• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
ovim, bočica i sastav nisu bitni, ali uređaj mora biti ovakav

View attachment 40211

Na krivo mjesto i premala količina pa se mora ponavljati nekoliko puta dnevno :unsure:
Delam vlastito vraštvo.......
DSC_1256.JPG
@Tommy "Piše da je kod tih sojeva umnjen učinak cjepiva. Ne da ga nema…"
A kakav je onda efekt, ako to napraviš kod žene? :hahah:
 
Posljednje uređivanje:
  • Haha
Reactions: ZJ

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega MUHA,blizu si rjesenja,cesnjak odstajao u vodki(ne rakiji)radi cuda protiv Morone,ima ljudi koji to znaju,no ima i onih koji to ismijavaju,jeebiga ima nas svakakvih. :ppozdrav:
Mislim da je svima bilo jasno da se bumo podijelili,no mi se ne svadjamo a to zlotvori nisu racunali,tek kada dodje na red 4-ta tura onda ce mnogi shvatiti ko tu koga jeebe.
Velim vam opet,nebojte se,strah i lijenost su nasi najveci neprijatelji,virusi i bakterije su pickin dim za nas zdrav IMUNITET.
Vec je vrijeme da dijelimo savjete kak si pomoci i vlastita iskustva pa da usporedimo i shvatimo,zar mislite da se elita cijepi sa istim stvarima kao ostali,zar mislite da mi imamo kapacitete da cuvamo cjepiva na tim velikim minusima,dajte najte,vuzgite mozak jer vam bu zahrdjal.🤫
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Kolega MUHA,blizu si rjesenja,cesnjak odstajao u vodki(ne rakiji)radi cuda protiv Morone,ima ljudi koji to znaju,no ima i onih koji to ismijavaju,jeebiga ima nas svakakvih. :ppozdrav:.........
U osnovnoj školi bilo nas je u razredu 32oje. Počela sezona gripe. Veli kolega da ga baba tjera jesti špek, luk, kruh i mlijeko i da je to zdravo. Tako počeo i ja.
Dogodilo se da nas je jednom u razredu bilo 16, drugi ostali kod kuće gripozni!
Nas dvojica nikad bolesni!

Još malo pizdarija od stožera!
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kaj se škole dotikavlje ja sam navek radije bil betežen.... kasnije su se vremena promjenila 🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nemojta biti naivni i vjerovati WHO-u,sve je to igra,oni su veliki prepredeni manipulatori,jos uvijek vrijedi ona .....dva naprijed, jedan natrag.Milanovic i jos poneki dobro balansiraju,primjetit cete da ih sve vise balansira i mijenja stavove.
Sve je igra,lova je glavni igrac,nazalost mnogi jos ne shvataju i spavaju dubokim snom.
No ko sam ja da sudim neciju slobodnu volju,uzivam u svojoj te zelim to i svima vama...more se pjeni jeebe se meni. 🙋‍♂️
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Na jednom stranom mediju, zanimljiva prica. Kako ovo cijepivo nije za koronu vec za iduci virus koji ce pustiti. Koji su se cijepili su poslusnici i prezivjet ce, oni koji nisu nece.
Sad ti budi pametan
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Opet propaganda,odnosno lazi,gube kontrolu pa smisljaju gluposti dok ovce jos vjeruju,no hvala bogu sve manje.Ne vrijedjam nikoga i sam bijah ovca,sad sam ovan...lud i tvrdoglav 🙃 .
Na kraju svima onima sto podrzavaju onog fasistu od direktora skole,sram vas bilo i dabogda crkli,nazalost moram ovakve teske rijeci.Zar jos spavate,gledajte kako politicari citavog svijeta ne jeebu vlastite mjere ni pola banke,druze se ,piju ,jedu samo sto se jos ne ljube(iza zavjese i nesto vise)i jos niste stigli do nivoa da sami sebi priznate da ste debelo izmanipulirani,e jadni moji forumasi,kako s vama na zelenu granu.
Pa pocnimo od prestanka mrznje bilo koga ili drukcijeg od nas.
Laku vam noc i bistru glavu!🙋‍♂️
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
718
Opet propaganda,odnosno lazi,gube kontrolu pa smisljaju gluposti dok ovce jos vjeruju,no hvala bogu sve manje.Ne vrijedjam nikoga i sam bijah ovca,sad sam ovan...lud i tvrdoglav 🙃 .
Na kraju svima onima sto podrzavaju onog fasistu od direktora skole,sram vas bilo i dabogda crkli,nazalost moram ovakve teske rijeci.Zar jos spavate,gledajte kako politicari citavog svijeta ne jeebu vlastite mjere ni pola banke,druze se ,piju ,jedu samo sto se jos ne ljube(iza zavjese i nesto vise)i jos niste stigli do nivoa da sami sebi priznate da ste debelo izmanipulirani,e jadni moji forumasi,kako s vama na zelenu granu.
Pa pocnimo od prestanka mrznje bilo koga ili drukcijeg od nas.
Laku vam noc i bistru glavu!🙋‍♂️
Fali ti ono "more se pjeni, *ebe se meni", neozbiljan si... :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Pa pocnimo od prestanka mrznje bilo koga ili drukcijeg od nas.

Na kraju svima onima sto podrzavaju onog fasistu od direktora skole,sram vas bilo i dabogda crkl

I tvoj post sam pročital nekoliko puta i nije mi jasno.
Na početku posta ga mrziš, a na kraju prestaješ mrziti ili sam ja opet nekaj krivo skontal :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Cijepio sam se protiv Covida. I ne, nemam pojma što je u cjepivu, niti u svim onima koja sam dobio kao dijete, kao što nemam pojma ni šta sve zapravo ima u lijekovima poput Neofena ili Andola koje uzmem kad zaboli glava ili udari fibra, niti šta je u drugim tretmanima - anesteziji prilikom operacije ili najobičnijeg popravka zuba, antibiotiku protiv upale, niti u cjepivu protiv tetanusa, gripe, protiv ospica ili u cjepivima za djecu. Vjerujem svom doktoru kad kaže da je potrebno.

Također ne znam točno ni pouzdano šta je sve u kroasanu, bureku ili ćevapima. Nemam pojma ni šta je sve u drugoj hrani koju pojedem, piću kojeg popijem...

Ne znam niti svaki sastojak mog sapuna ili šampona ili dezodoransa. Ne znam dugoročni učinak korištenja mobitela niti je li kafić u kojem sam upravo popio kavu zaista koristio čiste šalice i da li je osoblje opralo ruke.

Uglavnom...
Puno je stvari koje ne znam i nikada neću znati.
Znam samo jedno - život je kratak, jako kratak, a ja i dalje želim raditi nešto drugo osim da sam doma. I dalje želim izlaziti, družiti se i putovati i grliti ljude bez straha i pronaći onaj osjećaj života "otprije".
Kao dijete i kao odrasla osoba cijepio sam se protiv zaušnjaka, ospica, rubeole, dječje paralize, vodenih kozica i još dosta drugih bolesti; moji roditelji i ja vjerovali smo znanosti i nikada nismo morali patiti niti prenijeti bilo koju od navedenih bolesti.

Cijepio sam se, ne zato jer vlada kaže da treba, nego:
* Da se ne razbolim i ne umrem od Covida-19 te time rastužim one koji me vole i poštuju
* Da ne zarazim svoje najbliže i najdraže ali i one malo manje bliske i drage, pa čak i one potpuno nepoznate
* Da ne zauzimam bolnički krevet ako se razbolim.
* Da zagrlim svoje najdraže
* Da ne moram raditi PCR ili antigenske testove da bih otišao u kino, na koncert, u kafić ili restoran, na putovanje i još mnogo toga što slijedi...
* Da živim svoj život.
* Da bi Covid-19 postao stara, loša uspomena.
* Da nas zaštitim. SVE NAS!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
...................... Vjerujem svom doktoru kad kaže da je potrebno.
....................
I ovo je postalo danas upitno!
Te kuće koje kuhaju vraštva nagrađuju doktore koji propisuju njihova vraštva...... pa pobogu radi se o lovi.
Čini mi se da je bilo nešto o tome jednom u Crnoj kronici.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Evo i tog je bilo

Ali hrvati imaju sjećanje kao riba traje samo 8 sekundi, i gotovo ide u zaborav, nula gigabyte memorije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Cijepio sam se, ne zato jer vlada kaže da treba, nego:
* Da se ne razbolim i ne umrem od Covida-19 te time rastužim one koji me vole i poštuju - možda, a možda ćeš umrijeti i od posljedica (bezbrojnih najavljenih doza) cjepiva
* Da ne zarazim svoje najbliže i najdraže ali i one malo manje bliske i drage, pa čak i one potpuno nepoznate - laž
* Da ne zauzimam bolnički krevet ako se razbolim - možda, a možda ćeš ga zauzimati vrlo kratko...
* Da zagrlim svoje najdraže - ako se trebaš cijepiti da bi to napravil, onda ih ni ne zaslužuješ zagrliti
* Da ne moram raditi PCR ili antigenske testove da bih otišao u kino, na koncert, u kafić ili restoran, na putovanje i još mnogo toga što slijedi... - sve mi to ne treba u životu ako me se ucjenjuje da bih to mogel imati
* Da živim svoj život - to uvijek možeš, ako se riješiš straha i ugasiš TV
* Da bi Covid-19 postao stara, loša uspomena - dogodit će se samo po sebi ili se nikad neće dogoditi. Ne zavisi o tome hoćeš li se cijepiti ili ne, o tebi ili o meni, već o nečijoj volji
* Da nas zaštitim. SVE NAS! - od koga ili čega? Možda misliš da štitiš, ali možda samo sebe, a možda ni to...

Ovo je samo sarkazam :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh