• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalači drva

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Za sebe napilim kvrga u šumi i odmah iscijepam sa cjepačom doma idu gotova drva. A višak u metricu i gledati tko ima bolji kaput jer je takva cijena po kaputu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
lako je vama koji imate svoju šumu pa cjepate , kvrgice , jeger , vatrica , roštilj , a kaj je s nama kojiprvo naslonimo motorku na drvo a onda potežemo špagu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a ruke fale , to svima zafali ...izgleda da je ona tema od johabice propala unaprijed , još nisam čuo nikog da se žali na pimpk , ali ruke..hm, možda bi bilo bolje da su izmislili viagru za ruke
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Može biti jeftinije jedino ak naftu ne kupuješ...
Jeftinije mi je jer si napravim skoro sve u sumi i manje se nadelam. Nenateglim se trupaca i vozim doma i onda doma na struju cijepam.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Kaj poimaš pod strojno? Cirkular je stroj, a motorka nije? :icon_scratch:
Ne,nego nebi kalal na ruke i nebi se s motorkom mucil,pa onda ili velike okrugljske nabacival na prikolicu i vozil doma ili kalal na ruke. Ja zrusim drvo,povitlam ga van,zrezem na metrice i skalam na kalac,onda vozim doma na lager ili odma na kamion i vozim musteriji. Ako treba piliti na sitno,onda odma i to rijesim i gotovo. I sve na traktor.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
da se ocitujem o problemu s cjepacem.zvao servis i danas dosli,vidjeli i uzeli ga na popravak sad cekam kad ga vratit
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovo , za bilo kaj na svijetu kaj si zamisliš .., preša , štanca , škae , dizalica , platforma , skela , utovarivač gnoja , balirka , omotač , itd ..i naravno kalač , treba ti samo 3f struja
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Na njuškalu skupo ko vrag a na otpadu nemreš uvatit naici ce. Puknuti da li bi pumpa ručna za dizanje kabine na kamionu mogla poslužiti za jednu prešicu?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
naravno da bi , ja je toliko tražim da sam več odustao od potrage ..trebala je sklapati traktorske brane ...

nakon vađenja čreva to je izgledalo ovak
 

Prilozi

  • HPIM0552.jpg
    HPIM0552.jpg
    70.2 KB · Pregleda: 150
Posljednje uređivanje od moderatora:

car14

Član
Tu od
1 Tra 2016
Poruka
119
puknuti jos se nije svrsilo...svrsit ce se kad bude ispravan i kod mene a do tad ocekuj neocekivano
 

Najnoviji postovi

Na vrh