• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Nemaš brige. Uz pravilnu agrotehniku prinos nebi smio izostati.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Evo ga i video. Kvaliteta mi je loše, neznam zašto, i šteka mi a na kompu mi radi dobro
[youtube:17lb9muh]aioxOskx_SE[/youtube:17lb9muh]
U traktoru sam ja, a na plugu moj stric. Ja kad idem po strnjaku, u 2. na 2000 obrtaja :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Išao danas malo pomoči susjedu vadit krumpir.... Evo kako to rade oni koji nemaju nove traktore... :roll: :roll: :roll: :oops: :blackeye

krumpir.jpg
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Evo, ja sam baš danas završio s vađenjem krumpira. Na pola hektara urodilo nekih 25 tona. Dakle ništa od onih obačanih ;) 60 tona na hektar. Ipak na toj njivi nisam nijednom navodnjavao.
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Ajd za prskalicu, ali sadilica za krumpir spada u ovu temu isto ko i plug u ORANJE! ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
pajdo kaže:
Ajd za prskalicu, ali sadilica za krumpir spada u ovu temu isto ko i plug u ORANJE! ;)

kolko znam da je tema oranje za oranje, a plugovi za plugove...
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Marko355 kaže:
kolko znam da je tema oranje za oranje, a plugovi za plugove...

Mislim da je sasvim prirodno da bude sadilica u ovoj temi isto koliko i plug u oranju, iako ih možemo staviti u plugove i sadilice!
Pozdrav!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
al ovdje prskalica nije ni u radu da prska krumpir ili kaj drugo neg je slika sa sajma a to definitivno spada u prskalice..
sadilicu prihvačamo :mrgreen:
 
K

KUPUS

Guest
Što mislite hoće li biti dovoljno krumpira do proljeća i koja je trenutna cijena i što predviđate
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Predviđanja su bila da će se dogoditi shit na tržištu krumpira i dogodilo se....
E sad, hoće li ga biti dovoljno. Ljudi su uskladištilo svuda (plastenici, brvnare, slama) svašta, samo da ne propadne. Ovisi hoće li to prežvjeti zimu. I ja imam u nekakvoj kolibi još nešto, nekih 10 tona. U plasteniku je još samo dvije tone, ali ova zima... A krumpir neće još nitko ni pod razno.
Sad mi kaže neka idem brati kupus... :twisted: .... sad kad je smržnjen. Pred dva tjedna dok sam imao volju, nitko nije htio. Tako će biti i s krumpirom. Kad propadnu zalihe, tražit će se...

Ajd, KUPUS, nisam ja jedini kupusar ovdje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

KUPUS

Guest
A koja je cijena danas.

Nama će krumpir trebati u drugom mjesecu .
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Uistinu ne znam koja je cijena. Ja sam sredinom studenog prodavao po kunu u rimfuzi. Mogao bih pitati koji dan pa ću znati. Trebala bi pomalo cijena i gore.
KUPUS ti kupuješ krumpir? Lako se dogovorimo, nemam puno pa ti neću biti veliki teret :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Cabage, kupus koliko vi imate krumpira na zalihi??? I kako prodaja? kamo prodajete?
 
Na vrh