• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Podložna je husqvarna zaribavanju.
Pojačao mješavinu skoro za duplo manje se gasi.
Osjetljiva
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Moji strojevi rade s 2% oduvijek, i ni kapi više.
A bilo ih je 5: tri trimera i dvije pile. Najstarija je iz 1995. Ni jedna nije nikad zaribala, a bome niti imala gareži na klipu ili u auspuhu.
Korišteno je ulje LS+.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
sa ls uljem su moje pumpe za vodu tomosice prepumpale more i još rade kao prvi dan, pale na drugi potez...
ustvari, sve ide na to ulje, od imt 504 do pila i trimera...
jedino pošto sam sad prešao na struju, tomosice odmaraju na polici... 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja iskreno neznam kaj bum, ova 545 me bode u oči, i vjerujem da nebum pogriješil ak ju kupim🙂još bi možda del veću vodilicu i to je to🙂a fora je kaj ju možeš spojti na dijagnostiku i sve videti, i kolko vur ima i kaj se troši i sve, sad mi nije jasno to ručno podmazivanja lanca, jel to dobro ili ne.?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A nema te kaj brinut, tak još malo se budu sve palile,već se i pale 365 je jedina još kaj ima avionski fergazer 😅nema više tak dobre stare mehanike, a imaš još koju ili?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,509
Pa mislim da nemres pogriješiti s 545 mk2. Ja nebi stavljal veću vodilicu jer bude sporija i teža. 365 je provjerena tehnika ali mi se takve pile ne sviđaju za radit drva. Preteške su... To je više za srušiti nekaj debelo, otpiliti trupac i to je to. A kad radiš drva ima puno prepiljavanja, obrezivanja grana, hodanja s pilom okolo...
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
A nema te kaj brinut, tak još malo se budu sve palile,već se i pale 365 je jedina još kaj ima avionski fergazer 😅nema više tak dobre stare mehanike, a imaš još koju ili?
Imal sam do sad kod sebe stihl361,ali sam ju vratil vlasniku,nismo se mogli dogovoriti oko cijene,ali sam uspel s njom si spiliti kaj sam trebal,pa tak da sad sam u nabavci,čitam,pratim,skupljam iskustva od vas tu na forumu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Evo, javi se ak si zainteresiran za malo rabljenu Jonsered 670Champ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh