• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalači drva

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
DoctorEvil,pretpostavljal sam da bus cijepao metrice. Zato sam ti tak komentirao. Ja sam doma napravio sa tatom kalac i imam za dizati trupce 6-7 cm u zrak na taj donji stol i problem je kad ides kalati odjednom 15-20 metara. Otpadnu jaja od tolkog dizanja...

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
 

DoctorEvil

Novi član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
5
ako ti nije zurba do vikenda ja javim iskustvo s 8t al na monofaznu struju,moj je dosao pa cu ga ic probat pa eto ako nisi jos kupio recem ti iz prve ruke...cuj ako imas volje i koju kunu vise imas na biranje cjepaca trofaznu struju po snazi

nije mi zurba, budem ja pratio temu pa ti samo napiši.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,958
Da, postoji modificirani povratni filter na mojem.
Vidjeh hidroagregat... svaka čast!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,219
Ma znam, tak mi i projektant Puknuti veli. Ali da ne stoji bez veze, a šteta mi ga baciti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A da ja ipak onaj hladnjak ostavim pa da ga negdje kod motora nasadimo?
a ne znam čoeće , ne znam kaj bu stručnjak za motore rekel da se ne bu pregrijaval ako mu se podgrije tj priguši strujanje zraka po rebrima motora
 

Najnoviji postovi

Na vrh