• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
e ova serija mi se dopada, i jako mi je ljep traktor :) od kolko do kolko imaju ks ti traktori, u toj seriji?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
e ova serija mi se dopada, i jako mi je ljep traktor :) od kolko do kolko imaju ks ti traktori, u toj seriji?

nova serija MC standardna izvedba ili je RC - premium koliko mi je poznato bit ce samo 90, 100, 110 ks
ak sam dobro skonto jer jos nisam nigdje našo nikakve pouzdane informacije o tim traktorima
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,271
ljudi,trebal ti slike blatnjavog prvog kotaca i zadnjeg s felgana...slikano samo s jedne strane...JD seriju 5 ili 6

mi mozete poslikat ak ga zamazete slucajno?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Šumarsko opremljen,danas sajam Komenda.:icon_thumright:
h14b.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
marijogjulic to su svi tvoji John Deere traktori i koje marke su ti plugovi?
 
S

stipe1000

Guest
Ima li itko iskustva sa john deere 6930 premium kakvi su i trose li manje od john deere 6930 std
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,271
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SjWp9tfCxgs[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
dosta tu ovisi i o šoferu,ali ipak je impresivno za koliko je ostavil fendta i casea,s tim da su oni jos bili skoro podjednaki...
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Ne znam nista o JD traktorima a cuo sam da se kao moraju voziti na visokim obrtajima 2100-2200? Svi traktori teze da rade na nizim zbog potrosnje a i svi traktori pa i JD imaju najvecu snagu na oko 1800-1900 obrtaja tako da me bas zanima da li je istina?
 
Na vrh