• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
@Joza36 pitao sam kolegu i on ga poznaje, kaže da ima prikolice za pokazati i ako tko naruči ide u izradu, on ga hvali i rekao je da puno prikolica je otišlo za sloveniju. Ne bih htio da ga hvalim ili nešto, ali ja uvijek rađe dajem prednost domaćim stvarima.
Hvala kaj si se raspitao, kroz koji dan vjerojatno krecem u razgledavanje tih prikolica.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Cijenjene kolege.
Ova prikolica je interesantna,koja su vaša saznanja o istoj.
Navodno je trostrana kiperica,s osovinskim težištem pozadi,vidi se da nije glomazna i ima hidraulične kočnice.
Pa ako netko zna više o prikolici,nosivosti i slično,a istu bi vukao TV 732. Screenshot_20210130-010840_Chrome.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ista takva je mene ugodno iznenadila, jako lijepo se vozi ne ljulja traktor napred nazad ni puna tereta pod punim gasom, kod skretanja lijepo prati traktor, rikverc pregledan cak i puna i lijepo se upravlja sa njom. Sve druge prikolice mi ljuljaju traktor napred nazad ova ne, da mi ne treba veća i da nemam veću ova bi definitivno bila moj odabir👌🏻 Ova je od prijatelja on je ne koristi nego ima drva spremljena u garaži u njoj, dopeljam mu punu i loži iz nje. image.jpeg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Mislim da na njoj piše 2,5t i ima hidraulične kočnice, prikolica stvorena za manje traktore, moja preporuka
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

TihoST1,​

ako je ne trebaš vući uz veći brijeg dogovori kupnju. Da je pogonska ne bi bilo bolje za TV i ostale male traktore.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Meni se čini da je ruda ista na obje, ali možda griješim......evo slika.Dva ulaza za hidrauliku,jedan vjerojatno za kočnice,drugi za kipanje. Screenshot_20210130-101700_Chrome.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ak nisi skužil dio "uz veći brijeg", čini mi se da je osovina dosta prema sredini - mali pritisak na kuku.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Takva je moja, s V rudom. Zgodna mala prikolica. Jedina mana joj je da u rikverc kipa nesto manje nego na stranu.
Prodao bi je ako bi mogao dobit neke novce.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ovaj dio nisam skuzio...
NH dosta drze cijenu cca 10tkn
Oprosti, sad sam primijetil tipfeler. Fali "li" Trebalo je pisati: Da je pogonska ne bi li bilo bolje za TV i ostale male traktore.
Takva je moja, s V rudom. Zgodna mala prikolica. Jedina mana joj je da u rikverc kipa nesto manje nego na stranu.
Prodao bi je ako bi mogao dobit neke novce.
Koliko je teška ta prikolica?
Da si bliže, možda bi i trgovali.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A tako da...sad razumim jer onako nije bilo jasno...tv nema pogona za prikolicu a pogonske se rade sa osovinom koja nije skroz pozadi da ima čim bolji grip
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Morao bi pogledat na plocici ili u prometnoj. Ako bi ovu prodao uzeo bi metagru ili hittner pa podjelimo trosak prijevoza 😉
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
A nez, izgledaju slicno. Ona je lijepa i nova 😆
Na ovu bi stavio balonke ali felge ne odgovaraju, a trebao bi srediti pod i stranice.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Bolje to sredit ako je ovakva ko sam moje slike nego kupit one nove poluprozvode, šasija jedne i druge neusporedivo, pogledaj slike po netu pa ćeš vidit...da si reko da ćeš kupit nešto tipa leško još bi razumio...al ic sa konja na magarca🙄
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nebi nista skuplje kad mi ne sluzi za neke velike stvari, vozim gajbe, granje , malo drva, alat...Leško i slicne bi bile neiskoristene.
Pitat cu ih onda makar stranice nove da mi naprave, ove su dale svoje. Nemam nikog u blizini da mi napravi takve rebraste. Onakve od profila i lima ne zelim.

@iwanho 630kg ima, 2.5 tone nosivost
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032

Ovakve bi te dosle cca 300€, malo farbe i 3 puta bolja prikolica od hittnerove, e vidis ta je 2,5t po papirima i ima 630kg
A leškova moja po papirima ima 3t nosivost i ima 1100kg prazna🙄 bočne stranice ne može jedan sam skinut i stavit, i onda kazu lesko ne valja🤔
Ako ti je prikolica tako u losijem stanju onda ne mozes puno dobit tako da bolje da je slozis
 

Najnoviji postovi

Na vrh