• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,977
Po mojoj slobodnoj procjeni od kolinja je moglo proći oko mjesec dana i više. Uglavnom, slažem se, pravi praznik, odnosno melem za oči. Ja također čekam da se naše posuše pa da probamo.
 
Posljednje uređivanje:

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,959
Rađene poslije Svih Svetih,nisu još kak bi trebale. Bila proba s mesom iz trgovačkog lanca, ukupno sedam kila kobasica.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,872
Sve je u redu i ispravno i, i mi ga obožavamo 🤣. To prvo nestane, čak i prije čvarki. A jučer baš maznul zadnju hladetinu
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
114
Mali topić za kobasice horizontalni od nekih 7,8litara uz sve popuste nekih 1300 kn na kućna vrata, direkt iz švabije za nekih pet dana. Al' za kolegu, opet.. Oko 21-22kg inoxa.. Mislim da vrijedi tu lovu.. mada meni ne treba.. Čisto postam da znate kako idu cijene da si uštedite koju kunu..
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
114
Ok kud...podjeli link...thx

Sad vidim da su malo dignuli cijenu - bez kupona je oko 1600-1650kn. Ova trgovina daje u zavisnosti od iznosa 3 do 30 dolara popusta putem kupona. U jednom trenutku ( doduše na kratko) je bilo od 1150-1200kn.. Zato je dobro da si stavite na listu praćenja, povremeno cijena padne drastično..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ovu žigosanu robu je ipak trebalo prije dima malo obraditi ;)
 

ibrakadabra111

Novi član
Tu od
5 Sij 2022
Poruka
4
Pozdrav,
Šta napraviti sa šunkama ako u pušnici primjetim muhu? Da li tom mesu ima spasa ili ne?

Hvala na pomoći
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Mene ako nađeš u pušnici ostala bu samo masna kost 🤭

Šalim se malo, jel meso bilo zadimljeno ili ne?
 

Najnoviji postovi

Na vrh