• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komentar na danasnju poljoprivrednu emisiju

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mogu da hoće jeli turizam bi pdv smanjili a poljoprivredu ništa pa turizam cvjeta ,
turista koliko hoćeš a ionako ti iz turizma neće naše proizvode nego koriste izvozne iz centara,.
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
ma svi mi dobro znamo da ovaj ministar nije puno kriv za ovakvo stanje,ne branim nikoga niti ga podrzvam , ali ti je činjenica

najveći krivac za ovakvo stanje u poljoprivredi smo mi sami sebi jer smo to dozvolili, da nas svako vuče za nos

neke naše vođe nas navedu na nekakve jadne štrajkove za koje se unaprijed zna završrtak

blokiraćemo granice, blokiraćemo ovo ono , a učinak , učinak bude veći kad se na banderi vrabac popiša

uspijeli u tome da nas razjedine, i ništa više
:fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery::fiery:

bez nekakvog matije nama neće biti bolje

Znas kako je to sa Matijom zavrsilo.
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Kak je rekao Miroslav Kovač ništa dok se ne ujedini struka, agronomi i veterinari s seljacima, a čini mi se da će to biti ubrzo jer struci ne paše ovakvo stanje, znam da veterinari imaju sve manje posla, a čini mi se i agronomi.

Veterinara mi nije zao. Upravo je njihova struka rezala granu na kojoj sjede. Oni su bili jurisnici u unistavanju stocnog fonda. Izmisljali su razne bolesti, eutanazirali su cijela stada kako bi ocistili prostor uvoznicima mesa u RH.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je i dan danas rade to uništavaju krave kad ih oplođuju kod mene je čovjek moro ubiti dve simentalske junice uništio mu vetrinar.
Što reći
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije mi baš bil preveć optimističan. To može značiti da je svjestan problema, ali i da je prvenstveno jako oprezan u izjavama. Zna da je bolje nič ne obećati nego da nemre održati obećanja. Vjerojatno bu njegov utjecaj na količinu penez iz proračuna jako mali, ali bu zanimljivo vidjeti povlaćenje i način korištenja penez iz EU.

Kak je rekel Stanković, bumo vidli za 6 - 8 mjeseci.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Nebrem reći da mi se nije činil optimističan ali kak Iwanho veli svjestan je problema. Ukratko, meni se sviđa, konačno jedan pravi, akademski obrazovani ministar u poljoprivredi !! A da ije Slavonac :icon_pray:
Nek mi Slavonci ne zamjere, nemam ja nikaj protiv njih :icon_pidu:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Nije baš svaki veterinar kriv što krave ne ostaju stelne. On oplođuje sa onim šta ima na raspolaganju. Treba priupitati njihove gazde zašto naručuju nekvalitetno sjeme ili zašto to sjeme kod njih stoji dok se ne potroši a mislim da i to sjeme nemore stajati neograničeno dugo.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
A dobro, meni je još u glavi Čobanković, on je bil dva ili tri put ministar pa Dominiković i Đurkić. Iskreno mislil sam da je i Pankretić Slavonac ali vidim da je on naš tu domaći, taj si je isto zavrijedil tri saborske penzije :(giggle): :icon_hang:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slavonija, Srijem i Baranja :icon_pidu:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=3EURUhKLOCU[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh