• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
ISC Bavaria (Einhell). Valjda su sve te male pile iz iste kuhinje.
Izgleda da je aspen u njoj, kad nema mirisa...i vužgala je s gorivom koje je, ko zna koliko vremena, u spremniku.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Samo oštar lanac i nema straha, ja je sad imam na moru i ne treba mi bolja
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
U stvari, bolje kupiti 362, jer mi ona može zamijeniti sve tri: lagana ko 2152, a jaka između nje i 670 (y)
@Tommy, moraš mi pokazati kak se z 362 radi. Pilu bum kupil, ali bum ipak njezin rad gledal sa sigurne udaljenosti...eventualno se mogu zabavljati s daljinskim na kalaču ;)

A slijedeći korak onda je zamjena trimera: ova Husqvarna je stara skoro 16 let i red je da malo promijenim štalu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Kolega to su onda ekonomski odgovorna i dugoročna ulaganja u 2023. :) 🍻
Ove sam godine tak Odlučil...šteta kaj traje još samo danas 🤭 :ROFLMAO:
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Pilil sam malo sa 261.lagana, mala, a zvijer!! To moram kupit, samo me novcanik brine. Tanak je jako. :hahah:
 

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Ako je netko u procesu kupnje pile u klasi 3,5 ks, iskocila mi je u reklamama Echo cs501sx za 4600kn.
Istina, mrvicu ima losije performanse od ms261 ili 550xp, ali je garancija 5g, lagana je i ima skoro pa profi boju.
Ja sam ju kupio na proljece i dobra je.
IMG_20230107_214044.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Upravo gledam jedan video u kojem je dabar dokazal tvrdnju da drvo navek pada na tri strane, kak god da visi.

 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh