• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Kao da Stožer donosi odluke za Papu!
Jo!
Nisam vjernik, čak sam u nekim situacijama protiv vjere, znači ateista i antiteista
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Onda se ogradio i Papa. Već je nekoliko puta javno, pred kamerama, pozvao ljude da se cijepe.
A u Vatikan ne može ući nitko tko nije cjepljen ili nema negativan test.

U Vatikan od 1. listopada s covid potvrdom​


U Vatikan će od 1. listopada moći ući samo osobe s valjanom covid potvrdom, objavila je Sveta Stolica u ponedjeljak


Svaki stanovnik, zaposlenik ili posjetitelj Vatikana morat će pokazati potvrdu da se cijepio protiv covida-19, prebolio zarazu ili ima negativan test na koronavirus.
Priznavat će se EU covid potvrda, vatikanska "zelena putovnica" ili drugi strani certifikati, objavio je Vatikan i najavio da će vatikanska žandarmerija vršiti provjere na ulazima.

Nova pravila neće se primjenjivati samo onda kada vjernici budu prisustvovali misama i liturgijskim slavljima u Vatikanu. Njih se poziva da poštuju higijenska pravila.

Papinsko povjerenstvo za Vatikan svojim dekretom je slijedilo uputu pape Franje da se osigura sigurnost i zdravlje ljudi u Vatikanu.
U povijesti je bilo papa koji su štovali sotonu, papa koji su bili ubojice, preljubnici... Ženskih papa... Koje su garancije da je ovaj trenutni normalan? I što bi papini postupci trebali značiti za ateiste, muslimane, židove., budiste, hinduiste, protestante, pravoslavce... To jest, za većinu zemljana?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Žalosno da ovaj forum"živi" od ovakvih tema. Mislim da bi se ova tema treba zvati Medicinska enciklopedija 😉
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Baš čitam ova pravila iz Vatikana... Oče se u škrabljicu primati milodari koji nisu dezinficirani i milodari od necijepljenih?

Žalosno da ovaj forum"živi" od ovakvih tema. Mislim da bi se ova tema treba zvati Medicinska enciklopedija 😉
Možda bolje da se zove "Izvještaj lječničkog konzilija" ko dok je drug Tito bil bubani.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Citam i ja i ne vjerujem koje nebuloze za vrijeme mise moze sve a dok nije misa samo potvrde...koja je onda poanta
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Baš čitam ova pravila iz Vatikana... Oče se u škrabljicu primati milodari koji nisu dezinficirani i milodari od necijepljenih?
Ti milodari se sigurno dezinficiraju, jer bi bilo šteta baciti😉
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
U povijesti je bilo papa koji su štovali sotonu, papa koji su bili ubojice, preljubnici... Ženskih papa... Koje su garancije da je ovaj trenutni normalan? I što bi papini postupci trebali značiti za ateiste, muslimane, židove., budiste, hinduiste, protestante, pravoslavce... To jest, za većinu zemljana?
Pa ovaj sad papa je najveća sotona ikad. Kad se u povijesti dogodilo da papa odstupi s dužnosti? Nikad, pa ni onda. Stari papa nije htio sudjelovati u ovim igrankama pa je postavljen ovaj luđak. U očima mu se vidi da je zvijer. Ista priča je i s našim bivšim ministrima.

Prije koji sat sam se vratio od doktorice, naravno i dalje bez maske i testova, malo smo se dotakli aktualne teme iako sam sam sebi rekao da neću, ali doktorica je krenula. Iako 30+ godina radi u medicini, pelcovala se samo radi posla, kaže da je takozvana korona obična gripa, da ventilator ubije 90% pacijenata za što su krivi i doktori i pacijenti i da bi nas puno više trebali brinuti toksični spike proteini koji ulaze gdje treba i gdje ne treba i s kojima pelcovani mogu zagaditi i zaraziti nepelcovane ljude. U tom trenu ulazi starija žena i žali se na trnce i bolove u nogama nakon pelcovanja.

Zaključak? Kroz povijest su nas strašili i ubijali, dijelili jezicima, nacijama, politikom, vjerama, društvenim statusom, a sada evo dijele i ubijaju vakcinom. Kad je sama struka podijeljena, nije ni čudo da je i narod takav, a najveću igru tu igraju mediji, samo kure vatru.

EDIT:

Netko je spomenuo papinu gardu...
 
Posljednje uređivanje:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja mu kazem pa,pa papa.
Nego citam na telegramu,zukerberg laksi za 7 milijardi dolara u roku 4sata,ostali IT giganti takodjer puse,navodno zaposlenici FB-uka ne mogu u zgradu na posel,posto im pristupne kartice ne rade,jesu zaostali ja mislil da imaju cipove.
Dali se nesto urusava,ajde glanogovornici sistema,izvjestite nas sto se desava. :unsure:

ps.upravo poruka da i Twitter steka?
 
Posljednje uređivanje:

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
Ja mu kazem pa,pa papa.
Nego citam na telegramu,zukerberg laksi za 7 milijardi dolara u roku 4sata,ostali IT giganti takodjer puse,navodno zaposlenici FB-uka ne mogu u zgradu na posel.
Dali se nesto urusava,ajde glanogovornici sistema,izvjestite nas sto se desava. :unsure:
Navodno simulacija cyber napada koja se najavljuje od 6. mjeseca, krenuli su s društvenim mrežama i da možda nije kraj. Po ovome što vidim, štekaju:

> Facebook & FB Messenger
> Instagram
> Twitter
> WhatsApp
> T-Mobile / TMBLE Metro
> Spectrum
> Verizon
> AT&T
> Google
> Cricket Wireless
> Amazon
> Apple
> TikTok
> Snapchat
> Several more
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
Sad buš opet nekaj o tome čital i o teorijana zavjere @hotela?
Pa piše da su pali serveri, niš strašno nije napad.
Ne ide to baš tako. U tako velikim firmama serveri za kontrolu pristupa i serveri za hostanje weba i sadržaja sigurno nisu na istom hardwareu i istoj server sali, a kamo li na istoj mreži i/ili internet provideru.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Sad buš opet nekaj o tome čital i o teorijana zavjere @hotela?
Pa piše da su pali serveri, niš strašno nije napad.
Valjda budu skrpali,fali mi FB,no jeebe me neki crv sumnje,dali stvarno stize Crveni Oktobar. :unsure:
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
@domy_os molio bi te da ne vrijeđaš Papu Franju. Ništa ti nije učinio. Ne dira u druge religije, dapače moli se za sve. Svim drugim religijama koje si naveo je samo jedan Bog, samo su putevi do njega drugačiji i tu nema i ne treba biti sporenja. Papa i Vatikan su dosta uradili i obilježili Hrvatsku povijest, još od 7. stoljeća, zato ih mi u Hrvatskoj poštujemo i molimo za njih. Drugi koji ih ne poštuju ne trebaju ih vrijeđati.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh