• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Naravno da nebude dosta jer svakih tri mjeseca pobjeđujemo korona virus., plačamo nefunkcionalne aplikacije, financiramo kapelice po Izraelu i bolnice u Mostaru i stotine drugih budalaština.
I zašto uopće govoriš da je nešto besplatno ako znaš da nije?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Glupi nesposobnjakoviči. Glavno da ti lajbeki svakih pola godine pobjede koronavirus. Jedino virus gluposti nemogu pobjediti.
Ne kaže se bez razloga da ništa na svijetu nije opasnije od iskrenog neznanja i savjesne gluposti.
Moramo se pomiriti s time da će on i bilo koji političar biti pretežno osrednje inteligencije i poštenja, a natprosječnih pohlepa za vlašću, slavom i novcem.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji Balkanci,napokon polako shvacamo i priznajemo da smo si sami krivi za ovo stanje.
Kakav narod ,takva vlast,hvala bogu poceli smo uvidjati da nismo sveci,dobar pocetak,neznam dal je to nasa ponosna plenkovicka shvatila,ima vremena.
Glavna stvar,hvala dragom bogu sto nas ne zavadise mada se dobro trude i nece jos stati,bit ce jos belaja,al nebojte se evo i strah u ljudima polako kopni. :ppozdrav:
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Andrija Jarak 25.8.2020.

Andrija Jarak 16.7.2021.

Kojem Andriji da vjerujemo?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,653
Još malo, jebe lud zbunjenog!
pa jope!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Evo ja u mom mjestu di zivimo nisam cuo cijelu sezonu ma cak ni na proljece nije bilo niti jedne zaražene osobe a cijelu sezonu turisti i to rekordne brojke nema maski nema razmaka, kafici restorani puni znaci 3-4 puta vise ljudi nego kroz zimu i nikome ništa evo da ste bili na otoku krku živili bi te staro naromalno...i zamisli nikome ništa, sad kad svi odu opet ce naglo rast broj zaraženih...to mene guzinjaju samo da nebi mogo po zimi navecer na gembalinu sa ekipom i malo pikado... :hahah:
 

gringo1

Novi član
Tu od
7 Pro 2020
Poruka
3
Najjaci su mi ovi kada uskoce sa izjavama tipa " znam licno porodicu u kojoj neko preminuo od C19" " susjed mi je prebolovao C19 i jedva se izvukao" itd
I na prosto pitanje kako znas to? Kojom metodom je uvrdjeno da je C19 uzrok smrti odnosno teskog zdravstvenog stanja itd Dobijes odgovor "pa pise na otpusnom pismu..."
Pa pise i na zidu "vagina" a nije...
PCR test debunkiran... Cao
Obdukcije koje su po zakonu obavezne a ne rade se...
I onda prostom racunicom dobijemo jednakost izmedju otpusnog pisma i zida na kojem pise "Vagina"!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529

Pa jope i onda u krug i svake godine se treba nekoliko puta pelcovati.
Al mučkaroši trljaju dlanove i prave spiskove što im još treba :unsure:
Sada, da li to, ili će se ljudski organizam resetirati, imunološki sustav će naći načina kojim će virus postepeno oslabljivati.

U toku je rad, koliko sam popratila, na novoj generaciji covid - 19 cjepiva koje će ubijati virus na sluznici ustiju i nosa odmah u momentu kada na sluznicu dođu udahom ili oralno, i tako onemogućiti prijenos sa cjepljenih na necjepljene, eliminirati mogućnost koja postoji sa trenutno aktuelnim cjepivima.

Dobro je, cjepljenih na novo zaraženih ima malo, ako ništa drugo, cjepljeni ne rade pritisak na bolničke krevete ako i obole isponova, zapravo veoma mali u odnosu na necjepljene, evo, mi cjepljeni dajemo šansu necjepljenima ako se zaraze i zatrebaju krevet i lječničku skrb da je dobiju bolju, pacijentu posvečeniju, obimniju, pažljiviju nego što je se može dobiti kada doktor mora juriti od pacijenta do pacijenta sa motornim frndačem u riti da bi ih stigao sve zbrinuti.
Svaka dubioza ima dvije strane, dubioza cjepljenih i necjepljenih je barem u ovome segmentu dobra - više cjepljenih, veća šansa da će necjepljenog bolesnog doktor bez stresa užurbanosti i neimanja bolničkog kapaciteta provesti kroz dane bolovanja sigurnije do uspješnog završetka - spasenja mu života.
I to je nešto - velika korist i za njih sme i za cijelo društvo .
Ko što ja uvijek govorim - volim ovo naše hrvatsko solidarno zdravstvo, i ne bi mi bilo krivo da sam čitavog radnog vijeka uplaćivala zdravstveni doprinos a nepotrošila ijedne kune od toga, da moj uplaćeni novac spasi zdravlje nekoga koga u životu neću upoznati, a ja ostanem zdrava bez potrebe ikakvih lječenja ili potrošim tek dio.

Smiješak na lice i idemo svako jutro u novi sunčani dan. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Najjaci su mi ovi kada uskoce sa izjavama tipa " znam licno porodicu u kojoj neko preminuo od C19" " susjed mi je prebolovao C19 i jedva se izvukao" itd
I na prosto pitanje kako znas to? Kojom metodom je uvrdjeno da je C19 uzrok smrti odnosno teskog zdravstvenog stanja itd Dobijes odgovor "pa pise na otpusnom pismu..."
Pa pise i na zidu "vagina" a nije...
PCR test debunkiran... Cao
Obdukcije koje su po zakonu obavezne a ne rade se...
I onda prostom racunicom dobijemo jednakost izmedju otpusnog pisma i zida na kojem pise "Vagina"!

Očito si propustio da se smrti povezan sa coviom definiraju "umro sa covidom" a ne "umro od covida"

Razlika broja umrlih u tvome selu, tvojoj općini, tvojoj županiji, tvojoj državi, u godinama prije covida i u godinama sa covidom bez obdukcije jasno pokazuju koliko je smrti covid uzrokovao.

Sjećaš li se Palerma u Italiji?
Poumiralo je toliko ljudi više od prosjeka da još danas nisu pokopani - na grobljima nema mjesta. Mrtva tijela u rakama čekaju godinu dana na pokop.

Vijest od prije 6 - šest - dana:

Gomilaju se od jeseni 2019. godine: Tisuću lijesova čeka na pokop u Palermu​


Gomilaju se od jeseni 2019. godine: Tisuću lijesova čeka na pokop u Palermu

Prognoza je kiša! :hahah:
Idi spat do sunčanog dana!
Pih, fučkaj prognozu, u duši i duhu je sunčano. :)
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Dobro je, cjepljenih na novo zaraženih ima malo, ako ništa drugo, cjepljeni ne rade pritisak na bolničke krevete ako i obole isponova, zapravo veoma mali u odnosu na necjepljene
Novi podatak:
92% necijepljenih i 8% cijepljenih
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Najjaci su mi ovi kada uskoce sa izjavama tipa " znam licno porodicu u kojoj neko preminuo od C19" " susjed mi je prebolovao C19 i jedva se izvukao" itd
I na prosto pitanje kako znas to? Kojom metodom je uvrdjeno da je C19 uzrok smrti odnosno teskog zdravstvenog stanja itd Dobijes odgovor "pa pise na otpusnom pismu..."
Pa pise i na zidu "vagina" a nije...
PCR test debunkiran... Cao
Obdukcije koje su po zakonu obavezne a ne rade se...
I onda prostom racunicom dobijemo jednakost izmedju otpusnog pisma i zida na kojem pise "Vagina"!
Ovo je banaliziranje stvari. Uopće nije stvar u otpusnom pismu. Koji bi po tebi bio uzrok zatajenja pluća ili bubrega i temperatura 39 ili 40 kod relativno zdravog 60 godišnjaka u par dana ili tjedna? Možda treba zvati Dr. House-a…
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ljudi moji pa vi niste normalni(nisam ni ja :hahah: )oni ce ubijati virus novim metodama kaze kolegica JO.
Pa kako ce ubijati nesto nezivo,molim pametan odgovor,kako ce ubijati otrovni otpad iz mog tijela,ja to nemogu dokuciti,a ipak mozda ak se nalijem moje hotele.:hahah:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
848
Ljudi moji pa vi niste normalni(nisam ni ja :hahah: )oni ce ubijati virus novim metodama kaze kolegica JO.
Pa kako ce ubijati nesto nezivo,molim pametan odgovor,kako ce ubijati otrovni otpad iz mog tijela,ja to nemogu dokuciti,a ipak mozda ak se nalijem moje hotele.:hahah:
I ja se pitam, i to još virus koji nije izoliran. Neka virusa, dobro je dok ih ima, to je znak da se organizam bori protiv drugog smeća. Da nema virusa, onda bi bio problem.

Ovo je banaliziranje stvari. Uopće nije stvar u otpusnom pismu. Koji bi po tebi bio uzrok zatajenja pluća ili bubrega i temperatura 39 ili 40 kod relativno zdravog 60 godišnjaka u par dana ili tjedna? Možda treba zvati Dr. House-a…
A što se prije pisalo? Kako oni mogu dokazati da je uzrok baš C19, a ne astma, pneumonija, gripa, bronhitis ili neka druga plućna infekcija? Njima je dokaz za C19 jedino nepozdani PRC test koji "svira" na svaku glupost.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh