• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
juhuuuuuuuuuuuu na ljeto cjena dupla weeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

je vraga vi možete raspoznat razlike koji niste sijali križanac boxer spram ljulja, hehehhehehe

u trgovinama boxer košta 60kn kila, juhuuuuuuuuuuuuuu

a šta ču kad mi nikaj nejde hehehehehehehheehhe, morat ču davat uz sjeme i po šleper kana
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
e BOGEC da vidiš onaj ljulj boxser što sam ljetos kupio od tebe kako ljepo izgleda nema ga u cijeloj lici takvog moram ga poslikat pa da vidiš
 

fudya

Novi član
Tu od
10 Tra 2012
Poruka
27
Posto nigde nema semena sudanske trave,zanima me mogu li posejati francuski ljulj u kombinaciji sa graoricom?
Plasim se da nije kasno.....
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Posto nigde nema semena sudanske trave,zanima me mogu li posejati francuski ljulj u kombinaciji sa graoricom?
Plasim se da nije kasno.....

Jarane,
zasto ne posijes sirak?Imas novosadski Dzin.:weedman:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
jel tko kosi,,radi sjenazu???ja bi iso drugi tjedan,kosit,nije bas neka,,al da mi ne stari,,da se ne susi,,,posto nema vlage,,
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Po mojoj procjeni je još brzo iči u skidanje trave jer je dosta mala barem naša,jedino me je strah da nebi otišla u sjeme.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
jel tko kosi,,radi sjenazu???ja bi iso drugi tjedan,kosit,nije bas neka,,al da mi ne stari,,da se ne susi,,,posto nema vlage,,

Pred 2-3 dana sam omatao čovjeku ljulj koji je sijao na jesen..

Na nekih 3ha je imao 24bale..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas skinuto 1,5 rali ljulja...sjeme via Bogec :D

Vrlo sam zadovoljan s viđenim...otkosi su bogovski...u akciji IMT 565 i DF KM 22, 1. direkt i samo po gasu :)
Kasnije je došao ujo sa okretačem i IMT 539 razbacati otkose...

Slika2015.jpg

Slika2014.jpg

Slika2017.jpg

Slika2018.jpg

Slika2019.jpg

Slika2021.jpg

Slika2022.jpg

Slika2024.jpg
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Odlično Šanana, svaka čast dobar ljulj !! :supz: Ovdje kod mene nije ni upola tako visok. A i kako će biti kad nam je kiša pala tek prije par dana, džaba i prihrana kad nema vlage... :madmana: Košnja nije još ni na pomolu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Bogovski ljulj..

Kod mene bi se za par dana mogla lucerna kosit,ljulj za sad još ništa..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fala dečki...kak god nije na ništ izgledalo cjelu jesen i zimu....na kraju je dobro i ispalo.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam posijal jedno pola rali ljulja na prolječe i izašl je ništa ono šta je izašlo to je nikakvo probila ga svakakva trava sad moram to potanjurati i staviti nešta drugo mislim da če iči sudanska trava
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pošto nam dolaze sve sušnije i toplije godine ,najbolje opcije su jesenska sijanja,ovi ljuljevi su ljepi ,ja jučer pokosio nešto malo a ostatak tek za tjedan dana ,pošto nije bilo gnojidbe iz vreče ali narastao je dovoljno i budemo ostavili za još jedan otkos krajem svibnja i onda kukuruz
 

Najnoviji postovi

Na vrh