• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JAVNI PROSVJEDI

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
bogec kaže:
imam jedno pitanje, el je tko zapamtio kak se zove ona djevojka s prosvjeda koja je bila na dnevniku, kaj ima onog ogromnog classa traktora :?:

Nije vrag da se zenis?!?

naravno, kad ju pronadjes ;) ;)
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Bogec, puca se zove Gordana Grubačević iz -Koprivnice-kaj biraš nekja.................
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
gmiža kaže:
Bogec, puca se zove Gordana Grubašanec-kaj biraš .................

hvala gmiža :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
gmiža kaže:
Bogec, puca se zove Gordana Grubašanec-kaj biraš .................

hvala gmiža :D

iiiiiiii...... 8) :mrgreen: 8)
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
prvi postovi uovoj temi su bili oštri a ovi zadnji puni veselih smajliča tako je bilo i u zagrebu na pregovorima :cry:
 
J

jucky

Guest
bogec kaže:
imam jedno pitanje, el je tko zapamtio kak se zove ona djevojka s prosvjeda koja je bila na dnevniku, kaj ima onog ogromnog classa traktora :?:
izgleda da bogeca zanima traktor 8)
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
koja je razlika između seljaka prosvjednika i zagrepčana seljaci su se vratili u svoja sela i farme a zagrepčani nisu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo kaže:
http://www.24sata.hr/news/clanak/cura-vozila-8-sati-da-dode-na-veliki-prosvjed-u-zagreb/121065/

Ja sad gledam ovu sliku i znam da sam tu curu vidio več nekoliko puta, u Velikim Grabičanima sam bio nekoliko puta, jednom sam išao čak s Sameom po pauk za prijatelja baš u to selo, face ne zaboravljam, znam da sam ovu vidio :!:

No to sad nije toliko bitno, bitno je to da nas mladih ima i to puno, a evo što nam rade :!: :evil: :evil:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
Bobo kaže:
http://www.24sata.hr/news/clanak/cura-vozila-8-sati-da-dode-na-veliki-prosvjed-u-zagreb/121065/

Ja sad gledam ovu sliku i znam da sam tu curu vidio več nekoliko puta, u Velikim Grabičanima sam bio nekoliko puta, jednom sam išao čak s Sameom po pauk za prijatelja baš u to selo, face ne zaboravljam, znam da sam ovu vidio :!:

No to sad nije toliko bitno, bitno je to da nas mladih ima i to puno, a evo što nam rade :!: :evil: :evil:

a kak se dođe do tog mjesta :?:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
al, gle ovo, božo veli nema love! :lol:
Sanader-kanader veli morate ju pronač Božidare i Šukeru! :x
Seljaci otišli :!:
obečanja dobili :scratch
a na kraju bi moglo biti jedno veliko ništa od sveg skupa :blackeye :mrgreen: :oops: :twisted:
E sad me popljujte, al ja sam naučen da više niš ne vjerujem dok ne vidim i ne dobim :!: :shock:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
gmiža kaže:
al, gle ovo, božo veli nema love! :lol:
Sanader-kanader veli morate ju pronač Božidare i Šukeru! :x
Seljaci otišli :!:
obečanja dobili :scratch
a na kraju bi moglo biti jedno veliko ništa od sveg skupa :blackeye :mrgreen: :oops: :twisted:
E sad me popljujte, al ja sam naučen da više niš ne vjerujem dok ne vidim i ne dobim :!: :shock:

točno to kaj si reko, sam si ja prije nekoliko minutica razmatral po glavi ;) :!:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Vele da nema love, a za mlijeko im treba 360 mil. a nekaju :!: ,
kaj budu onda dali :?: ,
prodali su sve kaj su mogli, plače sebi nebudu ukinuli, tu mi tak nešto smrdi :scratch
a i Friščić i Sanader nemaju baš isto mišljene o toj stvari tak da .............
 
P

posavka

Guest
bogec kaže:
ŠANANA kaže:
Bobo kaže:
http://www.24sata.hr/news/clanak/cura-vozila-8-sati-da-dode-na-veliki-prosvjed-u-zagreb/121065/

Ja sad gledam ovu sliku i znam da sam tu curu vidio več nekoliko puta, u Velikim Grabičanima sam bio nekoliko puta, jednom sam išao čak s Sameom po pauk za prijatelja baš u to selo, face ne zaboravljam, znam da sam ovu vidio :!:

No to sad nije toliko bitno, bitno je to da nas mladih ima i to puno, a evo što nam rade :!: :evil: :evil:

a kak se dođe do tog mjesta :?:


:heart: :rolleyess: :heart: :rolleyess: :heart: :gitarist: :partyman:
 
P

posavka

Guest
Meni samo nije jasno kako nakon svega što je narodu učinjeno, kako nakon toga može pola sata pregovora vratit povjerenje u nadležne ??? Aha ono ok, ajmo na pregovor..........dogovor postignut ajmo ljudi doma.... ???? Ko da bi se djeca igrala...ma da su to na pismeno objavili, to svejedno meni ne štima...Možda će i ispunit svoj dogovor, al ko zna s koje strane će udarit...Sve mi je to presumnjivo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
ŠANANA kaže:
Bobo kaže:
http://www.24sata.hr/news/clanak/cura-vozila-8-sati-da-dode-na-veliki-prosvjed-u-zagreb/121065/

Ja sad gledam ovu sliku i znam da sam tu curu vidio več nekoliko puta, u Velikim Grabičanima sam bio nekoliko puta, jednom sam išao čak s Sameom po pauk za prijatelja baš u to selo, face ne zaboravljam, znam da sam ovu vidio :!:

No to sad nije toliko bitno, bitno je to da nas mladih ima i to puno, a evo što nam rade :!: :evil: :evil:

a kak se dođe do tog mjesta :?:

Ja sam došel do Koprivnice, pa skrenul desno za Reku - Velika Mučna - Sokolovac, u Sokolovcu desno za Mali Botinovac, pa Veliki Botinovac desno, pa opet lijevo za Velike Grabičane, onak ti je to po sječanju, al je dost zaheban put, zavoja ko nigdje :mrgreen: :mrgreen:

Bil sam prošlu subotu i Rijeki Koprivničkoj, to je tu okolo isto, išel prijatelju po rasipač :mrgreen:

Bogec, dojdi jednu nedjelju do mene i idemo tražit curu :lol: :lol: :lol: :lol: :D :mrgreen: 8) 8) 8)
 
T

tomonh

Guest
kako je sanader odjebo i zajebo hss. Svaka mu čast.Sve če se vidjeti na izborima.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tomonh kaže:
kako je sanader odjebo i zajebo hss. Svaka mu čast.Sve če se vidjeti na izborima.

da samo hss, ma zajebo je on cijelu državu, skupa sa svojom ekipom :evil: :evil: :evil:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh