• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
ako se mogu ubaciti...s cijenom je ok koliko sam vidio naspram ostalih renomiranih brendiranih marki .. e sad ,prazna prikolica lesko 3,5 t ima
  • težina prazne prikolice: 950 kg. sad što mene najviše onako intelektualno pati kao laika ,da li je to puno kila za praznu prikolicu s tim da je trakotor težak oko cca 1600 kg
  • napominjem ,neće se voziti nista pretovar i sl. tek malo drva ,pijeska 1 kubik i sl ono što je nužno za osobnu upotrebu
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
ma ,kolega krumpironja ima kolica od AC i on je uglavio u njega motor od 1oo konja hahha .je ,pišemo redovno ,tj u kontaktu smo . ali rekoh idem iskoristi ovu kišnu večer za svaku informaciju .
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
  • : 950 kg. sad što mene najviše onako intelektualno pati kao laika ,da li je to puno kila za praznu prikolicu s tim da je trakotor težak oko cca 1600 kg
Nije puno, pa to je vise od 50% razlike u korist traktora. I jos uzimas jednoosovinku koja stisce traktor.
Vucem bez problema dvoosovinku koja je teska skoro kao traktor i jos 3x tereta.

IMG_20211020_143424_1.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
A zakaj ne gledaš neku rabljenu za tak malo posla?
Jel mora biti registrirana?
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
A zakaj ne gledaš neku rabljenu za tak malo posla?
Jel mora biti registrirana?
Mora biti registrirana,da. Tj ne mora ali više volim da je ako budem nekad trebo na cestu. Lakse platiti registraciju nego kaznu 😁
 

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
Naišao sam na oglas ,da. Ali u mome slučaju ta prikolica će biti neiskorištena . Ja nikad u životu neću imati priliku tovariti nju punu . Što se tiče cijene ok je,ali neiskorištenost bar kod mene
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma tak je i kod mene, ali ak ju kupiš možda buš imal posla za nju. Stranice ove za nadogradnju spremiš ako ti netebaju, čini mi se ovo top prilika.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
To nije velika cijena za praktički novu prikolicu.
Da mi treba, već bi bila na dvoru.
Pardon, u štaglju, na suhom...
 
Posljednje uređivanje:

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
Ja ako je kupim ,onda bi bilo posla .ali u mome slučaju ne Zelim si zadavati posla ,neka i drugi ljudi rade malo 😁
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Naišao sam na oglas ,da. Ali u mome slučaju ta prikolica će biti neiskorištena . Ja nikad u životu neću imati priliku tovariti nju punu . Što se tiče cijene ok je,ali neiskorištenost bar kod mene
Radi on i manje prikolice za AC, nema sve u oglasu. Najbolje vam je nazvati ga i pitati.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Neka od 3 -3.5 T nosivosti, znači nešto poput IMT, Tehnostroj i slično.
 
Na vrh