• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krastavac salatar

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
A zar nije nekada bilo najlona sa rupicama baš zbog prozračnosti?


Nekad sam i ja bio mlad jbg sad sam star. Zato danas dolaze umjesti mene mlađi a umjesto rupičaste folije došao agril.


Nego je*eš agril i foliju vidiš da opet u srijedu najavljuju mraz dokle će to da mrzne još malo i bit ćemo svi smrznuti
neće nam trebat ni agril ni folija.
 
Posljednje uređivanje:

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Nevrijedi više ni gledati sad je šta bude, paprika ima agril a krastavac nema ništa.
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Fascinantno nema šta, gledam post od 23.3 gdje si postavio fotku krastavca koji je sađen 10.03 i vidljivo je da trpi hladnoću, a danas prvi plodovi. Ajde, ako nije nezgodno, reci koja je to sorta jer nije mi jasno kada si napisao Krstavac salatar(kornišon).
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Fascinantno nema šta, gledam post od 23.3 gdje si postavio fotku krastavca koji je sađen 10.03 i vidljivo je da trpi hladnoću, a danas prvi plodovi. Ajde, ako nije nezgodno, reci koja je to sorta jer nije mi jasno kada si napisao Krstavac salatar(kornišon).

Petulla,posadio je krastavac kornišon i pustio ga da naraste veći i prodaje ga pod salatar,koji je kao takav puno ukusniji i mirisniji od bilo kojeg salatara,jer kao domaći je.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Fascinantno nema šta, gledam post od 23.3 gdje si postavio fotku krastavca koji je sađen 10.03 i vidljivo je da trpi hladnoću, a danas prvi plodovi. Ajde, ako nije nezgodno, reci koja je to sorta jer nije mi jasno kada si napisao Krstavac salatar(kornišon).

Trpio je previše hladnoće ali tako je odprilike svake godine, imao sam nekih propusta trebao je stići prije nedjelju dana. Krastavac je Monolit serija posle Opalita, to je čisti kornišon a mi ga pustamo da preraste kao što kaže Dane pa ga beremo oko 15cm veličine pa ima istu funkciju kao salatar.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Miladine nek ti je sa srećom samo mi reci jel to proizvod onako kako smo razgovarali.

Hvala Siki jeste to je ta proizvodnja samo su prve 3-4 berbe lošije zbog teških vremenski uslova a posle je kvalitet mnogo bolji.
 

Pinjoe

Novi član
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
9
Kriptonit?!

Trpio je previše hladnoće ali tako je odprilike svake godine, imao sam nekih propusta trebao je stići prije nedjelju dana. Krastavac je Monolit serija posle Opalita, to je čisti kornišon a mi ga pustamo da preraste kao što kaže Dane pa ga beremo oko 15cm veličine pa ima istu funkciju kao salatar.

Miladine,kakav si to novi hibrid izmodo?gdje si našoj Sjeme?kod Golica?
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Nije Golić nego kod Agro sokić.

Jeli ga vežeš na špagu ili je na tlu(vjerovatno je ne tlu jer da si ga vezao nebi ga mogao dodatno pokrivati) i koliko ga dugo bereš i koliko je rodan?
 

Pinjoe

Novi član
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
9
Nije Golić nego kod Agro sokić.

Miladine,jel raniji od opalita?Vidim da je velicinom i bojom tu negdje.
Ja se drzim "profija"na spaliru mislim Ipak da je malo rodniji,öd opalita,a StO se Boje tice Profi pobijeli kad mu cijena padne,tako da mi to ne Znaci puno.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Jeli ga vežeš na špagu ili je na tlu(vjerovatno je ne tlu jer da si ga vezao nebi ga mogao dodatno pokrivati) i koliko ga dugo bereš i koliko je rodan?

Povezan je na špagu posle mraza a berem ga već dva puta a koliko je rodan to još ne znam to ćemo vidjeti kasnije pošto ovaj hibrid radim prvi put.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Miladine,jel raniji od opalita?Vidim da je velicinom i bojom tu negdje.
Ja se drzim "profija"na spaliru mislim Ipak da je malo rodniji,öd opalita,a StO se Boje tice Profi pobijeli kad mu cijena padne,tako da mi to ne Znaci puno.

Neznam dali je raniji od opalita pošto sam ga pomiješao (greška) i ja to moram pitati druge proizvođače.
 

Najnoviji postovi

Na vrh