• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Knjižica za plavu naftu

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
265
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/ener...nja-zamjena-knjizica-za-za-kartice,82178.html

ZAGREB - Poljoprivrednici i ribari će od 30. lipnja početi zamjenjivati sadašnje knjižice za plavo gorivo za nove kartice za to gorivo, primjena kartica počet će 1. srpnja, a u prvih će mjesec dana moći koristiti i knjižice, no one će prestati važiti od 1. kolovoza, izvijestili su danas iz Ministarstva poljoprirede, ribarstva i ruralnog razvoja.

hehe, znači pripremiti biljega:
Karticu goriva, na zahtjev korisnika, izdaje Agencija za plaćanja....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Već tjedan dan na lokalnom radiju je obavijest da se ne može točiti plavi dizel nakon
29. lipnja na knjižice, a da bi u roku dva tjedna trebale doći kartice na kućnu adresu.
Što za Hrvatsko zagorje važi drugi zakon ili????
 
D

dmeter

Guest
Pise: dr. Branimir Molak, dipl.ing






BESMISLENA FORMULA ZA ODREĐIVANJE CIJENA NAFTNIH DERIVATA


Cijene naftnih derivata utječu na cijene mnogih drugih proizvoda i usluga. Svaka država mora voditi brigu i o tome da su energenti dostupni stanovništvu po cijeni koju to stanovništvo može platiti. Ne smije maloprodajna cijena naftnih derivata u Hrvatskoj biti ista kao što je u bogatim državama zapadne Europe ili Mediterana, ili pak znatno viša nego npr. u bogatoj SAD. Cijena naftnih derivata u Hrvatskoj previsoka je s obzirom na kupovnu moć stanovnika, što pokazuju usporedbe s drugim državama. To govori da nešto s formiranjem njihovih cijena u Hrvatskoj nije u redu.


Trošak nafte uz njenu cijenu u svijetu 65-70 USD/barelu u cijeni derivata danas u Hrvatskoj ne prelazi 2,5 kune po litri. U razdoblju porasta cijene nafte u svijetu za jednu kunu/litri, benzin je u Hrvatskoj poskupio za više od tri kune. Dakle, ako je cijena nafte u svijetu porasla za jednu kunu po litri koji su to troškovi trgovaca derivatima, INA-e ili države u Hrvatskoj zbog toga porasli za još dvije ili više kuna? Nema takvih troškova. Očito je stoga, da se porast cijene nafte u svijetu koristi da bi se netko u Hrvatskoj bogatio dodatnim dubokim posezanjem u džep potrošača tj. njihovim osiromašivanjem.


U svijetu cijenu naftnih derivata određuje cijena nafte, zatim cijena prerade nafte i distribucija derivata na benzinske postaje, te davanja državi. Po “Pravilniku o utvrđivanju cijena naftnih derivata” NN112/2003 http://www.nn.hr/sluzbeni-list/sluzbeni/index.asp ta cijena nije ovisna o cijeni nafte. Taj pravilnik gotovo se ne razlikuje od Uredbe o cijenama NN2/2001. koja je 2003. stavljena izvan snage. U pravilniku je svuda samo riječ uredba zamijenjena riječju pravilnik i dodan još jedan namet (X5= troškovi nabave). Nigdje se niti ne spominje cijena nafte.


Umjesto cijene nafte kao ulazne varijable za određivanje cijena derivata ulazni pokazatelj u Pravilniku (članak 5 pravilnika) je cijena naftnih derivata u Genovi (?!) što u potpunosti dokida odgovornost za poslovanje rafinerija (u formuli nema troškova rafinacije, ali ima troškova skladištenja i nabave derivata). Pravilnik je pisan kao da Hrvatska nema rafinerija, a ima ih kapaciteta osjetno većih od potreba, i kao da sve derivate nabavlja u Genovi u Italiji, a tvrde da naftu uvozi iz Rusije. Što je najzanimljivije trenutni ministar gospodarstva takav model određivanja cijena naziva tržišnim. Po takvom “tržišnom” modelu mogli su kao ulaznu varijablu za cijenu naftnih derivata kod nas staviti i npr. cijenu peradi u Mađarskoj, banana u Kolumbiji ili metli u Kini. Dobili bi isti ili sličan rezultat – “tržišne” cijene naftnih derivata – po potrebi onih koji ih određuju. “Formulom” određenoj cijeni derivata, dakako, dodaju dažbine za izgradnju cesta i autocesta, PDV...


Uobičajena praksa je da oni koji odlučuju u Hrvatskoj energetici, i ne samo njoj, kada žele što dublje zavući ruku u džep potrošača izmišljaju za taj cilj “čudesne” formule kao što je spomenuta o naftnim derivatima. Slična je bila i ona za određivanje čudesne paušal “snage” (HEP-a) ukinuta 2001. godine, kada je ponovno uvedena naplata prodaje ničega – paušala sa smiješnim obrazloženjem (zbog potreba očitavanja brojila,...) po kojoj i danas prodaje električnu energiju.


Sve je to posljedica nepostojanja neovisnog instituta za energetiku koji bi se brinuo i o interesu stanovništva, a ne samo interesnih grupa političara koji donose štetne odluke u energetici. Davna ideja o formiranju takva instituta je zloupotrijebljena – ukradena od strane jednog političara i formiran je njegov tzv. energetski institut koji nije u stanju niti napraviti valjane energetske bilance a kamo li nešto drugo. Kroz taj tobožnji institut daje se samo “znanstveno ruho” štetnim odlukama interesnih grupa u energetici u dosizanju “tržišnih” (čitaj viših) cijena energenata.


Tragično da se u Hrvatskoj struka ne smije niti pojavljivati s nikakvim idejama o tome kako riješiti neki problem, jer te ideje umrežena mafija i politika najčešće ukradu, "pokupe" za njihovo tobožnje rješavanje - tzv. projekti - novac iz proračuna i dakako ništa ne naprave, jer ni ne znaju i nije im niti cilj nešto napraviti za bolji život ljudi.



“INFORMIRANJE” O “NUŽNOSTI” DALJNJEG POSUPLJENJA NATNIH DERIVATA


Razlika između proizvodne cijene domaće nafte (10-15 USD/bbl uključujući i troškove istraživanja novih izvora) u INA-i i one svjetske (60–70 USD/bbl) po kojoj je INA prodaje iznosi oko 50 USD/barelu, odnosno da INA zaradi samo na godišnjoj proizvodnji od oko milijun tona domaće nafte oko 500 milijuna USD. To se lako može pokazati izračunom. Zacijelo preradom te nafte do maloprodajne cijene derivata (i tri puta više nego cijena nafte) INA zaradi još podosta, kao i preradom uvozne nafte (oko 80% potrebne nafte je iz uvoza), da pritom profit prodajom plina - razlikom prodajne i proizvodne cijene domaćeg plina i onog uvoznog niti ne spominjemo. Mađarima su prodali četvrtinu INA za samo 505 milijuna USD, koliko iznosi jednogodišnji profit samo od domaće nafte ili što je danas dvadesetak puta manje od njene stvarne vrijednosti. Taj iznos koji su platili, zacijelo, Mađari mogu sudjelovanjem u profitu INA-e (25%) namiriti u vremenu kraćem od dvije godine. Stoga je posve smiješno da u daljnjim bezrazložnim nastojanjima za prodajom INA-e, oni koje je žele rasprodavati, tvrde da ona vrijedi između tri i četiri milijarde USD, kad vrijedi desetak puta više. Zašto uopće prodaju ono što nije njihovo i donosi golemi profit?


Stoga je kuknjava političara kako treba novca za modernizaciju rafinerija (pa da zbog toga i nadalje treba poskupjeti naftne derivate) bez osnove, kao da 500 milijuna USD godišnjeg profita samo od prodaje domaće nafte to ne omogućuje.


Postavlja se i pitanje da li u svijetlu nedavne izjave jednog bivšeg ministara gospodarstva – sada trgovca naftnim derivatima, kako njegova firma uvaža naftne derivate visoke kakvoće – bolje od onih koje proizvodi INA, uopće treba obnoviti rafinerije ili samo manji dio njihova kapaciteta. Bivši ministar se hvalio kako njegova firma uvozi kvalitetnije derivate nego što ih proizvodi INA, koje prodaje na svojima - prije postajama INA-e. Zanimljivo bi bilo znati kako i zašto je uopće došlo do promjene vlasništva. Od donošenja spomenute uredbe 2001. osjetno je povećan uvoz naftnih derivata i 2003. je iznosio 1,307 milijuna tona, što čini oko 25% njihove ukupne potrošnje u Hrvatskoj. Istovremeno domaće rafinerije, čak i uz izvoz svojih proizvoda, iskorištene su tek s jednom trećinom svojih kapaciteta. Očito samohvala bivšeg ministra ima za svrhu povećanje uvoza “kvalitetnijih” derivata, a daljnje smanjenje korištenja i time štetu INA-nim rafinerijama. Izgleda da je to primjena parole “Kupujmo hrvatsko” na način bivšeg ministra, pa je vjerojatno i “famozna” formula za cijene naftnih derivata “izumljena” za taj uvoz derivata. Ako nam je potrebna samo trećina kapaciteta rafinerija za zadovoljavanje domaćih potreba za derivatima, zašto bi trebalo obnavljati i one kapacitete koji se ne koriste?


Stalna poskupljenja naftnih derivata i drugih energenata u Hrvatskoj u biti ni nemaju veze s cijenom nafte i drugih energenata na svjetskom tržištu nego su upravo rezultat teških promašaja onih koji vladaju energetskim sustavima (prodaja u bescjenje četvrtine INA-e Mađarskoj, štetan ugovor o prodaji jadranskog plina Italiji, vrlo štetan ugovor o NE Krško sa Slovenijom...).


U Hrvatskoj je uhodan model – formula ponašanja da političari dok su na vrlo visokim pozicijama odlučivanja pripremaju teren za svoje “uspješno poduzetništvo” kada horizontalno rotiraju ili privremeno siđu s funkcija. Stoga se ne treba čuditi što se to preslikava i na sve niže razine vladanja i zašto je u Hrvatskoj vlast tako “slatka”, a gospodarstvo tone sve brže. U igri za puk koja se ponavlja, kada postanu opozicija, tobože žestoko napadaju one na vlasti da ništa ne rješavaju od onoga sto su sami trebali riješiti dok su bili vlast, a u biti ne dozvoljavaju ništa promijeniti za dobrobit puka jer bi to ugrozilo njihove osobne interese.


Odgovornost za ovo što se događa je i na medijima. Ima u Hrvatskoj novinara koji koriste glasila u kojima rade za besplatno reklamiranje “uspjeha” interesnih grupa o kojima pišu – u biti njihovi su glasnogovornici, koje ih za to plaćaju, pa su znatno bolje plaćeni od svojih kolega koji nastoje objektivno informirati javnost. Stoga se neki, zahvaljujući “novinarima” - bogate, a posljedice njihova pisanja (prekomjerne cijene i drugo) trpi sve siromašniji puk.
 
K

korisnik2408

Guest
Takvih novinara je vise od 90% u Hr. Zbog toga sam poodavno prestao kupovati novine. Ne zelim pomagati mafiju.
 
D

dmeter

Guest
Mi smo svi razjedinjene ovce i tako nam treba i biti,ništa bolje nismo ni zaslužili.
Amerikanci i Kanađani zato plačaju poljoprivredni dizel 2,4 kn litra to jest recimo da naši ugrade PDV ispada 3 kn
http://www.neo.ne.gov/statshtml/187.htm
Recimo da je Ina nesposobna proizvest normalno bez krađa + 20% to opet Plavi nebi smija bit skuplji od 3,66 lipa di je kuna razlike.Ima par dana da je nafta skočila na 82-83 $ što nije dobar znak jer sezona grijanja je još daleko
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ima li ko u ovoj lijepoj zemlji "muda" da potegne pitanje plave nafte za nas koji radimo zemlju? Meni osobno na kartici fali oko 1500l i kupujem lozu a ona osim sto nije dobra za traktor jos je gora za dzep ako je cajci nadju u rezervoaru. Probao sam se okolo "snaci" na par mjesta i sva obecanja su pala u vodu, jednostavno tolika je potraznja da je nemoguce dobiti bilo kakvu kolicinu. Najveci interes imaju bas seljaci i kako cujem ima nas strasno puno kojima su kartice presusile.

Treba "glavonjama" jasno dati do znanja da u ovo doba krize nije nikako dobro sto nas sputavaju i na ovaj PODLI nacin:!:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Država sama sebi uskraćuje pritok novca, jer ako ja ne kupujem plavu jer je nema ni država nema zarade a ovak zarađuju šverceri i privatnici na lož ulju, a kamo li da me cajac zaustavi, pa i on zna ak nema plavca da se vozi na ložu jer je loža skuplja od plavca a nafta da ne pričam....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ima li ko u ovoj lijepoj zemlji "muda" da potegne pitanje plave nafte za nas koji radimo zemlju? Meni osobno na kartici fali oko 1500l i kupujem lozu a ona osim sto nije dobra za traktor jos je gora za dzep ako je cajci nadju u rezervoaru. Probao sam se okolo "snaci" na par mjesta i sva obecanja su pala u vodu, jednostavno tolika je potraznja da je nemoguce dobiti bilo kakvu kolicinu. Najveci interes imaju bas seljaci i kako cujem ima nas strasno puno kojima su kartice presusile.

Treba "glavonjama" jasno dati do znanja da u ovo doba krize nije nikako dobro sto nas sputavaju i na ovaj PODLI nacin:!:

Sramotno,,,,,i podržavam tvoj tekst u potpunosti,,mada i ja čekam,,,da mi je napokon daju,,,pa koliko dobijem dobro....(bolje išta nego ništa)..
Sad čekam ko kišu,,,kad je nema a potrebna je....:mad::mad:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ne razumijem kak se za potrebe grijanja može i smije kupiti lož-ulja koliko se želi (dakle, za čistu potrošnju), a špara se s plavim dizelom, s kojim se stvara nova vrijednost???
Izgleda da je ovim idiotima koji takve stvari propisuju, EU pojela mozak, pa više neznaju niti razmišljati svojom glavom. Čine seljake sve nekonkurentnijima, obilaze ih ko najveće lopove gledajući jel u traktoru ili agregatu bijelo, crveno ili plavo? Izgleda da su seljaci još jedine ovce koje se može šišati bezgranično.

Stjecajem okolnosti stranci su tražili gorivo za agregat i čudom su se čudili kad su saznali da treba kupiti ED za aute.
Vele oni da se za to kupuje crveni "non road" dizel. Dakle logično.
Svi strojevi koji nisu namijenjeni transportu (dakle, poljoprivredni i građevinski strojevi, agregati za struju, navodnjavanje, motori za pogon sušara ili asfatnih baza) koriste gorivo bez trošarine i cestarine. Takvo gorivo se ne smata (i ne porezuje) kao potrošnja, već služi za proizvodnju novih dobara. I ne limitira se kupljena količina već se strogo kontrolira primjena istog goriva.
Tak je u drugim zemljama, kojima je stalo do vlastite privrede i tak bi trebalo biti pri nama. No u ovoj zemlji nitko ne razmišlja o proizvodnji (bilo čega), već samo o trgovini i ubiranju (nezasluženih) poreza.
Ako se u ovoj državi budžet određuje prema rashodima a ne prema prihodima, nije niti čudo sve ovo kaj imamo (represija seljaka oko "zloupotrebe" ložulja, špijuniranje jesu li kotlovi i rakija porezovana i da dalje ne nabrajam)... Ni u najmračnijim vremenima prošle države narodu se dalo živjeti, a ovi žele pogledati svakom i u guzicu. Pa gdje je tome kraj???
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Sramotno,,,,,i podržavam tvoj tekst u potpunosti,,mada i ja čekam,,,da mi je napokon daju,,,pa koliko dobijem dobro....(bolje išta nego ništa)..
Sad čekam ko kišu,,,kad je nema a potrebna je....:mad::mad:

@ bagerista oprosti nisam dobro vidio ili si napisao "čekaš da ti je napokon daju,kolko dobiješ dobiješ", e jbg neće ti dati ništ sve ćeš ti to platit, samo se mi tješimo kao "oni nam daju ", i još nam ograničavaju pa sam bog da ju trošimo da ima više prometa onda i više poreza pa tim i prihoda.
 
B

BAGERISTA

Guest
Je čekam,još moran vidit koliko če mi litara odobrit,,,najgore je ča čekaš od sela večeru,,,,a sve to i sam platiš.....:madmana:sramota,,,ali istina je kako si napisa sve čemo to platit........
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ma boli me to što ograničavaju plavu naftu kao da je dijele, a sad kad nemam plave vozim na ložu, pa kad me murja zaustavi šta da mu kažem, pitaj Čobankovića zašto vozim na ložu jer mi nije dao više plave, jbg onaj koji je sastavljo procjenu potrošnje po hektaru taj je iz matematike imao -1.
Ku... on zna koliko koji traktor troši 533 i 539 nisu isti u potrošnji a kamo da uspoređejemo neki stari stroj i novi itd.
:madmana::madmana: ljut sam evo ovih dana se govori o interventnom otkupu tovljenika i odojaka,trgovina jednostavno neide nitko niš ne kupuje, majku mi hoće nas uništit a kak su krenuli mislim dai hoće. Evo sad i na poslu rošada, otkazi preraspodjela radnih mjesta, smanjenje plaća itd, KATASTROFA.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma boli me to što ograničavaju plavu naftu kao da je dijele, a sad kad nemam plave vozim na ložu, pa kad me murja zaustavi šta da mu kažem, pitaj Čobankovića zašto vozim na ložu jer mi nije dao više plave, jbg onaj koji je sastavljo procjenu potrošnje po hektaru taj je iz matematike imao -1.
Ku... on zna koliko koji traktor troši 533 i 539 nisu isti u potrošnji a kamo da uspoređejemo neki stari stroj i novi itd.
:madmana::madmana: ljut sam evo ovih dana se govori o interventnom otkupu tovljenika i odojaka,trgovina jednostavno neide nitko niš ne kupuje, majku mi hoće nas uništit a kak su krenuli mislim dai hoće. Evo sad i na poslu rošada, otkazi preraspodjela radnih mjesta, smanjenje plaća itd, KATASTROFA.

A ča reč,,,nije nam malo laka,,,a i kod nas sve gore,,,i neznam ča če bit s menom,,,ma sve u tri ...pm.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ma boli me to što ograničavaju plavu naftu kao da je dijele, a sad kad nemam plave vozim na ložu, pa kad me murja zaustavi šta da mu kažem, pitaj Čobankovića zašto vozim na ložu jer mi nije dao više plave, jbg onaj koji je sastavljo procjenu potrošnje po hektaru taj je iz matematike imao -1.
Ku... on zna koliko koji traktor troši 533 i 539 nisu isti u potrošnji a kamo da uspoređejemo neki stari stroj i novi itd.
:madmana::madmana: ljut sam evo ovih dana se govori o interventnom otkupu tovljenika i odojaka,trgovina jednostavno neide nitko niš ne kupuje, majku mi hoće nas uništit a kak su krenuli mislim dai hoće. Evo sad i na poslu rošada, otkazi preraspodjela radnih mjesta, smanjenje plaća itd, KATASTROFA.

aj ovak netrebaju nam dat ništa.
al otkup mljeka,krava,svinja,odojak......., mora se prvenstveno od nas napravit,a ne uvozit,ok nek bude i lošja cijena al da mi otkupe a ne da mi vodimo borbu svaki dan kome i kak prodat.
di sam ja ak ja dam odojka očiščenog po 22kn/kg kak se prodaje po hipermarketima

Pele tak je lani bilo i u mojoj bivšoj firmi,i nakraju dobil otkaz, a dobit posel nemoguča misija,da mi ni bilo tih svinja grdo bi bilo,eto sad radim u jakoj međunarodnoj firmi i nemoram strahovat za posel.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Izgleda da je ovim idiotima koji takve stvari propisuju, EU pojela mozak, pa više neznaju niti razmišljati svojom glavom. Čine seljake sve nekonkurentnijima, obilaze ih ko najveće lopove...

Svi strojevi koji nisu namijenjeni transportu (dakle, poljoprivredni i građevinski strojevi, agregati za struju, navodnjavanje, motori za pogon sušara ili asfatnih baza) koriste gorivo bez trošarine i cestarine. Takvo gorivo se ne smata (i ne porezuje) kao potrošnja, već služi za proizvodnju novih dobara. I ne limitira se kupljena količina već se strogo kontrolira primjena istog goriva.
Tak je u drugim zemljama, kojima je stalo do vlastite privrede i tak bi trebalo biti pri nama. No u ovoj zemlji nitko ne razmišlja o proizvodnji (bilo čega), već samo o trgovini i ubiranju (nezasluženih) poreza.

Daleeeeko smo mi od ovoga. I samom mi je tesko povjerovati da je u nekoj normalnoj zemlji kako je gore napisano ali sam 100% siguran da kod nas to nece bit NIKADA:confused:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Ma boli me to što ograničavaju plavu naftu kao da je dijele, a sad kad nemam plave vozim na ložu, pa kad me murja zaustavi šta da mu kažem, pitaj Čobankovića zašto vozim na ložu jer mi nije dao više plave, jbg onaj koji je sastavljo procjenu potrošnje po hektaru taj je iz matematike imao -1.
Ku... on zna koliko koji traktor troši 533 i 539 nisu isti u potrošnji a kamo da uspoređejemo neki stari stroj i novi itd.
:madmana::madmana: ljut sam evo ovih dana se govori o interventnom otkupu tovljenika i odojaka,trgovina jednostavno neide nitko niš ne kupuje, majku mi hoće nas uništit a kak su krenuli mislim dai hoće. Evo sad i na poslu rošada, otkazi preraspodjela radnih mjesta, smanjenje plaća itd, KATASTROFA.
i sa 533 radis cjeli dan a sa belarusum (vidim da ga imas na sliki )napravis za pol dana i prije,tako da dobijes pdjednaku potrosnju,ali j..... najveci traktor u selu pa malo vozanje bespotrebno itd da ne nabrajam ,nafta se potrosi koje se ionako premalo dobilo,ja sam sasvim zadovoljan dobivenom kolicinom koje jos nisam ni litre potrosio od dobivene kolicine za ovu godinu.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Imam dva belarusa i 533 kombajn itd i puno se potroši, ove godine sam vršio uslužno poslove u zamjenu za naftu tak da mi ostane al opet nije bilo dovoljno pozdrav :D
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-danas bio po plavoga i majstor s benzinske veli da od nove više nema plavoga, da ćemo svi uzimati dizel a čobanković bi trebao vraćati razliku u cijeni
-ja baš i ne vjerujem u te priče ali pumpaš priča na sav glas
-iduća je izborna pa se možda malo potrude
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Izborna ili ne mi smo ovak i onak najb..... pa nešt se priča da ukidaju i poticaje za krmače i krave a ostaje premija za mlijeko, nisam mljekar pa to neznam al kak god okreneš nebu dobro........ ljudi moramo se ujedinit i složit pa međusobno trgovat. Npr evo ja imam odojke koje prodajem a tražim telad mušku simentalac eto možemo mijenjat tak i nešt drugo ovisi tko šta trba....
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
-danas bio po plavoga i majstor s benzinske veli da od nove više nema plavoga, da ćemo svi uzimati dizel a čobanković bi trebao vraćati razliku u cijeni
-ja baš i ne vjerujem u te priče ali pumpaš priča na sav glas
-iduća je izborna pa se možda malo potrude


Tako rade u Srbiji, kupuju cisti dizel i na kraju godine im opcina vraca tkz. regres na kolicinu koju oni odrede da pripada za odredjeno gospodarstvo. Sve kupljeno preko te dopustene kolicine ostaje placeno po punoj cijeni.

A sto se tice poticaja to je druga tema al usput da kazem i to kako cujem da za iducu godinu poticaji ce se dobit samo za mljeko, duhan, ribu i masline stalima mauna:mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh