• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
ako je to 6125r onda ima 125 do 138 ks:D...meni definitifvno najjljepše serije john deere-a...a meni se bas sviđaju ta svijetla:D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
r2d003111_642x462.png
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni se osobno jako svidaju izvana sve serije i iznutra su mi lijepi a pogotovo 7r samo sta mogu sanjat o njemu nista drugo jer nikad nece bit para za njega:icon_e_sad:
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
Meni se osobno jako svidaju izvana sve serije i iznutra su mi lijepi a pogotovo 7r samo sta mogu sanjat o njemu nista drugo jer nikad nece bit para za njega:icon_e_sad:


meni je svak ljep jd,bidno da ima prvu suspenziju! :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slažem se!, čuj samo kak mu getriba zuji, ko na IMT-u zglobašu!!! :)
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
da to je baš čudno.
ima kod mene jedan jd serije 6xxxx, kad ide u natrag zuji ko sam vrag.
zašto je to tako?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Neznam zašto zuji ali to tak mora bit,to mu zuji zadnji diferencijal,i na svakom novom sdf-u zuji a neznam zašto. I na autu mi zuji kad idem u natrag.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
A ja mislio da na mojoj starudiji od mf-a nešto ne valja. Isto zuji dok ide u rikverc malo brže.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ma i meni se ne sviđa što nije u dvorištu kod mene,prikolica mi ne treba
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
nije ti to pre staro?
rađe uzmi 2850,mi ga imamo i jako smo zadovoljni,moze raditi poslove kao i agrofarm 100 :D

John Deere je ko vino što stariji to bolji. Baš su ti stariji rađeni sa najkvalitetniji materijalima u doba kad se nije štedilo na ničemu. Tako da mi godine uopće ne igraju nikakvu ulogu čak ovi stariji imaju prednost, jednostavni za popravit a jako su dobri. I teeba mi bez prednje vuče. Imam laganu zemlju nije brdovito, a kad nema prvi pogon manje troši i življi je od duplaka pogotovo u tanjuranju:(party):
 

Najnoviji postovi

Na vrh