• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

KOBAC

Član
Tu od
13 Svi 2008
Poruka
419
info za ljubitelje starih JDa

kolega prodaje John Dere 160KS , 80te malo radio kaže da je u dobrom stanju, cijena 48.000,ooKN info na tlf. 031/ 854-095
lokacija Piškorevci kod Đakova!

eto kom treba nek ga nazove! ja ne dajem nikakve daljnje informacije!
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
moram se osvrnuti na ovaj tvoj post kolega. I meni se sviđa mišljenje što stariji to kvalitetniji :)
bez prednje vuče ili s njom, to je osobna želja svakog čovjeka, kako on misli da njemu treba i odgovara prema istim tim potrebama.

E sad, ovo kaj je napisano da traktor bez prednje vuče manje troši, e to je po meni totalna glupost izrečena! Pa prednja vuča na traktoru može samo pomoći da se ne muči i da ubrza radnju i samim time manje potroši! To govorim isključivo za u polju, zemlji...ne za vožnju asfaltom. Isto tako se nadovezuje na to ova tvrdnja da je življi u tanjuranju bez prednje vuče. Još jedna glupost!
Pa u tanjuranju traktor bez prednje vuče se samo muči! Nejde nikud nikam! Dok s prednjom vučom, koja nravno mora biti uključena u tanjuranju (a ne da traktor gura te prednje velike kotače bezveze i tako gubi na snazi, možda pod tim misliš da je tromiji u tanjuranju traktor s prednjom vučom, jer je naravno isključena, boje se ljudi to koristiti u tanjuranju :), kao, nema potrebe:) ), dakle uključena prednja vuča i traktor doslovce leti po zemlji!
I tu dolazimo do toga da se posao lakše i prije napravi, a samim time i manje potroši goriva.
To bi bila i nekakva logika kod korištenja traktora s prednjom vučom:icon_e_biggrin:
I zato ti ne priznam ove komentare da je traktor bez prednje vuče življi u tanjuranju i da traktor s prednjom vučom više troši!:icon_wink:
Ništ zamjeriti, to je samo moje logično razmišljanje!:(hi):


potpisujem.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
info za ljubitelje starih JDa

kolega prodaje John Dere 160KS , 80te malo radio kaže da je u dobrom stanju, cijena 48.000,ooKN info na tlf. 031/ 854-095
lokacija Piškorevci kod Đakova!

eto kom treba nek ga nazove! ja ne dajem nikakve daljnje informacije!

To je stari 4440 sa hidromotorima naprijed a to su traktori izraubani u PIK-u.....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Bio sam u posjeti prijatelju u Baranju,pa eto da dojmove podjelim i sa vama :cool2:
Isli smo i na polje malo :(rofl):
dsc00063ex.jpg

dsc00064an.jpg

dsc00065aa.jpg

dsc00066un.jpg

dsc00067xz.jpg

dsc00068pq.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ima još ovih manjih al ti su nebitni,hehe
Je 6630 super,gazda ga koristi samo za lakše poslove,samo žali što nije uzeo premium izvedbu.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
taj ima sve traktore JD, preporuči mu da se učlan i na forum i da mi gledamo malo te mašine, 500ha obrađuje, bome puno, jel to netko poznat javnosti ili ne, ma nije ni bitno samo nek dođe na forum.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
dino jel ti taj prika ima imanje negdje kod Kozarca? cesto idem na teren u baranju, pa tamo vidzam u jednom dvoristu takve johnije, uz samu glavnu cestu!?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Taj nema vremena za forum,hehe,nije poznat javnosti...

neznam gdje je Kozarac,ali on je u okolici Bilja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh