• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaje dečki, vi bi demokraciju na svoj način - vi možete reći sve što hoćete, a drugi samo ono što vama paše.
Šipak.
Brus.
P.od ovce, da se tak izrazim ako ovo prvo dvoje niste razumjeli od prve.
Zapravo sam umjesto P trebala reći K, ali ja sam dama. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Neda mi se citat. Skrati malo ponekad bajke. I sam stozer ti ljepo reko da nije navala na bolnice. I da nisu pretrpani. Bogati pa sezona korone je prestala nekako sa pocetkom turisticke sezone. I izbora . Nije bilo ni zarazenih a kamol punih bolnica. Covjece pricas kao da je pala nuklearka na zagreb pa tisuce ljudi umire od radijacije pa su potrpani po bolnicama. Uostalom onaj clanak je bio o stanju u njemackoj. Nadalje pozeska bolnica nije pretrpana. I u ove 2 godine sranja nije bilo nekih zastoja. Cak nis ni popisivali ko ulazi ni mjerli temp. Sve se odvijalo normalnim tokom. A tako je i ubdrugim bolnicama.
Nisu sada.
Nisi pročitao šta su rekli šta će biti za dva tjedna kada na "naplatu" dođe sadašnjih 7000 zaraženih u odnosu na 3000 , iz kvote koje su sadašnji zaraženi na kovid odjelima u našoj Hrvatskoj.. Naplata dođe uvijek nakod dva - tri tjedna od velikog skoka broja zaraženih.

Požega nije Hrvatska.
I moja čk bolnica nije pretrpana, ali je prošle godine bila kada su mi jedan kiruški zahvat morali prolongirati za mjesec dana kasnije. I ove godine kada je Oftamologija nakon što je korona pretrpanost prestala, pozivala - čula sam na svoje uši i gledala na svoje oči, sjedila sam metar od šaltera na kojem je medisinska sestra redom pozivala one kojima su zbog pretrpanosti koronom bilo odgođeni pregledi telefonom i davala nove termine za subotu i nedelju - inače neradne dane - i to za svako doba dana - od jutra do ponoći, zore - dakle 24 h/dan i na čuđenje onih koje je zvala usput pojašnjavala - da, to je nedjelja, da to je ujutro u 03 i15, to je zato da nadoknadimo zbog korone propušteno vrijeme, molim potvrdite da budete došli, molim, zapišite si vrijeme u koje morate doći....... tako to u zdravstvu zbog korone ide.
A mi smo ti, svaki od nas osobno, koji mogu ili poboljšati ili zakomplicirati opće stanje u zdravstvu.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ovakvim pjenjenjem dovodiš pod upitnik svoj rezon "razumijem što čitam".
To što ti to ne ide, nije moja krivica.
Pročitaj moj tekst na koji se pjeniš još jednom, ako treba i deset puta za redom, sve dok ne shavtiš što sam rekla.

Ili daj nekome u kući, i birtiji, u pošti, u prvom osnovne..... da pročita i pojasni ti što si u mome tekstu pročitao.
Shvatil sam ja dobro kaj si ti napisala. Necjepljeni bolesnici troše dragocjeno vrijeme lječnicima. To piše u onoj tvojoj bljuvotini od posta.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Dragi moji forumasi,vec sam prija napiso...JO je nama potrebna a da toga nije ni svjesna.Ona je pomogla da ste zbog inata poceli kriticki razmisljati i traziti istine,naravno da ih nalazite.
Ja sam svoj zadatak izvrsio i pokrenuo vas,svjestan kritika i ismijavanja od nekolicine clanova ovog foruma,no zrtva se isplatila.
Zato sam nagradjen i uzivam svoj duhovni mir,NE BOJTE se i uzmite svoj zivot u svoje ruke a kolegica JO ce biti jos i zesca sve dok ne izgori iznutra ili ce potraziti mene da uz kapucino konacno smiri svoj ego. 👨‍🌾
Johabica je najbolja antireklama za cjepljenje jer zorno pokazuje kak funkcioniraju spike proteini iz cjepiva kad zauzmu mjesto gdje bi trebal biti mozak.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabica je najbolja antireklama za cjepljenje jer zorno pokazuje kak funkcioniraju spike proteini iz cjepiva kad zauzmu mjesto gdje bi trebal biti mozak.
Aha.
Zato su ljudi navalili na cjepljene ovih dana.

PS:

A kaj veliš na to da se je Papa cijepio i da je već nekoliko puta javno, pred kamerama, pozivao ljude na cjepljenje a u medijima je kolala vijest, očito lažna, da se Crkva protivi cjepljenju ?
I da u Vatikan ne može ući niti tamo biti nitko tko nije cijepljen ili ne radi stalne testove na koronu.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
A navalili su radi zdravlja ili radi nečega drugoga?

To što papa radi i govori ti meni baš nikaj ne znači.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Pa nisi valjda toliko glupa da misliš da se cjepe radi zdravlja? Zašto bi onda čekali do sada? Valjda bi se radi zdravlja cjepili još prije, a ne tek sad kad su ih kriminalci ucjenili.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nisi valjda toliko glupa da misliš da se cjepe radi zdravlja? Zašto bi onda čekali do sada? Valjda bi se radi zdravlja cjepili još prije, a ne tek sad kad su ih kriminalci ucjenili.
Da nije bilo sličnih nekih ovdje na temi stava ko tvoga i u općoj i u svjetskoj populaciji koji zbunjuju ljude čiji racio dopušta tuđi upliv u kreaciju osobnog stava, mnogi bi se cjepili već odavno.
Necjepljenih bi bilo daleko manje, oboljeli bi završili transmisiju na necjepljenu populaciju već odavno, neki bi poumirali ko što i sada neki poumru, neki bi stekli lakšim preboljenjem imunitet, neki bi teško oboljeli ali bi ih struka spasila ko što će spasiti našeg forumskog kolegu.
I sve bi puno prije bilo gotovo, sve bi bezbolnije prošlo, sve bi puno manje koštalo.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Da, 4.1.2022. je utorak. Očekivalo bi se da "nešto" počne na početak tjedna. Utorak je baš zanimljiv izbor.
Jedino kaj sam uspjel ovak na brzinu iskopati je da bi 4.sječnja trebal na nebu biti onaj prvi, skroz tanki srp od Mjeseca. Sad jel se sva bjelosvjetska bagra bavi nekakvim okultnim pizdarijama...iskreno, nebi me čudilo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Da nije bilo sličnih nekih ovdje na temi stava ko tvoga i u općoj i u svjetskoj populaciji koji zbunjuju ljude čiji racio dopušta tuđi upliv u kreaciju osobnog stava, mnogi bi se cjepili već odavno.
Necjepljenih bi bilo daleko manje, oboljeli bi završili transmisiju na necjepljenu populaciju već odavno, neki bi poumirali ko i što i sada neki poumru, neki bi stekli lakšim preboljenjem imunitet, neki bi teško oboljeli ali bi ih struka spasila ko što će spasiti našeg forumskog kolegu.
I sve bi puno prije bilo gotovo, sve bi bezbolnije prošlo, sve bi puno manje koštalo.
Je, je...i onda bi cjepljeni mogli u miru vršiti transmisiju na ostale cjepljene pa bi opet bile pune bolnice i respiratori. Jesi zaboravila? U tjedan dana 177 mrtvih, od toga 97 necjepljenih i 80 cjepljenih.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je, je...i onda bi cjepljeni mogli u miru vršiti transmisiju na ostale cjepljene pa bi opet bile pune bolnice i respiratori. Jesi zaboravila? U tjedan dana 177 mrtvih, od toga 97 necjepljenih i 80 cjepljenih.
Da, umiru i cjepljeni, ali mlađi od 50 godina umiru necjepljeni.
Starost, bolesti razne slabe imunitet, cjepiva nisu 100% učinkovita, nekima imunost kraće traje iljudima i cjepivima, pogotovo starima koji su bili prvi na redu za cjepljenje, još tamo u prosincu, siječnju, veljači, imunitet je već odvno pao nekima ispod granice koja štiti.
I to ti ne znaš ili ne želiš saznati, mnogo edukacije još tebi treba, zašto mene navlačiš da ti dajem informacije koje svaka razumna i inteligentna osoba sam može naći a onda se sprdaš s njima?

Jesi li shvatio zašto sada idu buster doze i zašto idu treće doze cjepljenja?
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Aaa, znači sad su i starost i kronične bolesti dobre i uzimaju se u obzir? Zanimljivo.

Idem sad potražiti informaciju koliko je to u Hrvatskoj necjepljenih, mlađih od 50 godina umrlo od covida.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Ovo sa Amerikenjcima i 04.01. je samo zbog toga da nebi došlo do problema sa radnom snagom oko božića i nove godine.....
The January deadline means that there is unlikely to be interruption to the labour force during the Christmas holiday shopping period.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Aaa, znači sad su i starost i kronične bolesti dobre i uzimaju se u obzir? Zanimljivo.

Idem sad potražiti informaciju koliko je to u Hrvatskoj necjepljenih, mlađih od 50 godina umrlo od covida.
Zbilja ćeš cijelu nedjelju ulupati u edukaciju? :)
Da si omladinac u SFRJ, sada bi dobio udarničku značku. :)

Vidimo se dok nađeš. :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh