• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
kako potaknuti rast vrhova i cvatnju ? kornisoni mi dosta dobro izgledaju lisna masa je zelena bez bolesti al slabo rastu vrhovi a i cvjetaju slabo ,nema plodova.
 
H

haze 10

Guest
Pozdrav,
novi sam u proizvodnji krastavaca.Interesuje me prihranjivanje.Kako je najbolje prihranjivati krastavac otprilike 550 metara gredica?Da li treba ih prihranjivati svaki dan i kako kombinovati različite prihrane?
 
H

haze 10

Guest
haze 10

Pozdrav,
novi sam u proizvodnji krastavaca.Interesuje me prihranjivanje.Kako je najbolje prihranjivati krastavac otprilike 550 metara gredica?Da li treba ih prihranjivati svaki dan i kako kombinovati različite prihrane?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ljudi , znate li kolika je cijena kornišona na zelenoj u ZG

Za sada ne,ali mi danas spremamo robu,pe će moj suprug sutra biti tamo.Reći ću mu da pogleda,pa ću ti reći.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,cijena kornišona na Zelenoj u Zg-7-8 kn najmanje,malo veči 5-6 kn,a prave salatare moj suprug prodao po 5 kn.Kornišone nismo sadili jer mi se čini da nas dvoje to nebismo stigli brati.Jesam li u pravu?Inače,koliko sam vidjela svih godina na Zelenoj,barem mi se tako čini,tu su oni najmanji ipak nešto veči nego najmanji u otkupu u kooperaciji.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Evo,cijena kornišona na Zelenoj u Zg-7-8 kn najmanje,malo veči 5-6 kn,a prave salatare moj suprug prodao po 5 kn.Kornišone nismo sadili jer mi se čini da nas dvoje to nebismo stigli brati.Jesam li u pravu?Inače,koliko sam vidjela svih godina na Zelenoj,barem mi se tako čini,tu su oni najmanji ipak nešto veči nego najmanji u otkupu u kooperaciji.


Najmanji na zelenoj su između sedam i osam centimetara više osam a u otkupu su pet cm.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

samo da pitam dali je tko dobio obračun i dali zna kako se kreču otkupne cijene krastavaca ove godine
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
treba možda netko 500m mreže za krastavce? imam i stupove... dogovorimo se za cijenu
 
M

Marina11

Guest
Da li neko ima saznanja o proizvodnji kornišona za 2013. godinu? Navodno ćemo morati biti upisani u upisnik proizvođača.... ili od otkupa ništa...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Da li neko ima saznanja o proizvodnji kornišona za 2013. godinu? Navodno ćemo morati biti upisani u upisnik proizvođača.... ili od otkupa ništa...

Nisi puno zakasnila samo mislim oko dvije do tri godine svi su upisani u upisnik proizviđača i trgovaca.
 
M

Marina11

Guest
Mene ove godine nitko nije ništa tražio kod potpisivanja ugovora...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Mene ove godine nitko nije ništa tražio kod potpisivanja ugovora...

Neće te tražit ni nagodinu zato što smatraju da to imaš. Bez toga nemožeš nikom prodavat svoje proizvode. Barem bi tako trebalo biti.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
To je nešto komplicirano ili ? Mislim na upisnik..

Popuniš zahtjev i priložiš 70kn takse i rešenje od opg-a i sve pošalješ preporučeno u ministarstvo poljoprivrede i oni ti vrete rešenje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh