju navodnjavanje,zice stupove itd.sam znam da je folija iz zagreba stizala.

ok,budem ih kontaktirao za foliju!
hvala
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Koliko si platio tu foliju, imam manji ribnjak gdje mi sva voda odlazi pa bi nešto slično složio.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
gledam i divim se, gazda ima mnogo para, koliko je tu potrebno da vrati samo uloženo...
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
pa ima,dobio je kredit i pola je nepovratnog kredita,i to mislim da je iz eu ta polovica.i na taj kredit je ceko oko 5 godina.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Samo da nije neki političar koji je pokrao na nama,pa onako da opere novce ili je na lotu dobio a baš na kredu propast živa,proči će kao mljekari kada budu uvezli staru jabuku iz Ita-Njem idr.
 

Najnoviji postovi

Na vrh