• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dali radite i ove godine krastavce? Koje površine i za koga?
p.s. nadam se da godina neće biti kao prošla što se tiče otkupa :vragek::vragek::vragek:

Ove godine će s ktc-om, prošle sam dobro prošao ;) hoću reći bio sam na nuli :prayer: vratio sam uloženo, samo zato što sam rano sadio pa sam u startu otkupa imao veću količinu.
Poslije sam krastavce prodavao po tržnicama, a večinu su pojele svinje :weedman:
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

nastavljam dalje prošla godina je bila relativno uspješna s time da ču ove godine vjerovatno pojačati površinu krastavaca
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Više ništa za otkup samo za svoje potrebe sa kornišonima sam završio nek ih radi tko god hoće.
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Više ništa za otkup samo za svoje potrebe sa kornišonima sam završio nek ih radi tko god hoće.
pretpostavljam da odustaješ zbog neisplate krastavaca :mrgreen:
oni izgleda misle da nama netrebaju pare, mi to radimo ovak iz dosade i rekreacije :toimonster::toimonster::toimonster:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pretpostavljam da odustaješ zbog neisplate krastavaca :mrgreen:
oni izgleda misle da nama netrebaju pare, mi to radimo ovak iz dosade i rekreacije :toimonster::toimonster::toimonster:


Odustajem zato što nema tko da ih bere.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A ti ,,,, @ludimilojko ,,, kakvi su tvoji planovi, koliko misliš sadit i kome prodavat, neki ugovor ili na crno ;) mislim legalno :rolleyess:
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
A ti ,,,, @ludimilojko ,,, kakvi su tvoji planovi, koliko misliš sadit i kome prodavat, neki ugovor ili na crno ;) mislim legalno :rolleyess:
Sadit ću i ove godine nekih 1000m, a prodaja, podravka i veletrežnica Osijek.pozzz
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Pitaj ove iz eurovoća ili kaktise više zovu :icon_e_geek:
Neznam dal su isplatili krastavce i papriku za onu prošlu godinu, :x:

Milojko još uvijek se zovu Eurovoće Orahovica. Isplatili su kornišone za novu godinu ali na žalost papriku još nisu.
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Mi čemo ove godine smanjit površinu,a ugovor sa Gordanom i Orahovicom,a kako če to sve biti ove g nitko ništa ne zna ni za plasman robe ,cjenu ... :icon_rolleyes:
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Znači i ove godine bi moglo biti sranja sa otkupom kornišona, samo me zanima dal će opet naći neku rupu da dobave krastavce iz okolice "lijepe naše" ups. lijepe EU :icon_hang:
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Čovječe više nitko neće krastavce a ne teren. Ostalo skoro sve neprodano.
Tko vam je kriv; mogli ste sve krastavce izvest u Bosnu, a onda bi oni iz Bosne te iste krastavce izvezli u Hrvatsku. :biggrin:
I eto zarade za svih, kad već neće hrvatske krastavce:fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh