• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalači drva

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
dimezijam ne dogovara na multiplikator veca od 33cm3, moguce da multiplikjator nemoze prenijeti potrebnu snagu za pumpu vecu od 33, mada kod rosi vidim da na njihove multiplikator pasu i vece pumpe od 33.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,176
evo muh"e" , spremik je spreman , ti samo pacaj meso
https://postimg.org/image/71a1nvcyh/
Dugo sam razmišljal kak da ga ugradim. Očito pre dugo.
Na kraju sam ga ugural.... trebala budu specijalna koljena s lukovima da se to pospojil kak god znaš.
Ali to buš ti, meni je ostalo samo ugraditi amortizere.
Ali je u balansu :icon_wink:

PS, zemi si pigalicu.
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Multiplikator grupe 3 i pumpa grupe 3 55cc3 došlo u kompletu novi iz rosi teha 2300 kn i godina dana garancije

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dugo sam razmišljal kak da ga ugradim. Očito pre dugo.
Na kraju sam ga ugural.... trebala budu specijalna koljena s lukovima da se to pospojil kak god znaš.
Ali to buš ti, meni je ostalo samo ugraditi amortizere.
Ali je u balansu :icon_wink:

PS, zemi si pigalicu.
amortizere ?, na sjekiru?!
:icon_scratch:
ja se ne sekiram , ako ne bude moglo kalati bude ljepilo marke

ja sam više nego ponosan jer sam nekaj zmislil ,..i našel bedaka koja to sve plača .. a to je za ovu etapu dosta
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Zubčanik ide i dva dupla nareza koja se prišarafe na pumpu

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
Pomoc!!!!!,dosao mi cjepac hecht8t 5.5 ali ja ga nisam preuzeo nego otac a on nije gledao dal ostecen,tisak ga dovezao.ja sam sad tek dosao i da ga probam a ono pomotana rucka vjerojatno se prevrno i nece motor da se ukljuci samo zuji.sta da radim i kome da se zalim?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ručku izravnaj ,a kaj se tiče motora , ako je 3f možda negdje nije dobro spojan faza a možda je jednostavno od pada štitnik pritisnuo ventilator , mada bi to trebao vidjeti jer to nije malo ako moor ne može startati
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
nigdje nije ostecen motor i monofazni je.zuji i kaf ga startam pokrene se ali malo i nista,uzastopnim startanjem pokrenuo se ali je stao i nista zuji sklopka ga iskljuci i to je to..a da se napravim blesav pa zovem servis?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,930
Nazovi odmah dobavljača da ti pošalje novoga. Ili čekaj da ga ovoga poprave.
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
zvat cu servis al sve mislim da ce me odjebat jer nije njihova krivica a dostavljaca isto briga jer otac potpisa a nije gleda...totalno sam razocaran
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,634
Ma koji servis ! Ganjat trgovca od kojeg si ga kupio i dostavljača (jer je najvjerojatnije došlo do oštećenja u transportu). Trgovac im ugovor sa dostavljačem. Znači ti ganjaš trgovca a on to mora riješiti sa dostavljačem. Tebi je isporučen neispravan stroj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je , u pravu si , kak je on spomenu servis ja sam samo preslikao , trgovac je sad odgovroan , ali ne za oštečenja u transportu , to sigurno piše sitnim slovima .

Samo ne znam kak bi kupac trebao znati da li je ručka savijena ili ne ,
Ti se žali da ne radi a ručku ostavi trenutno postrani
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,930
Možda je problem motora povezan sa savijenom ručkom?
Recimo, razvodnik je otvoren, a cilindar je na kraju i motor nemre startati s punim opterećenjem hidraulike jer je radi savijene ručke aktiviran...
Ima li kakakv lančić ili navojna šipka koja isključuje razvodnik na kraju hoda, a da nije postavljen na mjesto?
 

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
trgovac je i serviser i trgovac,a motor nema veze sa ruckom jer razvodnik je iskljucen tj u neutralnom polozaju.. zovem u pon trg pa vidim sta cemo,na motoru nema vanjskih ostecenja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,176
amortizere ?, na sjekiru?!
:icon_scratch:
ja se ne sekiram , ako ne bude moglo kalati bude ljepilo marke

ja sam više nego ponosan jer sam nekaj zmislil ,..i našel bedaka koja to sve plača .. a to je za ovu etapu dosta

Tak znači, onda su bi bedaki :(giggle):

Nego, moraš dojti spojiti. Svi smo se zredali i nismo uspeli :icon_redface:
Slike kasnije.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tak znači, onda su bi bedaki :(giggle):

Nego, moraš dojti spojiti. Svi smo se zredali i nismo uspeli :icon_redface:
Slike kasnije.

i više nego spreman , ali više nem tak bedast da se bum dal otpratiti s korenove terase
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,176
Ma ako buš tam spajal ja bum kabel do gore cuknul ili buš prosil jel smiješ uštekati....

Evo ga, to je to doklen sam ja dogural.
Tovari nareznice, gibljive cijevi i sve kaj ti još fali i gas da to pospojiš.
Mi smo iscrpili ideje.





 

Najnoviji postovi

Na vrh