• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Lesko koristi furhmann stranice koje koriste svi renomirani zapadni proizvođaci i to mu je najveci plus.
Ova sirova rjesenja su mi zadnja opcija. Treba mi nesto plug&play, nemam vremena za ostalo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ima 4-5 onih flahova udubljenih od voznje betonskih stupova. Sanduk bi okrenio naopako pa probao to popeglat. Vise mi se sviđa takav pod nego skroz gladak. S nje bacam pune gajbe u veliku pa je nezgodno kad je mokro, a ovakav pod se manje klize.
Bas sam danas poslao upit u hittner za nove stranice, valjda ce mi odgovorit.
Najradije bi je odvezao kod leška za komplet remont. Poslao sam mu upit za malu tehnostrojku, uredno mi je odgovorio, cijena mi odgovara ali 300 km do tamo i onda jos 2x bi me izaslo skoro ko nova kad bi prodao svoju. Zato bi i ovu prodao.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@iwanho 630kg ima, 2.5 tone nosivost
Hvala. :ppozdrav:
Od kupnje sam definitivno odustal. Moral bi prodati postojeću koja se još nije niti zmazala. Nedostaci su joj kaj nije kiperica i problem registracije, ali je duplo lakša i multifunkcionalna. Da sam imal takvu priliku prije nego sam si složil postojeću, kupil bi bez premišljanja.
 

miksan

Novi član
Tu od
27 Ožu 2019
Poruka
17
Dobro se ugradjuju nasi trgovci, da je kupim kod vas platim carinu i ostale zajebancije izaslo bi me 800-1000e manje.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ocito su pojeftinile...ja više platio
A nisu to je bez pdva
Imas jedna za 30tkn ko nova polovna

Al opet dođe skoro ko i nova
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
@zwer
Ima nesto o njima u ovoj temi
 

mario95

Novi član
Tu od
8 Ruj 2021
Poruka
2
Taj model nije poljoprivredni a niti specijalizirani model (voćar ili vinogradar).
Manje je i lakše šasije od normalnog traktora, te ima motor male zapremine i veće brzine vrtnje.
To je zapravo komunalni traktor za ralicu, posipavanje soli, košnju trave i slično

U osnovi malo veći Tomek, za ravnicu.

Kompresor i zračni uređaj nema ni jedan te klase. Eventualno ventil za hidrauličko kočenje prikolice.
pozdrav zanima me kolika je prikolica za imt 567
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
pozdrav ekipa .neki me znaju ovdje te ih ovom prilikom pozdravljam . riječ je o traktoru antonio carraro tn 5800 major . znači potraga za kipericom od 2,5 t -3,5t ali da nije na cijeni kao da je napravljena od dijamanta ili suhog zlata . naravno ,kupuje se nova prikolica . ne treba mi prikolica za uslužni prijevoz niti za vožnju nešto sl. kako je moj frend rekao ,tebi treba samo malo jača auto prikolica koliko će tebi trebati za osnovne potrebe . zasad je odluka pala na leško 3,5 t ,pa ako ima kakav pokoji dobar savjet otvoren sam za poslušati .
 

Najnoviji postovi

Na vrh