• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
602
Gle, firma koja je to vozila NEMA hladnjače. A o inspekcijama i o tome da nadležne institucije rade posao nebi.
Kada se sve sagleda stoji ona : blaženo neznanje. No da se vratimo na temu.

Kako tretirati tj kako se ponaša meso od divljači u odnosu na domaću svinju u kobasicama?? Neki kažu da treba više začina neki kažu isto. Koja su vaša iskustva??
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Pa da, al se nesmije to u ceradi vozit.
Na granici je sanitarni inspektor. Kod istovara mora biti veterinarski inspektor. Meso se vozi u hladnjačama (sa uključenim termo kingom jer se mjeri temperatura). Prije utovara vozač mora predočiti potvrdu da je hladnjača oprana/dezincifirana. Sve ostalo je moguće pod okrilljem mraka i šume.
 

CeroV

Novi član
Tu od
6 Svi 2019
Poruka
15
Godinama sam koristil ljutu tucanu iz trgovine i bil sam jako zadovoljan. Ove godine je nije bilo i bil sam prisiljen kupiti Šaframovu mljevenu ljutu. Stavil sam 0,43%, malo manje za kuhanje, a malo više za sušenje. Bu se vidlo, prvo kod kuhanih, a onda i kod suhih ka se bu pokazala.
Slavonsku domaću imam samo slatku i ogromna je razlika u odnosu na kupovnu u dućanu. Dopala se i ženi pa je koristi u kuhinji. Pokušal bum za idući put nabaviti i domaću ljutu. Ako i nije ništa bolj ljuta od kupovne, nikaj za to, išlo bu je više pa se bu smanjila količina slatke.
Ja papriku već nekoliko godina naručim iz Belog Manastira, Ferenc Salai, gotovo uvijek ista tj jednako ljuta i jako fino oboja meso takomdq u kulen slqtku ne stavljam.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Radio sam od veprovine kobase i ništa posebno nisam mjenjao osim što sam na 10 kg mjevenog mesa dodao 2-3 dcl kvalitetnog crnog vina. Soli oko 2%, voda od češnjaka i ljuta tucana paprika.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Pa jesmo li država prava i pravde za sirotinju DA ,a jeli to isto vrijedi za tajkune politićare,uvozne lobije i drugu vladajuću kastu DA samo njima sudi hrvatski DORH iUSKOK
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Smrdi i kotec, i štala.... kad je fino napacano i na žar stavljeno susjedima sline cure
 

CeroV

Novi član
Tu od
6 Svi 2019
Poruka
15
Radio sam od veprovine kobase i ništa posebno nisam mjenjao osim što sam na 10 kg mjevenog mesa dodao 2-3 dcl kvalitetnog crnog vina. Soli oko 2%, voda od češnjaka i ljuta tucana paprika.
Morao si dodati leđne slanine jer je vepar presuh
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Gle, firma koja je to vozila NEMA hladnjače. A o inspekcijama i o tome da nadležne institucije rade posao nebi.
Kada se sve sagleda stoji ona : blaženo neznanje. No da se vratimo na temu.

Kako tretirati tj kako se ponaša meso od divljači u odnosu na domaću svinju u kobasicama?? Neki kažu da treba više začina neki kažu isto. Koja su vaša iskustva??
E tu brale tek moraš biti maher, tvrdog leđnog špeka 30%. 2,5% soli, ljutoće ne previše da ne sjebeš aromu mesa a niti premalo jer ti aroma mesa bude prejaka, jebeni filing moraš imati, 2 šake cukora i tak, češnjaka, i tak.... I još nešto za p........ e....i uvijek je bolje delati sa mesom od divlje krmače nego od muškog vepra, on ima onaj miris.... Vele lovci da je ove godine meso divljači dosta zaraženo trihinelom, pa stoga povedite obzira da obavezno radite od pregledanog i sigurnog divljeg mesa, zajebi i posljedice su nepovratne....... Idealno bi bilo prije izrade salama za sušenje, meso staviti u duboko zamrzavanje 2-3mjeseca, time se ubija trihinela.
 
Posljednje uređivanje:

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,621
Općenito za divljač vrijedi da u kobase ide više špeka, 30% pa nadalje. Ne budu premasne i s prek 50% ak je neki stari vepar. Jel sam kobase od čistog vepra, stric je lovac i radil, rekel mi da je stavil 60% špeka(leđnog) i po mojem ukusu bilo taman
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
I ja sam svojevremeno radil kobasice od divljači. Da, poželjno je staviti više tvrde leđne slanine ili još bolje od godera (obrazine) jer je meso divljači jako suho. Slaninu sam rezao na kockice veličine zrna kukuruza. To mi je uvijek odneslo najviše vremena. Špek nisam nikada mljel na mašinu, baš treba biti ručno rezan. U proljeće kad su kobasice bile suhe bolji mi je bio taj špek u kobasicama od samog mesa. Zato ne treba žaliti truda da se posao napravi kako treba.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Meni je bilo lepo žlemat, ali jedino debela čreva za bele devinice je bilo teško, dugo traje.
Puno češnjaka se mjenja dok se žlemaju.

Koliko sam ja shvatio bele devenice se prave od mesa i kukuruznog brašna, jedino mi nije jasno kako si ti žlemao debelo crijevo, jer to nisam do sad ni čuo ni vidio. Zar se one ne pune sa tankim crijevima, ispravi me ako griješim.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
602
Ma meso je od mlade divlje svinje i jelena. Iz lovackog društva je tako da bi trebalo biti provjereno. Samo što postotak divljeg bude veći od pitomog a mislim još i govedinu ubaciti. Obično stavljam ljutu papriku mljevenu, slatku papriku, 2-2,2% soli te crni i bijeli papar, češnjak. Jedne godine sam radio s tucanom papriku i kada su kobasice odležale tj osušile kao da su izgubile ljutinu.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
256
Ova današnja mladež ni nezna kaj znači izraz žlemanje crijeva a gde tek da to naprave
Ovaj mladić od 71 godinu vidio je više od vas i žlemanje i palenje u slami i sve ostalo!:cool:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Gospon @oboliti ovaj komentar oko žlemanja nije vas išel.
Vas je išel savjet za klipsericu ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh