• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Pustite vi papu. Mene sad muci taj Crveni Listopad. Kaj je s tim?
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Englezi imaju pravilo da se u miješanom društvu ne raspravlja o: kojoj religiji pripadaš, u kojoj si stranci, ne raspravljati o kraljici i državnim simbolima, ni što si ručao ili večerao.
A u sportu ima jedno pravilo: kada je neto bolji, brži, .. itd. za milimetar pokloni mu se do zemlje. Bolji je.
A mi? Sve stavi pod guzicu a ja najbolji. A svi skupa tuge i nevolje. Dužni, neradnici, nemoj učiti, ukradi, slaži, kum će mi to riješiti, kriv Beroš i ostali. Prizivamo Jugu. Nama jedna profesorica poslje rata rekla koliko će trajati tranzicija. Netko kaže 5 g. Netko 10 a ona kaže 30 godina. Dok nas iskvarenih ne nestane a dođu naša djeca na vlast. Sjećate li se hoda kroz pustinju 40 godina, a vođa došao samo na domak Obećane zemlje i umro. Vi vjerujete u što god hoćete.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Kad je bal nek jebal...
Kad je bal, nek' se jeb*e i princeza :hahah:


Kroz ovu temu, sve zivo smo spomenuli. Ostao je jos uticaj retrogradnog Merkura na vakcinisane i visestruka pojava NLO-a vezana za 5g mrezu i tema moze da se zakljuca. :rolleyes:


Usput, prvi put cujem ovde u temi- da vakcina "udara u noge" znam samo za bol u ruci, i jos par simptoma, al da udara u noge- nikad cuo.

Obe doze fajzera- pokupio koronu, kucni test pozitivan, 2 dana me lomilo, 3ci dan kao nov.
Sestra se nije vakcinisala- duze je imala simptome (najvise- pojacana i konstantna glavobolja)
Sestrin decko- duze je imao simptome, pojacana glavobolja i bol u ocima (fazon-peku ga oci).
Ujak nije se vakcinisao- evo teze je podnosi (temperatura).
Ujna- Kao koza, nije joj nista. :hahah:
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Cjepite se necijepljeni što prije jer ove kupljene zalihe stoje a izlazi im rok uporabe-ako već nije prošao.
A nova cjepiva već čekaju za prodaju..........
Cijepite se ljudi šta čekate, mislite na druge, ne mojte misliti na sebe-tko vas j..e..... 🤣
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
717
@domy_os molio bi te da ne vrijeđaš Papu Franju. Ništa ti nije učinio. Ne dira u druge religije, dapače moli se za sve. Svim drugim religijama koje si naveo je samo jedan Bog, samo su putevi do njega drugačiji i tu nema i ne treba biti sporenja. Papa i Vatikan su dosta uradili i obilježili Hrvatsku povijest, još od 7. stoljeća, zato ih mi u Hrvatskoj poštujemo i molimo za njih. Drugi koji ih ne poštuju ne trebaju ih vrijeđati.
Svima indirektno radi štetu jer se klanja Rothschildu, Rockefelleru i drugovima, znači podržava ova sotonistička s*anja, od pripadnika duginih bojica, pedofilije do ostalog zla koje nas je snašlo. Nisam ja navodio nikakve religije, ali se slažem da je Bog jedan jedini, poštujem sve koji se krste, križaju ili klanjaju. Vatikan je leglo kriminala i uopće me ne zanima.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Cjepite se necijepljeni što prije jer ove kupljene zalihe stoje a izlazi im rok uporabe-ako već nije prošao.
A nova cjepiva već čekaju za prodaju..........
Cijepite se ljudi šta čekate, mislite na druge, ne mojte misliti na sebe-tko vas j..e..... 🤣
Što se čudiš? Skinu etiletu ili nakelje drugu!
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Do sad nisam čuo gdje se čuva cjepivo na temperaturi -60 do -90. Dali netko zna postoje li takvi prostori u Hrvatskoj? Moja spoznaja da ima hladnjača nešto niže od -20. Pričam o prostorima većeg volumena, ne o zamrzivačima.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Odlazi nam mladost,jeebes nas starije nije fer da se "tolko misli na nas",citam ode mladic u Nasicama.:cry:
Majka Ana M. pise: Moj sin je u polukomi vec 3.dan..isto se cijepio s tom vakcinom,nije me htio poslusati da se ne cijepi.
Nazalost,nije uspio pobijediti taj "bozji cin ljubavi"kak francek z Vatikana siri lazi naivnima.
Necu se spustati na nivo, pa da kazem da su idioti vakseri koji sire hvalospjeve o jedinome spasu ljudskih zivota na ovoj planeti,jednostavno ih ne razumijem,nek im je na dusi. :cry:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
717
photo-2021-10-07-22-30-26.jpg




photo-2021-10-07-22-30-28.jpg




photo-2021-10-07-22-30-29.jpg




photo-2021-10-07-22-30-31.jpg



Postoji jako puno ovakvih objava, ne znam koliko ima smisla sve ovdje stavljati...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Imas pravo,no moro sam jer stalno nam nabijaju na nos da umiru necijepljeni i da su ih bolnice pune a istina je drukcija.:unsure:Znamo da se cijepljeni sada boje za svoje guzice a bojali se i prije pa se pelcovali a sto se promijenilo,nista opet se boje.
Jadni ljudi,shvatice da im samo tvorac moze pomoci ako se pokaju kao i nasa ljubav,no prethodno moraju prestati da nas vrijedjaju,pa naravno da cemo im pomoci,svi smo mi braca. 👨‍🌾
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
717
Isto vrijedi i za tvoje objave po forumu. U 2021. godini postoji hrpa raznih platformi za komunikaciju, svatko neka bira koja mu najviše odgovara. Istina i laž se mogu pronaći na svakoj od njih i sve treba preispitivati.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Nisam pristalica nikakvih teorija zavera:

Citao sam ovde da vakcina "udari ljudima u noge"- i to sam ovde prvi put procitao.
i onda skontam da mi komsinica (baba) ima vec par meseci problema sa nogama, vakcinisana- cim je krenula vakcinacija...tj sa onim prvim dozama). ostali (a i moji) kasnije su cepljeni i sve ok..... i jebes ga.... znaci prve vakcine su bile falicne ili nisu prikladno cuvane do vakcinacije?

Nedavno napisao da mi ujak ima koronu, eno covek od 2m i 130kg.... skupljen u krevetu i tesko prica.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pocelo je,Ustavno Sodisce u Sloveniji donijelo odluku da su mjere za nosenje maske u zatvorenom bile protuustavne,cekamo potez naseg vrhovnog sudstva,stvarno je vec vrijeme da sve zlotvore i fasiste zatvorimo. :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh