• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Knjižica za plavu naftu

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
a premijerka se bas pohvalila kako su sa novim karticama ustedili sto-ja-znam-koliko milijuna kuna na plavom ....
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
...... hoće reći da je ostalo više plave nafte u skladištima koje se nije prodalo, čini se da idemo ka tom da će nam dati bonove kao za vrijeme juge.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
pa naravno da je prodano manje plave nafte. Teze se tanka u kamione i autobuse :))))))))))))))
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
pa naravno da je prodano manje plave nafte. Teze se tanka u kamione i autobuse :))))))))))))))

To si u pravu tu te podržavam, ak je namjenjena za poljoprivrednike nek bude za njh a ne za prijevoznike :partyman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Najmanje su plave nafte potrosili traktori, to je javna tajna, zato nam je sada ovako kako je
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Do kada treba potrošit preostali iznos plavog dizela za ovu godinu, jel vrijedi i sljedeću godinu?
 
B

BAGERISTA

Guest
Do kada treba potrošit preostali iznos plavog dizela za ovu godinu, jel vrijedi i sljedeću godinu?

Trebaš si podignut sve do kraja ove godine,,,ako ne se smatra da ti ovo šta ti je ostalo nije potrebno za iduču,,,pa ti oduzmu.....
Nači 31,12,2010,,,,,to je zadnji termin,,,ali ga nemoj čekat,,,jer se može desit da če svi gurat zadnje dane,,,evo ja iduču sedmicu idem podignut sve ča je ostalo...........
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ja imam jos preko 300 litar sutra idem po pola pa uskoro i po ostatak.
 
B

BAGERISTA

Guest
dobri ste kad vam je sad još ostalo

Sigurno sam dobar,,,kad su mi knjižicu dali prije niti 15 dana,,,.....inače bi bila izgorena več.......
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
296
Sigurno sam dobar,,,kad su mi knjižicu dali prije niti 15 dana,,,.....inače bi bila izgorena več.......

Ja sam karticu za plavi dizel dobio, ni manje ni više nego prekjučer! I to sasvim slučajno. Bio sam u utorak u Pazin (upisat se u Arkod) i pitam službenicu što se na kraju desilo sa plavim dizelom (početkom godine su mi rekli ništa od toga). Službenica pogleda u kompjuter i kaže da me kartica čeka već od 8. mjeseca :madmana: Naravno da mi nitko nije ništa javio. Dođem u ured i pitam što se desilo, da me nitko nije obavjestio, kad tamo kažu da nisu imali vremena (svih) zvat. Otvara lik neki ormar sa nekom kutijom unutra a tamo oko 300 kartica za plavi dizel. Ne znam da li je kartica izdana SVIM OPG-jima ili samo oni koji imaju za to pravo? Jer ispada da pun kufer ljudi nije te kartice dobilo! Užaš
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja sam karticu za plavi dizel dobio, ni manje ni više nego prekjučer! I to sasvim slučajno. Bio sam u utorak u Pazin (upisat se u Arkod) i pitam službenicu što se na kraju desilo sa plavim dizelom (početkom godine su mi rekli ništa od toga). Službenica pogleda u kompjuter i kaže da me kartica čeka već od 8. mjeseca :madmana: Naravno da mi nitko nije ništa javio. Dođem u ured i pitam što se desilo, da me nitko nije obavjestio, kad tamo kažu da nisu imali vremena (svih) zvat. Otvara lik neki ormar sa nekom kutijom unutra a tamo oko 300 kartica za plavi dizel. Ne znam da li je kartica izdana SVIM OPG-jima ili samo oni koji imaju za to pravo? Jer ispada da pun kufer ljudi nije te kartice dobilo! Užaš

Žalosno,,,ali istinito,,i sad ako nemaš novce,,čime uzet gorivo,,,i onda na kraju ča me ljuti,,,sramota,,da ti ako ne uzmeš ono ča su prepisali,,,nači litražu,,,automatski ispada kako da ti nije potrebna ni za drugu godinu,,,,,sramota.
Udri muko po siromahu..........:mad:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ništa budemo dignuli to što je ostalo do prije Božića, hvala na informaciji, nego sad ne mogu vidjeti koliko mi ostalo plavog za dignut?
 
Posljednje uređivanje:

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ništa budemo dignuli to što je ostalo do prije Božića, hvala na informaciji, nego sad ne mogu vidjeti koliko mi ostalo plavog za dignut?

Gospodo ako dozvolite par informacija za vas. Tamo gdje dižete ( kupujete) plavi dizel karticu samo provuku kroz aparat i kažu vam kolko imate za podić a nedaju počet točit dok ne provučete karticu tako je kod nas. A sada više nema nikakve ovjere (kao što su se knjžice ovjeravale) samo na pumpi pitate koliko imate za tekuću godinu. A kako ste do sada radili nije valjda da ste kupovali eurodisel.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Nismo kupovali eurodisel nego običan disel,koji je svejedno puno skuplji od plave nafte.
 
B

BAGERISTA

Guest
Gospodo ako dozvolite par informacija za vas. Tamo gdje dižete ( kupujete) plavi dizel karticu samo provuku kroz aparat i kažu vam kolko imate za podić a nedaju počet točit dok ne provučete karticu tako je kod nas. A sada više nema nikakve ovjere (kao što su se knjžice ovjeravale) samo na pumpi pitate koliko imate za tekuću godinu. A kako ste do sada radili nije valjda da ste kupovali eurodisel.

Kad ideš točit pokažeš karticu,,,i on je provuče kroz aparat,,,i ispiše mu koliko još možeš litara dobit,,,prekoračenja nema.......nema više pečata niti nikakve knjižice di se je upisivalo...

Za iduču godinu,,,nešto če odmah odobrit a dio če morat ič preko (arcoda),barem mi je tako rekla ova žena koja rtadi na arcodu........
Nači ako odobre odmah na karticu,,,koliko si ima i prošle godine,,,ali navodno neče sve...nego samo dio,,,,,,,,,,,(to je još uvijek rekla-kazala)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Nismo kupovali eurodisel nego običan disel,koji je svejedno puno skuplji od plave nafte.

A kod vas nema lož ulja ili se nesmije spominjati. Nama, barem meni su rekli da više ne moram dolazit u službu za gospodarstvo da vidim koliko nafte imam nego samo na pumpu a ovo za arkod nije nitko ništa spominjao, pa ćemo da vidimo šta su sada izmislili a i iduća godina je izborna pa valjda neće puno da izmišljaju.
 
S

seljaček

Guest
navodno ali stvarno navodno na inine pumpe stigla depeša da se plavi dizel od 1.1.11. ukida ali nezna se šta če ga zamjenit eto tako čuo danas na benzinskoj od djelatnika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh