• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Da li su to ovogodisnje???
Mislim da su dovoljno suhe i za rezanje...tj uskoro bi mogle postati presuhe, ne mislis li i ti @Kupljenec tako....
Ma mekane su još, ali fine neopisivo.
Velim još mislim 60kila mesa kupit i još jednu turu napravit.
Sad neznam jel bi iste ili kulenove seke radil.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Pa sličan je ovim mojim kobasama, jedino kaj ide više ljute paprike, malo masnog i deblja crijeva koja se vežu, i duže de dimi jedno 14 dana svaki dan.
Svako ima neki svoj štos.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Pa je, kak u svemu, viš da svaki ko nekaj dela ima svoje, nema nikakvog standarta. Svi imaju neki svoj štos, neko stavlja rum, neko konjak, neko šečer, i svi vele to je pravi recept, e sad ne na nama da odlučimo kaj oćemo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ja znam mesare koji na vatri dime meso i to bude odlično kad se na taj način napravi.
@ZJ mislim na tvoja dva susjeda, oni su nekad tak radili.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Meni to ni dobro. Meso ima okus po katranu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Meni je odlično, ispadne ko kuhano na pari a ima dima.
Šteta kaj ni jedan od njih to više ne radi
 

Najnoviji postovi

Na vrh