• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,596
Jel zna tko tehničke podatke od Tomos Husqvarna 61ff?
Inače, pilu sam kupio prije 10-ak godina za 200 kn. Bil je raštelan fergazer i gazda se nije više grijal na drva pa mu nije trebala. A izgledala je ko da nije napilila 100 m drva. Do sad sam promjenil na njoj 2 svjećice.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas išel da bum kupil motorku, i nazadnje ju nisam kupil😥
Ma, dojdem u dućan i velim da bi kupil 545mk2 jel imate, imamo kak ne veli prodavač, niš ja čekam kutiju da mi da 🙂
Kad ono ide na policu i oće mi dati onu sa police, reko samo malo kaje to? Pa veli rekli ste ovu 545mk2? Reko da al očem u kutiji zapakiranu, a ne ovu kaj stoji vani i ima već vodilicu i složena je, ja oću baš u kutiji. E veli da nema, reko kak nema? Pa ova je isto nova al je izložbeni primjerak, reko nek je ja ju neću da mi ju zabadav daš. Veli da sad nisu naručivali kad još malo ističe akcija, reko onda niš, fala i doviđenja. Mislim kaj će mi ta pila kaj stoji tam vani i kaj ja znam kaje sve prešla. Tak da nisam niš kupil, eto kaj se zove sreća, jer sam ju htel kupit da mi stoji u kutiji zapakirana do druge godine jer ju ovu više nebum trebal.
I sad do jeseni opet niš kak mi se čini, ali malo sam hitil oko na 560XP, malo sam ju škicnul, bogme jako je lepa nemre se reći da nije. Al opet da nebu predobra za moje potrebe🤔🤗
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Gle ja oću da je zapakirana, nek je ona nova i sve, al ak već oćem novu nek mi je u kutiji bar. Moji novci i mogu birat valjda, kaj ne? Da mi treba kupil bi ju, al mi netreba.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,918
Ja sam nedavno kupio Husqvarna 365 X-Torq 3,60 kW, pa budemo vidjeli kakvom se bude pokazala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Ima @Kupljenec praf.
Ak je raspakirana, bar još 15% dolje.
Tak sam i ja davno kupil svoju 670-tku: nekih parsto kn ispod cijene u dućanu. A bila je samo složena i izložena na sajmu.
 
Na vrh