• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Došla juče susjeda i pita moju ženu. Se buš ti cepila.
Veli ona ja sam se sinoč cepila....... nuspojave koje sam ja primjetil su da su imale osmjeh od uva do uva.

I zato cjepite se ljudi.
Ko može primiti cjepivo nek ga primi, a vi kaj morete cjepiti cjepite svakog ko može primiti 🤭
Moram još samo sebe citirati i staviti jednu slikicu da dokažem i ja svoju tvrdnju da je istinita.

184979782_3655323194596390_2697576321617909504_n.jpg
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ajde malo odagnat brige,to je i cilj da se izlijecimo.
Veli Marko;imam lose iskustvo sa Astra Zenecom,kako to pita Miro,jeebiga punica se dva puta cijepila i eto sada skace i pjeva ko da joj je dvaeset godina. :cry:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Sad si me setil jednog mog životnog doživljaja. Ima tome garant 15 let.
Dojdem ja u lokalno okupljalište, tam je kolega čekal, i nalaktim se na šank. On mene trka i očima mi pokaziva, a ja nikak da skontam.
Okrenem se, a ono do menr Dudek sedi..... išel je čovek z Gruntovca za Zabreg, bila tam neka godišnjica nečega, pa si je stal da si jednega gemišteca spije..... i tak smo mi lepo ostali do duboko iza polnoči u drustvu našeg Martina i nasmijali se za daljnih tjedan dana.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ima jos dudeki,smijte se ljudi,pjevajte to vam stvori takav imunitet da bili gatesov poludi od ljutnje.
Nebu uspel u svom naumu,djabe placa nase pingvine,sve su to losi igraci a bokci jos toga nisu svjesni. :hahah:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
eto mene nazad...

bio van stroja 3 tjedna radi tog sranja....

donio malac iz vrtića, zarazio sve u kući + moje i ženine starce...
starci i jedni i drugi završili s upalom pluća, punac je još u bolnici - 10 dana je tamo na kisiku ali ide na bolje.
malcu ništa
ja , trajalo 5-6 dana od čega 2 dana užasni bolovi u kostima i zglobovima, kašalj kojeg se još uijek nikako riješit, kao ni povremenog manjka ravnoteže ( ko da si pijan, pod mi bježi na momente) manjka koncetracije itd....
žena specifični slučaj, od komplikacija i šoka se neće/mo još dugo oporavit...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Držte se svi skupa😉kak si sa okusom i mirisom? Tj kak su svi? Mene polako zabrinjava kaj nemam još mirisa, okus se vraća ali miris ništa. Ja sam trenutno u topicama, lječim pos covid.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,523
Kupljenec moj od našeg mirisa ništa ja mislim😉 nebu se to tak šale vratilo pomiril sam se s tim...
Al kako bi to naš uvaženi član rekao 'more se pjeni ..... se meni' to je sve samo laž🙂
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ja sam brutalno umoran. Prije sam funkcionirao s 5-6 sati sna dnevno, znači išao spavat oko ponoći, budio se između 5 i 6 u jutro i bio super. Sada idem spavat u10 ak ne i prije, buđenje oko 9 i negdje oko 2 popodne moram leć jer ne mogu stajat. Danas sam prvi dan na poslu i ne znam kak ću izdržat.

Što se okusa i mirisa tiče, ja nisam izgubio jedino mi je jedno vrijeme sve bilo brutalno pre slano.

kolega iz ureda s kojim radim, on je bio 10-tak dana bez okusa i mirisa, vratilo mu se skoro sve u normalu i trajalo neko vrijeme i sada kaže da su mu opet poremećeni osjeti. Metalan okus u ustima i cijelo vrijeme mu sve smrdi po spaljenom....
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,523
Vratilo mu se skoro sve u normalu i trajalo neko vrijeme i sada kaže da su mu opet poremećeni osjeti. Metalan okus u ustima i cijelo vrijeme mu sve smrdi po spaljenom....
E to to, vrati se normalno al onda poslije ode kvragu, niš ne miriši ko prije i sve ima neki svoj novi specifični smrad, užas...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
Držte se svi skupa😉kak si sa okusom i mirisom? Tj kak su svi? Mene polako zabrinjava kaj nemam još mirisa, okus se vraća ali miris ništa. Ja sam trenutno u topicama, lječim pos covid.
Koliko je prošlo od kad nemaš miris? To ti može trajati mjesecima, čak do pola godine, koliko ja imam saznanja od ljudi, proći će i to, ne brini, ali treba vremena.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
Neznam kaj da ti velim, to je već duži period, samo hrabro naprijed, bit će sve u redu.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Meni se okus brzo vratio a miris nisam ni izgubio. Umor me prošao i kojekakvi čudni bolovi tak da sam prezadovoljan i nadam se da bude tak ostalo. Držim fige da i vi dojdete na svoje staro jer znam kak je to.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moja žena se danas cijepila sa Modernom, ja nisam i neznam jel bum ili nebum, ni sam neznam kaj napraviti. Vele da nama koji smo ju imali dosta jedna doza.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh