• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Za tu cifru nema previše biranja, morat ćeš gledati nešto jeftinije ranga, tipa turkinje i tako.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Neznam kakve jesu te turske. A vidim da nesto nase kao Lesko npr. bi kostalo nekih 44000kn. Gledao sam ih u gudovcu prije korone na sajmu i djelovale su puno puno kvalitetnije od turskih.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Polovna tehnostrojka (Farmtech), je svaka bolja od tih novih turskih, cak ni Lesko nije nesto.
Jedan tu iz sela je kupio novu Lesko dvoosovinku 10 t i odmah je zito curilo iz nje, tj stranice nisu dobro zatvarale.
Probaj gledati Pronarke, one su dobre.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Jedan kolega si je dal napraviti prikolicu po mjeri, nekih 7t nosivosti.
Osovina 70mm, gume 445/45R19,5, hidraulično kočenje, trostrani kiper, rinfuzno otvaranje stranica, duple stranice, 4 x 2 x1,2m.
Cijena je bila tu negdje.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ni Leško, ni turkinje nisu neka kvaliteta, ali kažem što može uzeti za te novce.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Leskova od 6t je 4m duzina sanduka. I djeluje mi malo jaca sasija, samo kaj je i nesto skuplja.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
I ja sam gledo bicchi kad sam kupovao i dosao do zakljucka da je leskova najbolji omjer ulozeno dobiveno
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Ak se ne varam na tvojoj slici vidim da imas lesko 8t. Kak si zadovoljan s njome i kolko je kostalo u vrijeme kad si kupovao (ak nije tajna). Ja sam ju gledal pred 3 godine i cini mi se da je tada bila jeftinija nesto. Imam dojam da su podignuli cijene, a sve je isto kao i prije. 😁
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Au...malo si pretjerao...za duplo:ROFLMAO:
Moja je 4t model, NDM je 5,4t i moram priznat da sam jako zadovoljan gume 14pl ne ljulja stabilna bez straha krcam preko njene registrirane nosivosti,rađena je po narudžbi, osovina je pomaknuta prema centru i rudo je 80cm dugo, hidraulične kočnice, mene je došla 34,500 sa pdv-om sa stranicama 50+50.
Godinu danas sam birao prikolice skupio 6-7 ponuda i u ovoj klasi nosivosti ova je bila najbolji omjer uloženog i dobivenog, masivna i kvalitetna.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Mala je slicica pa sam se malo preracunal hahaha.🤣 Nije previse, turske su naravno jeftinije ali kvaliteta je daleko losija. Mislim da cu se i sam malo strpit jos do leskove 8t modela s 6 tona nosivosti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
A kaj su Tehnostroj i Brandtner toliko skuplje?
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Da i to dosta bas, ak se ne varam oko 20000kn
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Like
Reactions: ZJ

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112

Ovo neka nova marka na našem tržištu?
Da, turska marka. Nesto slicno ko one palazoglu. Ali cijenovno i nije bas nesto. Cak je i skuplja od leskove sa 6tona nosivosti. Te caselli imaju puno nepotrebne opreme na sebi, bas me zanima kome trebaju ove bocne zastite i jel neko koristi spremnik za vodu da opere ruke. 😁
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Loše su te turkinje na lageru već hrđave.
Stranice i to šlampavo sve.
Od toga je leško bolji.
Kupiš novu prikolicu hrđavu za par godina gotova.
 

Najnoviji postovi

Na vrh