• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
623
Kolega vozi kamion za poljsku i nazad u povratnoj turi vozio smrznuto meso. Govorim za CERADU ne hladnjaču. I dođe do nas djelomično smrznuto.
Meso u stiroporovoj kutiji na paletama i eto mesa po 15-20 kn/kg. Dobar tek
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ne pijem,ne pušim,ne ku***m se,ne kockam se...al zato jedem kaj mi se najviše dopada ili u konzumu ili u šparu od mesa pa onda da imam od čega vmreti😏
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolega vozi kamion za poljsku i nazad u povratnoj turi vozio smrznuto meso. Govorim za CERADU ne hladnjaču. I dođe do nas djelomično smrznuto.
Meso u stiroporovoj kutiji na paletama i eto mesa po 15-20 kn/kg. Dobar tek
U ceradi sigurno ne vozi, znači to je nemoguće nikad.
Pa ja nemogu vjerovat kaj se sve tu piše a cijeli svijet to jede i uživa u delicijama, jedino kod nas niš ne valja.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
Svi uživaju u poljskoj 3x smrzavanoj svinjetini koja je dobra i ako imaš upalu grla radi razine antibiotika samo vama ništ ne valja… 🤭
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Postoji pravo domaće koje se ili ne prodaje ili je jako skupo, pa postoji ono drugo domaće koje je isto vidjelo antibiotike, i na kraju postoji kupovno što znamo što je... Sve tri imaju i pozitivne i negativne osobine. Svatko od nas bira kako može i umije. Najdraža mi je ona: Tko ne troši na kurve, troši na doktore.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pa šta ste se uvatili za meso iz uvoza, pa uvozimo mlijeko, sir, brašno, hranu za svinje, sjeme, szb, ljekove, vodu, čokoladu , čaj, kavu, pa nitko koliko znam nije rekao, jebote, ovo je uvozna kava, neću je pit......
Jebote ovo je uvozno mlijeko, neću ga pit.
Jebote ovo je Romerquelle , neću ga pit.
Jebote ovo je viski, neću ga pit.
Jebote ovo je uvozni Fendt, neću ga vozit...... 🤣
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Pa šta ste se uvatili za meso iz uvoza, pa uvozimo mlijeko, sir, brašno, hranu za svinje, sjeme, szb, ljekove, vodu, čokoladu , čaj, kavu, pa nitko koliko znam nije rekao, jebote, ovo je uvozna kava, neću je pit......
Jebote ovo je uvozno mlijeko, neću ga pit.
Jebote ovo je Romerquelle , neću ga pit.
Jebote ovo je viski, neću ga pit.
Jebote ovo je uvozni Fendt, neću ga vozit...... 🤣
Kavu ne pijem.
Mlijeko ne pijem.
Romerquelle i Viski ne pijem, a bogme niti vozim Fendt.
 
Posljednje uređivanje:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
Ako morem birati između mesa iz trgovačkog centra i mesa od “susjeda” naravno da budem uzel od susjeda. Ja nisam jalan… I baš da su iste kvalitete opet budem uzel “domaće”… Ako ništ drugo barem budem pomogel našu proizvodnju…
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Badava se prepirete, domaće je domaće, btw. čičoka ne raste iz vode, ali domaće je bolje, znaš kaj imaš i kaj si metnul gujdi u korito dok je dobila 200 kg. Mene zanima praktična stvar:moram delati kobase i ide mi na onu stvar vezanje umjetnih crijeva špagom onako masnim rukama pa izmolim cijeli kalendar, katolički i pravoslavni, dok zgotovim, a nigde nemrem najti ona kliješta i limiće koje samo stisneš i nema da se smakne. Prosil bi ak neko zna gde se more nabaviti, a onda nastavite svoje diskusije jel bolje meso triput odmrzavano i smrzavano ili ono kaj izvučeš za uvo iz svinjca i za 2 sata su krmenadli na stolu.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Badava se prepirete, domaće je domaće, btw. čičoka ne raste iz vode, ali domaće je bolje, znaš kaj imaš i kaj si metnul gujdi u korito dok je dobila 200 kg. Mene zanima praktična stvar:moram delati kobase i ide mi na onu stvar vezanje umjetnih crijeva špagom onako masnim rukama pa izmolim cijeli kalendar, katolički i pravoslavni, dok zgotovim, a nigde nemrem najti ona kliješta i limiće koje samo stisneš i nema da se smakne. Prosil bi ak neko zna gde se more nabaviti, a onda nastavite svoje diskusije jel bolje meso triput odmrzavano i smrzavano ili ono kaj izvučeš za uvo iz svinjca i za 2 sata su krmenadli na stolu.
Pa jebi ga, ak je meso domaće , onda moraju biti i domaća creva, ako ih se ožlema :hahah::hahah:. Sigurno ih budeš žlemal 🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Ova današnja mladež ni nezna kaj znači izraz žlemanje crijeva a gde tek da to naprave
 

Najnoviji postovi

Na vrh