• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komentar na danasnju poljoprivrednu emisiju

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ahahaha.... moram Damira za autogram pitati, bil je čovek na televiziji.

:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ministrova faca u današnjoj emisiji je sve rekla o našoj vlasti i brizi za seljaka.Onaj pogled ,samo što ne plače jer ga izjeda tolika izrečena laž na račun poticaja i poljoprivrede.Standardno Šolčić i moj seljan,ali da smo u problemima to još valjda samo lažovina ne shvaća kada govori o blokiranim poljoprivrednicima.Jedina pozitiva su oni mladi iz Vrbovačke udruge,neka im je sa srećom.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam cijelu emisiju odgledala,ali me nasmijao prilog o turopoljskoj svinji. Hvali se ekstenzivni uzgoj i prednosti takvog tova, i ističu napori da se proširi.
A prije samo koju godinicu naše je ministarstvo ulagalo nadljudske napore da se takav način uzgoja suzbije i doslovno zatre. Navodno zbog širenja raznih bolesti.
Što se u ovih par godina promijenilo u principu takvog uzgoja? Ništa.
Koji idioti - bez kompasa i pameti - najprije ljude doslovno zgaze i unište, a onda im vele nek počnu iz početka. Sada je to opet dobro - sada bude to postao brend.
I nema nikoga da im kaže da su idioti i da su ljudima upropastili trud u vratili ih par godina unatrag u razvoju . Nije ekstenzivni uzgoj jedini primjer.
Zapravo nije to smiješno - to je jadno da jadnije ne može biti. Ne samo da te zgazi,nego te još petom izgnječi, a onda ti kaže - ustani i nastavi dalje, sada je to dobro..Kao da ničega nije bilo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice,jadna nam je vlast komplet,i lijevi i desni,ali da ne idemo u političko sranje,stanje u poljoprivredi je katastrofa od početka nastajanja ove mlade države.S prvim danom se je na selo krenulo kukom i represijom uz političko pogodovanje,nisu svi bili u istoj poziciji za start ,loše i promašene investicije su popapale milijarde ali bez većeg napretka za većinu malih.Zakone i propise su radili ljudi koji imaju pojma kao ameba i tu smo gdje jesmo.Ali u nadi je spas,samo tko ga dočeka:icon_hang::icon_hang::icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Što reći na onakve današnje komentare onih starih ljudi oko ugibanja životinja,:icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
A kaj bi oni trebali reči? Veterinari im pocicali lovu a nemaju lijeka za bolest. Nakraju još oprali ruke, kao seljaci nisu prijavili i nikom ništa.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
LUSTRACIJA-da derem se,,,jer jedino nas ona može riješiti udbo komunističkih PARAZITAkaj sišu krv ovom narodu od 1945 ,,,ništ se nije promjenilo,samo se drugač zovu a isti su ili njihovi nasljednici,,,imate starih emisija -PLODOVI ZEMLJE još iz one YU....i uvjek je seljaka j...l v zdrav mozak isti ko i danas...LUSTRACIJA i ko ne vjeruje nek pogleda malo po EU-Češku,Slovačku,Poljsku....pa nek razmisli zakaj je to tam moguče a tu nikak i nikak!
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
@johabica: Da dobro si primjetila te naoko sitne besmislice u kojem sustav sam nezna jel bi piškio ili kakio. I onda još na vlastitu nesposobnost iz vana revno "uvozimo" razno razne zabrane čisto da se dokraja dotuće ono malo što se bori na poljoprivredi. Sjetimo se silnih gripa i ludila. Sve se svodi na stvaranje kaosa i insceniranja NWO-a.

@mursanic: Slazem se u potpunosti sa tobom, al bojim se da je nesprovedivo. Zašto, pa zato jer sam mišljenja da je ovu državu ta ista udba i stvorila.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
i ja sam to malo prije rekao...
dobra je nema šta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bude zanimljivo ovo oko ovih natječaja,dali pojedinci budu popušili a neki se fino obogatili.Već nekoliko mjeseci šaljem mailove Vlatku da u jednoj emisiji odvoji 10 minuta i napravi temu o problemu nas koji imamo blokirane račune,niti slova,garant se mora raditi po zapovijedi šefova,a načelnica je zbilja prekrasna žena i neka joj je sretno,tko zna,zašto ne bi mogla biti ministrica
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Najviše mi se svidjelo kad je rekla da več 25 godina našu državu vode isti ljudi, stari i glupi i vode nas u propast, odnosno vode nas onak kak paše samo za njihove džepove.

E za to joj svaka čast, treba te stare komunjare sve u penziju i to neku minimalnu i postaviti takve ljude poput nje da nam vode ovu našu usranu državu!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Danas jedino zanimljivo ovo o ruralnom... Nekako mi se čini da su pustili van dosta oštre izjave,do sad se sve odrađivalo u rukavicama...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Šteta kaj su se pobunili samo voćari. Trebali se pobuniti stočari i ratari pa bi efekat bio jači. Ali to ti tak kad smo mi seljaci razjedinjeni...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Neznam samo zasto ograniciti potporu na 50%...dosta samo ponistiti natjecaj i odj..ti ove firme i evo love....
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
mislim da je 50% sasvim ok, biti će više novca koji će se pravilnije rasporediti. još da spuste granicu na 30 % za one koji baš i ne spadaju pod "ruralni razvoj " a sad bi mogli odnesti i 90%
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
ovo si dobro napisao! "ruralni razvoj" a gdje su tu OPG-ovi koji bi trebali biti ti koji drže ruralni razvoj...oni nemaju bodove,normalno,takve i treba razvijati da budu temelji ruralnog razvoja!A ne Todoriće,Pipuniće i takve....oni ako nemaju,onda u mp3!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Žalu Bože truda uopće oko svega ovog. Iz početka je sve to izgledalo lijepo i krasno,planirali smo malo povečati proizvodnju uz neka sredstva iz programa,sad smo to napravili sami,nek si ovi poberu svu lovu,očito je da im jako treba...
 

Najnoviji postovi

Na vrh