• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Joža

B

BAGERISTA

Guest
Ma buš ti nekaj smislil A i Bager ti bu pomogel savjetom sigurno on je ljudinai pol!

Nešto sam si mislija ako nađem sliku,,di je čovijek isto kemijo samo moram potražit.
Šta god treba tu smo,,,,,,,,,,,,pomoč triba uvijek,.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma buš ti nekaj smislil A i Bager ti bu pomogel savjetom sigurno on je ljudinai pol!

Joža

kako si zadovoljan,,mada po ovome ča vidim na slikama,brazdu dela ko veliki,svaka ti čast..:drink::eek::
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Moral sam pojačat zadnji plug kad sam rijesio malo vise pola jutra se je smotal poslije je riješio malo vise od jutra bez greske! Ali morat cu slozit tu di se kapči nesto drugo
 
B

BAGERISTA

Guest
Pitam ,,,a i malo se vidilo na slici da je smotana ona štanga,gfreda,ili je grijana...

Morat češ joj dat pojačanja,,,,,i mislim da neče bit problema..
Uglavnom zadovoljan si.

Misliš di se kopča cijeli plug na traktor.. ili samo zadnji na gredu..
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Sve u svemo on dobro radi, mada samo da ga možeš malo zaokrenuti dosta bi bolje slagao i njiva bi ljepše izgledala.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Pitam ,,,a i malo se vidilo na slici da je smotana ona štanga,gfreda,ili je grijana...

Morat češ joj dat pojačanja,,,,,i mislim da neče bit problema..
Uglavnom zadovoljan si.

Misliš di se kopča cijeli plug na traktor.. ili samo zadnji na gredu..

Ono je grijanu u kovačkoj vatri pa nisam to baš najbolje smotal (pa tak izgleda) nije se tu smotal mada bi tu nesto stavio po cjeloj dužini samo radi estetike smotal se je tam gdje je nekad bio spojen na drvenu gredu jer je to bio konjski plug ali sad sam ga sredio! Zadovoljan jesam!

To di se kopča poteznica to moram nešto doradit jer nemogu poštelat prvi plug ( na plugu inaće je ono di se kopča jedan strana niža a ovdje su jednake)
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Sve u svemo on dobro radi, mada samo da ga možeš malo zaokrenuti dosta bi bolje slagao i njiva bi ljepše izgledala.

Može se štelat evo na slici se vidi! A njiva tak izgleda jer je jako mokra, druga puno ljepše izgleda!

Uploaded with ImageShack.us
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Hvala ti na trudu! A jel misliš da bi se to moglo slžit da bude fiksno da ga nemora nitko držat? Imam neki mali plug sa kojim je deda sadio krumpir a i vadio samo se zamaknulo e sada bi ja na njega složio nešto poput tvog pluga!?
 
B

BAGERISTA

Guest
Po meni da,,,ja sam isto mislija složit,,,,,,na šasiju od jednobraznog,i dat mu težinu,tako da ga hidraulikom dižeš,a dole da ide bez problema,,,i to napravit da zajašeš brazdu,tako da ne vuče i da lako pratiš kako radi.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
E da ova je zob na prikolici još od prošle žetve nije da se hvalim ali je tak, sad sam samo zakopčil i na njivu, a ko bi to stalno premetal!! :icon_e_biggrin:

Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Joža,,,nemoj se sekirat,nek urodi,da ti ne stane ni u 20 ovakvih,,,,,:icon_wink::icon_wink:,da budeš ima ča s :tractor:: vuč...

Jesi posija sve..:8):
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Zob je sava posijana! Hektar! Sad još kukuroz isto toliko ! Samo ni to u jesen nije orano a jako je još mokro!
A hvala ti!!!!
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Re: Joža Ovih dana!!!

blafa.jpg
i
sjeno.jpg
 
G

GROF

Guest
Re: Joža - grof ga fali! ...

., lip TI pozdrav forumski prijatelju Joža! ...

., malo ševrljam po forumu i gljedam tvoje lipo pismo i odlične - predivne slikice!., lipota i divota stari alata i običaja, a bome se i kod tebe vidi dosta dela, svaka čast, to sve kod tebe vidjeno?, i volim i rešpektiram, :icon_super:

., lip pozdrav tebi i tvojima!, Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
NEMAM SLIKE NJE DOK JE BILA MALA! ALI TAMO IMA JEDNA SLIKA GDJE SU DVIJE ZAJEDNI ONA CRNA I JEDAN TAKAV, TO SU SVI IZ ISTOG LEGLA!! :pig:
 
B

BAGERISTA

Guest
E na to sam mislija,jer sam je vidija ,mada su bile jako male...:p:
 

Najnoviji postovi

Na vrh