• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komentar na danasnju poljoprivrednu emisiju

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Vi koji ste gledali poljoprivrednu danas,kaj je Tihi rekel za poticaje po litri mlijeka?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sve su to oni utrpali u to regionalno plaćanje,uglavnom nema određeno koliko čega točno,najbitnije je da je on rekao da onaj dug iz 2012 oni NE BUDU isplatili,sve u svemu trkelja bez veze,jer ovo njegovo da ne smiju ovo ili ono je prodavanje magle,kakve veze ima što su oni 2014 imali 2 isplate,bitno je to da on nije rekao da su to isplate za 2013,isto kao i sada ako bude u 1 mjesecu a to bude isplata za 2014,tako dok dođe 10 mjesec kada eu seljak već dobije sredstva mi ne budemo jer opet budu 2 isplate knjižene ove godine,uglavnom sve su to zakomplicirali,sad dali je to po naputku eu birokrata ili naša nesposobnost vrijeme će pokazati
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A kak da nam isplate prije za 2014.kad je isplata 1odnosno 2 puta godisnje,prvo treba vidjeti koliko si proizveo i onda platiti.Mene je samo zanimalo jel bude kaj uskoro ili nikaj?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Rekao je tzv.ministar da bude išla isplata krajem ovog 1 mjeseca,50 i nešto sitno posto od ukupno dodijeljenog za pojedini opg,vidjet ćete
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Pitam se što će nama uopče ministarstvo poljoprivrede ako nisu ovlašteni za ništa.
Na svako pitanje dali ministarstvo može učiniti nešto što bi pomoglo seljaku on odgovori da oni nemaju ovlasti.
Ima ih tamo 2500 a nemogu nista uciniti, pa čemu onda ljudi moji su tamo??
Služe samo da proslijede novac za poticaje i da od tog napune svoje đepove pa seljaci ne dobiju 100% iznos.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Sad je več 55%, u videu je rekao 60%. JEDNOM LAŽOVINA UVJEK LAŽOVINA!!!
sori na vikanju

Ja se ispričavam. :icon_pray: Krivo sam upamtil, ipak godine čine svoje. :icon_hang:
Sad sam ponovno progledal na video klipu i 60% je obečal za kraj siječnja.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Tražim na Agronetu te odluke o isplati duga :(wait):iz 2012 što je reko Jakovina i ne mogu ništa pronaći..
Ili ne znam tražiti ???
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Samo ti traži. Pa javi kad nađeš :D: Izgleda da će se najlakše naći kad se par njih objesi na bandere. Za noge, po mogućnosti. Btw, ja sam od nedavno postao vlasnik duga iz Đakovštine i štedne knjižice Ljubljanske banke, sretan sam ko prase :icon_mrgreen:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako sam ja dobro razmel, rekel je da buju objavljeni podaci koliko je tko za kaj dobil, ali nikakvih isplata po tom pitanju ne bu. Nažalost. :icon_hang:
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Onu "foru" sa dvije isplate mogu vrlo jednostavno riješiti. Neka nam isplate u siječnju cijelu 2014. godinu, i u 12. mj. ima mogučnost isplatiti predujam za ovu godinu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Baš me zanima što bi onaj Bohaček izjavio na one kreditne otplate ,što čovjeka guše oko kredita za traktor.Mislimi ja sam u sličnom govnu samo drukčije pakovanje.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
ništa.. ne zna se kad će isplata i pričalo se o cijepljenju protiv plavog jezika kod krava, ovaca i sl. I temperatura može pasti do -13.
 

Najnoviji postovi

Na vrh