• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Radi on i manje prikolice za AC, nema sve u oglasu. Najbolje vam je nazvati ga i pitati.
Sused mi je kupil od njega prikolicu mislim baš takvu, 5tona i prezadovoljan je.
To je tvoj sused skoro kaj ne?
Probelm je probit se na tržište, pogotovo domaće, jer svi priznaju tehnostroj i leško, ali ova ne zaostaje puno za njima.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Ima on posla i previše. Dosta i u Sloveniju prodaje. Radi dobro i kvalitetno, cijene su korektne. I najbitnije, prikolice su atestirane da se mogu regati.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Kako su se pokazale Leško prikolice naspram labin progres.
Moram (zbog natječaja) kupiti novu prikolicu, tako da sam pred godinu dana kad sam pisao natjecaj zatražio ponudu za labin progres 3 tone i bila je 28200kn.
Sada je to naraslo na 37000kn.
Ovaj leško mi se cini ok za 25000 plus pdv.
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
i sam bih išao na leško ,tako mi je većina sugerirala .pa sad ako netko ima još kakvu neka preporuči
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ova prikolica je prodana za 1 dan, bilo više od 50 ljudi koji bi kupilo.
Nije baš za jedan dan, stajala je ona neko vrijeme u oglasu.
Kolega se bio interesirao za nju pa mi je pričao, na kraju je odustao.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam danas bio kod prijatelja koji ju htio kupit, i veli da je htio ići pogledat i navodno da je bila prodana isti dan, a stara je 5 dana bila.
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
Malo smo skrenuli s teme decki. Ok,prikolica je bila na prodaji i tko ju nije kupio očigledno se zeznio te će se kajati do kraja života radi propuštene prilike . Onaj tko ju je kupio neka uživa u njoj do kraja života i njegovi potomci ...pa bih molio da se vratimo napisanoj temi ,hvala.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Piše u oglasu da je kupljena u 3. mjesecu, znači da je stara pola godine.
A u oglas je stavljena negdje polovicom prošlog mjeseca, kolega je prošli tjedan bio pregovarao da ju kupi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Malo smo skrenuli s teme decki. Ok,prikolica je bila na prodaji i tko ju nije kupio očigledno se zeznio te će se kajati do kraja života radi propuštene prilike . Onaj tko ju je kupio neka uživa u njoj do kraja života i njegovi potomci ...pa bih molio da se vratimo napisanoj temi ,hvala.
Kad je ovako izvanredno stanje nije frka, vraćamo se brzo.
Piše u oglasu da je kupljena u 3. mjesecu, znači da je stara pola godine.
A u oglas je stavljena negdje polovicom prošlog mjeseca, kolega je prošli tjedan bio pregovarao da ju kupi.
A onda neznam, veli frend da je zakopčio prikolicu za kombi da ide po nju i kad je nazvao bila prodana, jer je taj vlasnik kupio veću i jači traktor.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
JEdno pitanje vezano za papire prikolice i registraciju...

U mogućnosti sam kupiti Tehnostroj prikolicu 4t iz 1985. godine u jako dobrom stanju za pristojne novce cca 2200€ u Sloveniji. No prikolica nema papira jer kod njih se ni ne treba registrirati. ja ju mogu kupiti, otići s traktorom po nju i dopeljati u HR, no čim prijeđem granicu ja sam jasno u prekršaju jer nije registrirana.

Da li je moguće u HR riješiti papire takve prikolice kao za traktor s dva svjedoka pa na registraciju s njom? Prikolica je iz provjerenoga izvora, prodaje ju od šogora bratić, no papira nigdje.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ma propeljam ju preko s Traktorom i onda ovdje kako riješiti da registriram?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Pa pitam kako legalno slovenac slovencu proda tu prikolicu i da sve bude ok.
Mozda da je preko neke slovenske firme kupis. S racunom bi sve lakse bilo
 

Najnoviji postovi

Na vrh