• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A kaj nam drugo preostaje,biti promatrac dok istine polako isplivavaju kao i razna govna.
No, sve bu dobro zavrsilo dok se ljudi otrijezne,zlotvori su popusili i to znaju,no svejedno ne odustaju,jeebe ih ego. :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo za smijatore pa sami istrazite...https://zeljkoskrinjar.wordpress.com/..
ili otidjite na FB profil tete Suzy...Suzana Balin Hujsajmo Zdravo...pa pogledajte objavu-Geoinzinjering u Hrvatskoj
Nije jemput blokirana,a zasto mozda im smeta istina tak su odkantali iTrampa,smis pisat samo po njihovi liniji,poznate su nam te metode jel tak.
Svi mi imamo volju svoju,tak i zivimo pa bu sve vredu. :ppozdrav:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Kolakušić zasigurno nije ni politički ni ljudski meritum, ali po pitanju stava naspram covid 19 krize(koja to nije) je zauzeo dosta jasan i odvažan stav.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Tko ima fejs nek.nade Predraga Livka. Pametno covjek zbori,isto ono sto sam i ja govorio,sve se vrti oko novaca. Eto usput od zene baba je prije 10-ak dana zavrsla u bolnici zbog problema sa nogama,takoder did je u petak isto oso zbog probelam sa nogama,a punca mi je danas dobila neke inekcije isto zbog nogu. Malo su im natekle,pa nemog bas.hodat,isto tako svi su uzeli 2 doze cjepiva,. Vjerojatno je neki xyz soj covida koji udara u noge..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
A kod mene koliko god hoćeš njih ima problem s ugrušcima i nogama, i koji je god upitao doktora da malo pročačkaju dublje da vide jel to došlo od cjepiva, svima je rečeno da ne čačkaju puno, jer ionako ništa od svega, jedino je ženinom ocu koji je nakon druge doze cjepiva pao na koljena, a zdrav čovjek bio, na upit jeli to od cjepiva, liječnik mu je rekao da mu on ne smije reći da jest.
A da se radi o novcu pa to više i vrapci na grani znaju, evo slike od neki dan kad su nas vodili na testiranje.
 

Prilozi

  • IMG_20210923_085336.jpg
    IMG_20210923_085336.jpg
    19.8 KB · Pregleda: 27

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pogledajte moj post...3843,bit će vam mnoge stvari jasnije,znam mnogo no mnogi nisu još spremni za istinu.:coffee::coffee:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,475
Ne mogu da ovo ne stavim

Nije da mi je taj Capak nešto simpatičan i ne želim ga braniti, ali kakvo pitanje takav i odgovor. Čak nije ni odgovoril glupo. Bitan je imunološki odgovor organizma kod cijepljenih u odnosu na necjepljene a ne količina virusa u organizmu…
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Imunološki odgovor kod cijepljenih bi trebao biti takav da sprijeći na samom početku značajnije ramnožavanje virusa u organizmu. Tako funkcioniraju klasična cjepiva.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Evo još malo crtica iz života.
Jučer je poznanica došla sa bolovanja. Imala je covid-19. I ona i muž. Oboje 2 puta cijepljeni. Muž joj je bil bolestan prije nje što bi značilo da je ona dobila bolest od njega. Pošto su oboje cjepljeni dva puta njihova doktorica ih je uvjeravala da imaju samo neku virozicu tako da su se oni kao "zaštićeni cjepljenjem" uredno kretali među ljudima. Muž je čak išao na posao sa 38 temperaturom, kao nije njemu ništa. Bili su zajedno i na specijalističkom pregledu. I na kraju je ispalo da su oboje pozitivni. Kao šlag na torti, ona radi u trgovini mješovite robe i ja sam bil prisutan prije nego je išla na bolovanj, radila je pod temperaturom, uvjerena da ima samo neku virozicu jer je primila dvije doze i "zaštićena" je.
Dešava se upravo ono što su pametni ljudi najavljivali. Cijepljeni šire zarazu.
Cjepljeni=bioterorist.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ne slažem se. Ima dovoljno informacija o neželjenim nuspojavama mRNA cjepiva i svatko tko ima imalo pameti i kritičkog razmišljanja može barem razmisliti o posljedicama i mogućim scenarijima. Čak nema potrebe kopati za informacijama po "zavjeraškim" portalima. Dovoljno je pažljivo slušati i ovaj naš pogubljeni stožer i normalnoj osobi bi se trebali paliti alarmi.
Čak i ovdje na ovoj temi pruža se dovoljno informacija i osobnih i iskustava iz bliže okoline, tako da nitko ne može reći: "Nisam znao".
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,475
Ne slažem se. Ima dovoljno informacija o neželjenim nuspojavama mRNA cjepiva i svatko tko ima imalo pameti i kritičkog razmišljanja može barem razmisliti o posljedicama i mogućim scenarijima. Čak nema potrebe kopati za informacijama po "zavjeraškim" portalima. Dovoljno je pažljivo slušati i ovaj naš pogubljeni stožer i normalnoj osobi bi se trebali paliti alarmi.
Čak i ovdje na ovoj temi pruža se dovoljno informacija i osobnih i iskustava iz bliže okoline, tako da nitko ne može reći: "Nisam znao".
Ovdje se pružaju informacije o 5G, magnetičnosti, soju korone koji “lupa u noge” :hahah: i sl. Prilično je nepristojno nekog nazivati bioteroristom zato što se cijepio a kao klinci smo se svi cjepili i 10-ak puta. Ja ne nazivam nikog budalom zato što se ne želi cjepiti. Nekoliko puta sam napisao iskustvo o staračkom domu sa 60 korisnika i 20-ak zaposlenih koji su svi cijepljeni i nitko nije umro od bilo kakvih komplikacija. Ali nitko od vas teoretičara svega se ne želi referirati na to jer vam to nejde na mlin. A da ne govorim kako se u zadnje vrijeme ovdje počela ispoljavati agresija i frustracije prema onima koji su se cijepili i sve uz pokriće moderatora koji dopuštaju takvu razinu komunikacije. Ali složio bi se sa kolegom @Viduka OPG -“a kad ludilo zavlada, razum nije lijek”. To se baš desilo u ovoj temi…
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh